paczki międzynarodowe

Inne tematy.
Awatar użytkownika
dayz
Posty: 102
Rejestracja: 15 lip 2019, 16:45

paczki międzynarodowe

Post autor: dayz »

Jestem ciekawa czy orientujecie się jak wygląda sprawa przesyłek zagranicznych? Jakie są ceny i jak długo idą? Chodzi o kraj europejski to czy samolotem paczka będzie szła czy drogą lądową? Jakie są różnice w cenach? Dajcie znać jeśli jesteście w temacie zorientowani i możecie polecić coś
Awatar użytkownika
kodak
Posty: 114
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:55

Re: paczki międzynarodowe

Post autor: kodak »

dayz pisze: ↑28 lip 2021, 14:37 Jestem ciekawa czy orientujecie się jak wygląda sprawa przesyłek zagranicznych? Jakie są ceny i jak długo idą? Chodzi o kraj europejski to czy samolotem paczka będzie szła czy drogą lądową? Jakie są różnice w cenach? Dajcie znać jeśli jesteście w temacie zorientowani i możecie polecić coś
Zależy od kraju do jakiego przesyłka ma iść. Ale jeśli chodzi o palety międzynarodowe dobrych firm kurierskich to możesz liczyć na to, że nie będzie taka przesyłka długo iść.
Władysław

Re: paczki międzynarodowe

Post autor: Władysław »

Otóż to. Chodzi w końcu przede wszystkim o znalezienie jak najlepszych rozwiązań pod kątem swoich potrzeb. Wiem, że wiele osób dzisiaj stawia na takie aspekty jak https://www.tuwroclaw.com/wiadomosci,ja ... 55575.html co moim zdaniem jest faktycznie ważnym tematem. Warto zwrócić na to uwagę, bo to poważna rzecz.
ODPOWIEDZ