domowa apteczka

Inne tematy.
struśka

domowa apteczka

Post autor: struśka »

co polecacie do domowej apteczki?? jakich produktów ni emoże zabraknac, oczywiście pomijając plastry, coś od bólu głowy czy do dezynfekcji ran _________________________________________________________________________________________________________________________________________
włodka

Re: domowa apteczka

Post autor: włodka »

struśka pisze: ↑15 paź 2021, 18:17 co polecacie do domowej apteczki?? jakich produktów ni emoże zabraknac, oczywiście pomijając plastry, coś od bólu głowy czy do dezynfekcji ran _________________________________________________________________________________________________________________________________________
oprócz tych produktach o których pisałas mam też w apteczce vaxol z oliwą z oliwek. Ten spray pomaga w usuwaniu nadmiaru woskowiny, mozna go dozować w każdej pozycji, co się dobrze sprawdza przy dzieciach
Marina
Posty: 426
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:17

Re: domowa apteczka

Post autor: Marina »

Ja niestety bardzo często cierpię na chrypkę i ból gardła, dlatego też obowiązkowo w mojej apteczce muszą znaleźć się jakieś dobre, skuteczne tabletki na gardło. A może możecie mi jakieś polecić? Które tabletki najlepiej sprawdzają się w Waszym przypadku, kiedy męczy Was ból gardła?
kara331

Re: domowa apteczka

Post autor: kara331 »

Moim zdaniem w dobrej domowej apteczce powinny znaleźć się skuteczne krople na alergie do nosa Nasic. Takie leki na pewno bez problemu kupicie w każdej aptece bez recepty, więc z uzupełnieniem domowej apteczki nie powinniście mieć żadnego problemu, polecam.
ODPOWIEDZ