biznes

Inne tematy.
gość

biznes

Post autor: gość »

Jak wiemy, biznes rządzi się swoimi prawami i wymaga zupełnie odmiennego podejścia. Stąd też dobrze jest zadbać o obszar techniczny i zawsze pod ręką mieć specjalistów, którzy pomogą uporać się ze wszystkimi problemami. Polecam https://usterka.pl/dla-sieci-serwisowych/ jako pewne i konkretne wsparcie w tej dziedzinie.
miruśka

Re: biznes

Post autor: miruśka »

Mając firmę to nie można też zapominać o reklamie, bo bez niej będzie nam po prostu ciężko się utrzymać na rynku i przede wszystkim się rozwijać. Dla mnie w tej kwestii pracuje agencja http://marketingowcy.com.pl/ która świetnie się sprawdza i działa tak, że jestem po prostu spokojna o efekty.
Marina
Posty: 426
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:17

Re: biznes

Post autor: Marina »

Jeśli już zabieracie się za prowadzenie własnego biznesu, to moim zdaniem warto byłoby doszlifować trochę swój angielski. A może by się tak zapisać na kurs języka angielskiego biznesowego? Widziałam ostatnio na stronie internetowej https://lingteam.pl/business-english-ku ... iznesowego, że szkoła językowa Ling Team oferuje taki business english kurs. Co Wy na to?
jarek124

Re: biznes

Post autor: jarek124 »

U mnie rachunkowość prowadzi Ogólnopolska Sieć Certyfikowanych Biur Rachunkowych https://oscbr.pl/. Można im zaufać, są rzetelni i znają się na prawie. Zawsze jest ktoś, kto zajmie się twoją sprawą i pomoże ci w trudnych i pilnych kwestiach. Ja dzięki nim mam zapewnioną płynność dokumentów i niczym nie musze się martwić.
tom

Re: biznes

Post autor: tom »

Prowadząc jakikolwiek biznes nie można wyobrazić sobie go bez ciągłego rozwoju. W każdej branży jest tak ogromna konkurencja, że nie można pozwolić sobie na pozostawanie w tyle. Mnie zależało konkretnie na usprawnieniu działu call center. Tutaj https://hellobot.pl/ natrafiłam na świetne informacje na temat bota głosowego. To wirtualny asystent, który za pomocą mowy naturalnej porozumiewa się z człowiekiem i został stworzony do obsługi telefonicznej konsumenta oczywiście w określonym zakresie.
ODPOWIEDZ