laweta

Inne tematy.
Karoluś93

laweta

Post autor: Karoluś93 »

Witam, korzystaliście z usług pomocy drogowej? Nie wiem która Laweta Cieszyn jest warta uwagi. Widziałem, że jest pełno firm, które mają takie usługi, ale nie wiem która firma jest najlepsza. Może powiecie z usług której firmy wy korzystacie czy może nie mieliście styczności z takimi firmami?
zastępczy32

Re: laweta

Post autor: zastępczy32 »

Jeśli szukasz usługi holowania samohcodu to pomoc drogowa oława jest najlepszym wyborem. Polecam bo nie trzeba się martwić o bezpieczeństwo twojego samochodu. Holowanie może odbywać się na terenie całej Europy! Holowanie może odbywać się na terenie całej Europy!
żrebak

Re: laweta

Post autor: żrebak »

Jak jak szukałem jakiejś pomocy drogowej w swoim mieście to natrafiłem w sieci na https://e-laweta.com.pl/pomoc-drogowa-katowice/ . Zadzwoniłem, podałem namiary na siebie i czekałem. Panowie podjechali pod wskazany adres i odtransportowali auto do warsztatu, gdzie czekał na nie zaprzyjaźniony mechanik.
muł

Re: laweta

Post autor: muł »

Mnie zdecydowanie bardziej niż laweta potrzebna była pomoc wulkanizatora. Musiałem poszukać więc zakładu najlepiej gdzieś niedaleko. W sieci znalazłem wulkanizacja w Nowym Sączu i zadzwoniłem. Jak się okazało panowie świadczą usługi mobilne wulkanizacji, więc na miejscu mojego postoju uporali się z problemem.
Banaśka

Re: laweta

Post autor: Banaśka »

Każdemu kierowy poruszającemu się po drogach może okazać się niezbędna pomoc drogowa. Wcale nie musi mieć miejsce żaden wypadek czy kolizja. Czasami samochód tak się zepsuje że też bez pomocy drogowej się nie obejdzie. Sama byłam w takiej sytuacji i pomoc znalazłam tutaj https://autolawety-24.pl/. Zapisałam sobie namiar na nich w razie czego
oriś493

Re: laweta

Post autor: oriś493 »

Jakiś czas temu korzystałem z usług serwisu https://www.totalturbo.pl/ . Zajmowali się u mnie turbosprężarką i poradzili sobie z nią doskonale. Auto na nowo ma moc, a serwis nie kosztował wiele. Myślę, że jak najbardziej wybierać takich specjalistów, jeśli chcecie, aby wszystko było w porządku. Osobiście polecam!
ODPOWIEDZ