Projekt mieszkania

Inne tematy.
Nataliąch54

Projekt mieszkania

Post autor: Nataliąch54 »

W nowym mieszkaniu nie miałam pomysłu na wnętrza i siły na wybór wszystkiego sama od zera. Bardzo pomocna okazała się wizyta w salonie wnętrz vox https://www.vox.pl/salon-warszawa-wnetr ... strefa-534. Doświadczona obsługa realizuje usługę, aby nam pomóc a nie koniecznie coś sprzedać, to się ceni
kałczuk

Re: Projekt mieszkania

Post autor: kałczuk »

Ja sam zaprojektowałem sobie wnętrze swojego pokoju. A jeśli o meble chodzi to w moim przekonaniu najlepiej poszukać ich w sieci. To najlepszy i najszybszy sposób znalezienia czegoś konkretnego. Na jednej ze stron znalazłem świetne meble do pokoju dziennego i zamówiłem. Kolejna będzie sypialnie i też odpowiednich mebli będę szukał w sieci.
ećer

Re: Projekt mieszkania

Post autor: ećer »

Wiesz, prawdopodobnie jestem już w tym wieku, kiedy nie marzę o niesamowitych rzeczach, takich jak wycieczka do innego kraju czy nowa garderoba. Teraz chcę mieć prostsze i bardziej przysadziste rzeczy, na przykład dobre meble ogrodowe od producenta Rattwood - wrzuciłem nawet link do mojego męża z podpowiedzią, żebym dał mi go na urodziny. Sezon letni dopiero się zaczyna i bardzo chciałbym wygrzewać się w dobrym fotelu w słońcu przy filiżance herbaty. Myślę, że prezenty praktyczne to najlepsze prezenty, o jakich możesz pomyśleć.
firę

Re: Projekt mieszkania

Post autor: firę »

W zasadzie to ja do projektu mieszkania jeszcze nic nie mam, bo jeszcze szukam finansowania. Mam wrażenie, że jednak to mi się uda tutaj https://kredytczestochowa.pl/kredyt-hipoteczny/ . To jest takie miejsce, gdzie każdy znajduje dla siebie kredyt. A przynajmniej takie dostałam wskazówki od niektórych osób.
Marlena Piętek

Re: Projekt mieszkania

Post autor: Marlena Piętek »

Moja siostra jest architektem wnętrz, wiec poprosiłam ją o projekt mieszkania. Zaprojektowała nam piękny salon z meblami od https://www.edinos.pl/. Według mojej prośby w projekcie znalazła się też pufa tapicerowana okrągła ringo w kolorze zielonym Jest bardzo wygodna i dodaje dużo uroku do mieszkania.
sewiś0303

Re: Projekt mieszkania

Post autor: sewiś0303 »

Skoro dzisiaj macie takie możliwości, to zdecydowanie powinniście z nich skorzystać. Na mnie wrażenie robią pufy siedziska z oferty https://www.sfmeble.pl/c/pufy-i-otomany-do-salonu więc i Wam mogę polecić, byście je sprawdzili. To może być idealnym uzupełnieniem całego mieszkania dla Was.
Zuzuś

Re: Projekt mieszkania

Post autor: Zuzuś »

firę pisze: ↑18 kwie 2021, 12:54 W zasadzie to ja do projektu mieszkania jeszcze nic nie mam, bo jeszcze szukam finansowania. Mam wrażenie, że jednak to mi się uda tutaj https://kredytczestochowa.pl/kredyt-hipoteczny/ . To jest takie miejsce, gdzie każdy znajduje dla siebie kredyt. A przynajmniej takie dostałam wskazówki od niektórych osób.
Brał ktoś z was kredyt tam ?

---
http://sobir.pl/
ODPOWIEDZ