parapetówka

Inne tematy.
pływ

parapetówka

Post autor: pływ »

Jestem zaproszony w styczniu na parapetówkę, zastanawiam się co kupić. Możecie coś podpowiedzieć? dajcie znać, co kupić.
epikór

Re: parapetówka

Post autor: epikór »

Jeżeli nie macie pomysłu na prezent, to tutaj : https://www.taniaksiazka.pl/magia-szacu ... 41914.html na stronie taniej książki można znaleźć informacje jakie książki są teraz najbardziej popularne oraz jakie książki będą miały premierę w najbliższym czasie. Sądzę, że wybór jest ogromny, więc każdy znajdzie tam coś dla siebie.
guśka

Re: parapetówka

Post autor: guśka »

A może gin? Jeśli sami nigdy nie piliście tego trunku, to tutaj http://supernowosci24.pl/gin-historia-c ... zaje-ginu/ sobie zerknijcie i poczytajcie na temat historii ginu. Taka wiedza może się przydać i to nie tylko na parapetówce. Znajdziecie tam również rodzaje, dzięki czemu będziecie wiedzieć co konkretnie wybrać. Rozejrzyjcie się tam.
ą123ola

Re: parapetówka

Post autor: ą123ola »

A może jakiś fajny obraz jako prezent? Możecie postawić np na reprodukcję znanego dzieła ;) Ja bardzo lubię Planty o świcie, tutaj możecie go zobaczyć - planty o świcie opis obrazu. Polecam zastanowić się nad obrazami bo to naprawdę fajny prezent!
ODPOWIEDZ