Jaki program wybrać?

Inne tematy.
Awatar użytkownika
molinkapol
Posty: 106
Rejestracja: 27 gru 2018, 10:39

Jaki program wybrać?

Post autor: molinkapol »

Poszukuje idealnego oprogramowania dla firmy które ułatwi mi takie zadania jak przygotowywanie dokumentacji dla ZUS lub poprowadzi ze mną systemy kadrowo płacowe. Jest taki magiczny środek? czekam na odpowiedzi :)
Awatar użytkownika
lilkka22
Posty: 104
Rejestracja: 27 gru 2018, 11:04

Re: Jaki program wybrać?

Post autor: lilkka22 »

Magii to tu raczej nie ma papiery sie same nie zrobią ale prace na pewno usprawni program https://wfirma.pl/ Tu jest możliwość prowadzenia ksiegowosci kadr plac. Łaczy sie z bankowoscia i zusem. Dużo fajnych usprawnień ma.
Awatar użytkownika
penks
Posty: 72
Rejestracja: 06 lut 2019, 12:41

Re: Jaki program wybrać?

Post autor: penks »

Moim zdaniem program musi być odpowiednio dobrany do branży, jak i do indywidualnych potrzeb danego przedsiębiorstwa. Tego typu rozwiązania wdraża się obecnie nawet w gabinetach lekarskich. Oprogramowanie dla lekarzy medchart pozwala chociażby na prowadzenia dokumentacji pacjentów w elektronicznej formie, przypomnienia sms o terminie kolejnej wizyty, przez co znacznie mniej ich wypada czy możliwość generowania dokumentów. To zaledwie kilka z zalet, jakie posiada to oprogramowanie.
Awatar użytkownika
Karolek
Posty: 7
Rejestracja: 25 mar 2019, 13:38

Re: Jaki program wybrać?

Post autor: Karolek »

lilkka22 pisze: ↑12 kwie 2019, 11:22 Magii to tu raczej nie ma papiery sie same nie zrobią ale prace na pewno usprawni program https://wfirma.pl/ Tu jest możliwość prowadzenia ksiegowosci kadr plac. Łaczy sie z bankowoscia i zusem. Dużo fajnych usprawnień ma.
Ja też korzystam z programu www.wFirma.pl, skusiło mnie to, że pierwsze 30 dni można korzystać za darmo, potraktowałam to jako okres testowy :) Program prosty, wygodny i intuicyjny, posiada wiele funkcji. W rzeczy samej trudno pisać o wszystkich, najlepiej samemu sprawdzić.
Sprawdza się doskonale jeśli chodzi o faktury, księgowość, podatki, ZUSy, kadry i płace: https://wfirma.pl/poznaj-serwis/kadry-i-place
Awatar użytkownika
MyszkaMika
Posty: 1
Rejestracja: 16 kwie 2019, 19:05

Re: Jaki program wybrać?

Post autor: MyszkaMika »

Zgodzę się z przedmówcami, którzy wyrażali opinie dotyczące panelu wFirma.pl - jest to funkcjonalne i wygodne narzędzie dla każdego przedsiębiorcy. Zauważyłam też, że z portalu korzysta wiele osób, które zajmują się sprzedażą w internecie, wynika to zapewne z faktu, że jest to kompleksowy system zarządzania sprzedażą, w skład którego wchodzą, program do faktur z CRM i magazynem, umożliwiający komfortowe zarządzanie sprzedażą: wfirma.pl/zarzadzanie-sprzedaza
Awatar użytkownika
doda
Posty: 5
Rejestracja: 10 kwie 2019, 16:24

Re: Jaki program wybrać?

Post autor: doda »

Nie mam wiedzy w tym temacie. Nie udzielę Ci żadnej rady.
To ty. To ty jesteś piękna. Taka piękna, że to mnie rani.
Marina
Posty: 426
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:17

Re: Jaki program wybrać?

Post autor: Marina »

Skoro już mowa o oprogramowaniu dla firm, to polecam zapoznać się z ofertą systemów informatycznych od firmy Primesoft, które zostały opisane na stronie http://www.primesoft.pl/. Systemy te mogą Wam pomóc usprawnić pracę w Waszych przedsiębiorstwach, przyspieszyć zachodzenie wielu procesów, a także ograniczyć koszty :) Dlatego też warto się zastanowić nad ich wdrożeniem :)
Awatar użytkownika
Angela9
Posty: 1
Rejestracja: 02 paź 2019, 18:59

Re: Jaki program wybrać?

Post autor: Angela9 »

Jeżeli chodzi o kadry, to ja bym mimo wszystko spróbowała zająć się tym samodzielnie. To w końcu Wasi pracownicy, więc powinno zależeć Wam na ich jak najlepszym traktowaniu. Sprawdźcie też stronę https://sidgroup.pl/oferta/zarzadzanie- ... essfactors bo ostatnio widziałam tam bardzo fajną opcję. Widać, że znają się oni na rzeczy, bo podchodzą do tego niezwykle profesjonalnie.
Awatar użytkownika
gament
Posty: 535
Rejestracja: 18 lip 2019, 19:34

Re: Jaki program wybrać?

Post autor: gament »

Ostatnio czytałem o tym tutaj: https://pinbook.pl/programy-i-aplikacje
Awatar użytkownika
diska
Posty: 26
Rejestracja: 17 maja 2020, 14:13

Re: Jaki program wybrać?

Post autor: diska »

Ja sporo czasu spędziłam nad szukanie odpowiedniego oprogramowania antywirusowego. Ostatecznie zdecydowałam się na to https://gdata.pl/ . Moim zdaniem warto zainwestować w program, który da nam pewność, że nasze dane są dobrze chronione. Ich ochrona antywirusowa jest wielokrotnie nagradzana.

cbd olej dawkowanie
liśka

Re: Jaki program wybrać?

Post autor: liśka »

Zgodzę się z przedmówcami, którzy wyrażali opinie dotyczące panelu wFirma.pl - jest to funkcjonalne i wygodne narzędzie dla każdego przedsiębiorcy. Zauważyłam też, że z portalu korzysta wiele osób, które zajmują się sprzedażą w internecie, wynika to zapewne z faktu, że jest to kompleksowy system zarządzania sprzedażą, w skład którego wchodzą, program do faktur z CRM i magazynem, umożliwiający komfortowe zarządzanie sprzedażą
Awatar użytkownika
nowacka
Posty: 63
Rejestracja: 21 lip 2019, 10:35

Re: Jaki program wybrać?

Post autor: nowacka »

liśka pisze: ↑08 mar 2021, 18:54 kompleksowy system zarządzania sprzedażą, w skład którego wchodzą, program do faktur z CRM i magazynem, umożliwiający komfortowe zarządzanie sprzedażą
Mamy w firmie podobny program dzięki którym wystawianie faktur online odbywa się bez żadnego problemu ale dzięki temu programowi można też z powodzeniem zarządzać nie tylko sprzedażą ale również magazynami
Miłosz

Re: Jaki program wybrać?

Post autor: Miłosz »

Koniecznie zobaczcie sobie na stronę https://proficompetence.com/ tutaj jest baza testów kompetencji, osobowości czy testów psychologicznych. To profesjonalne narzędzia diagnostyczne do badania wielu obszarów z zakresu kompetencji i predyspozycji osobowościowych. Bardzo ciekawa opcja zapoznajcie się z tym.
Miłosz

Re: Jaki program wybrać?

Post autor: Miłosz »

Jak dla mnie najfajniejsze oprogramowanie do faktur online to Melpe. Zawsze niezawodne i proste w użytku. Do tego płacę tylko 6 złotych miesięcznie, za full funkcji dla biznesu. Ułatwia mi to bardzo pracę i życie i w końcu nie muszę się denerwować wypisywaniem miliona faktur, bo tutaj mam zapamiętane dane i tylko klikam odpowiedniego klienta.

kable do kolumn
Awatar użytkownika
parasolka
Posty: 45
Rejestracja: 21 lip 2019, 9:31

Re: Jaki program wybrać?

Post autor: parasolka »

U nam mamy jeszcze dodatkowo UseCrypt Safe https://www.computerworld.pl/news/UseCr ... 11729.html a to coś więcej niż usługa udostępniania plików w sposób bezpieczny dlatego że jest szyfrowana, czegoś takiego nie ma w najbardziej popularnych dyskach, takich jak Dysk Google, Dropbox lub OneDrive.
Zośka

Re: Jaki program wybrać?

Post autor: Zośka »

Gdzie najczęsciej szukacie interesujących Was artykułów? Czy macie swoje ulubione portale informacyjne? Jeżeli szukacie sprawdzonego portalu z nowinkami technologicznymi, to ze swojej strony mogę Wam polecić https://www.wawrus.pl/ . Jest to strona, którą odwiedzam regularnie w poszukiwaniu nowej wiedzy.
andżelika

Re: Jaki program wybrać?

Post autor: andżelika »

My z rodziną najczęściej jednak oglądamy TV Aleksandrów Łódzki . Tutaj na bieżąco są wszystkie informacje dotyczące miasta jak i innych wydarzeń, więc według mnie jeżeli macie więcej wolnego czasu to jak najbardziej warto tutaj zajrzeć. Jest to jeden z najlepszych serwisów internetowych
molly88

Re: Jaki program wybrać?

Post autor: molly88 »

Dzisiaj to wręcz trzeba stawiać na nowoczesne rozwiązania IT. Tutaj https://www.supremo.pl/microsoft-case-s ... rosoft-365 możecie dowiedzieć się z czego w ostatnim czasie korzystała popularna firma Korona Candles? Pod jakim względem Microsoft 365 ją usprawniło?

natvita bon rabatowy
ODPOWIEDZ