Rozwijanie siebie

Inne tematy.
Awatar użytkownika
Branka
Posty: 115
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:17

Rozwijanie siebie

Post autor: Branka »

Najlpeszym sposobem na rozwój są szkolenia , które pomogą CI udoskonalić samego siebie. Jeżeli nie masz pomysłu na to na jakie szkolenie się udać to tutaj https://manka-academy.com/szkolenia-zamkniete/ , na pewno znajdziesz coś dla siebie. Ciągły rozwój pozwoli Ci więcej osiągnać a najlepsze co możesz zrobić to inwestować w siebie.
Awatar użytkownika
obenka
Posty: 99
Rejestracja: 08 lut 2019, 13:31

Re: Rozwijanie siebie

Post autor: obenka »

Rozwijanie sobie to naprawdę ważna sprawa, jednak posiadając własną firmę ważne jest także jej nieustanne rozwijanie. Jednym z narzędzi, które mogą się przydać będzie odpowiednio dopasowane do branży oprogramowanie. Wiele różnych branż decyduje się właśnie na takie rozwiązanie. Nawet branża medyczna wdraża program dla przychodni lekarskiej . Dzięki niemu możliwe jest prowadzenie całej dokumentacji pacjentów w formie elektronicznej, generowanie dokumentów, karty wizyty czy wystawianie elektronicznych recept. To i tak nie wszystkie zalety posiadania takiego programu.
Awatar użytkownika
lalunka
Posty: 5
Rejestracja: 10 kwie 2019, 17:06

Re: Rozwijanie siebie

Post autor: lalunka »

Jak najbardziej trafne spostrzeżenia. Dobrze ująłeś ten temat.
Nie jestem smutna - tłumaczyła - po prostu nie mogę powstrzymać się od płaczu.
Awatar użytkownika
penks
Posty: 72
Rejestracja: 06 lut 2019, 12:41

Re: Rozwijanie siebie

Post autor: penks »

Moim zdaniem, aby spełniać się w danym zawodzie, niezbędne jest systematyczne uczęszczanie na kursy doszkalające. W firmie której pracuje, kadra wysyła nas na szkolenia, jednak sama we własnym zakresie chodzę też na lekcje języka angielskiego. Koleżanka poleciła mi szkołę Lincoln znajdującą się w Krakowie https://lincoln.edu.pl/krakow/jezyk-ang ... ywidualne/. Ja akurat wybrałam zajęcia indywidualne, ponieważ wtedy mogę się bardziej skupić, jednak są też możliwe lekcje w małych grupach. Ze względu na to, że pracuję, dużą zaletą jak dla mnie jest elastyczność zajęć. Możliwe godziny zajęć to 7:00-21:00 od poniedziałku do soboty, także jeśli nie mam siły w tygodniu na naukę, wybieram sobotni poranek. Słyszałam, że jest też możliwość, aby lektor przeprowadzał zajęcia u nas w domu.
Awatar użytkownika
Mikka
Posty: 82
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:11

Re: Rozwijanie siebie

Post autor: Mikka »

Trzeba się rozwijać to jest bardzo ważne. Na pewno stojąc w miejscu nic nie osiągniemy. Dlatego jak macie szanse na rozwój to warto z niej korzystać. Ja sama dużo się uczę, teraz wybieram się na szkolenia dentystyczne https://szkolenia-dla-dentystow.pl/terminy-szkolen/ , dokładniej pisząc zainteresowały mnie kursy okluzja. W końcu trzeba być profesjonalistą w swoim zawodzie.
Awatar użytkownika
fotografka
Posty: 10
Rejestracja: 24 lip 2019, 19:00
Kontakt:

Re: Rozwijanie siebie

Post autor: fotografka »

Zgadzam się z Wami. Sama ostatnio przekonałam się, jak ważny jest rozwój. Od zawsze lubiłam robić zdjęcia - jednak średnio mi to wychodziło. Bardzo się starałam - jednak wciąż nie mogłam wykonać ujęć, które sobie wymarzyłam. Samodzielne odkrywanie tajników danego zagadnienia to niejednokrotnie robota na kilka lat. Dlatego warto wykorzystać doświadczenia innych. Najlepiej właśnie na szkoleniach. Jednak ja jestem z mniejszego miasta i uczestniczenie w szkoleniach często jest skomplikowane. Dlatego musiała mi wystarczyć książka o fotografii dla początkujących. Bardzo szybko zdobyłam nowe umiejętności. Do tej pory podchodziłam z dystansem do kwestii nauki. Okazuje się jednak, że wystarczy tylko dobry nauczyciel. Wtedy wszystko staje się o wiele prostsze. Od momentu przeczytania książki moje zdjęcia są przepiękne.
Marina
Posty: 426
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:17

Re: Rozwijanie siebie

Post autor: Marina »

Uważam, że dbanie o własny rozwój to podstawa, dlatego też jestem zwolenniczką różnego rodzaju kursów i szkoleń.
Ostatnio trafiłam na bardzo atrakcyjną ofertę firmy szkoleniowej Kar Group na stronie http://kar-group.elk.pl/oferta/. Jak widać, firma ta oferuje mnóstwo różnych szkoleń z rozmaitych branż, więc na pewno każdy z Was znajdzie coś dla siebie ;) Polecam ;)
Awatar użytkownika
Zagora
Posty: 18
Rejestracja: 18 sty 2019, 16:04

Re: Rozwijanie siebie

Post autor: Zagora »

Jestem z natury osobą, która nie potrafi się nudzić i marnować wolnego czasu. Spędzam go na realizowaniu swoich zainteresowań oraz rozwijaniu się korzystając z różnego rodzaju szkoleń. Ponieważ czeka mnie wkrótce zmiana stanowiska w pracy, będę musiała podszkolić się w języku angielskim. Bardzo się cieszę, bo zależy mi na przełamaniu barier w swobodnej konwersacji. Wyjątkowo ciekawy program oferuje Angielska Wioska https://angloville.pl/ . Może ktoś z Was już zna tą językową szkołę?
Awatar użytkownika
kaskagrudzien
Posty: 3
Rejestracja: 10 sie 2019, 20:47

Re: Rozwijanie siebie

Post autor: kaskagrudzien »

Do ZAGORA, czy już uczestniczylas w Wiosce Angielskiego? bo również zo nich slyszalam i zastanawiam się na wyjazdem z nimi.
Awatar użytkownika
Lawenda
Posty: 4
Rejestracja: 04 lip 2019, 10:30

Re: Rozwijanie siebie

Post autor: Lawenda »

rozwój swoich zainteresowań to szkolenia i kursy. Ja znalazłam odpowiednie zajęcia dla siebie na http://www.bielszczak.pl
Awatar użytkownika
robbastin
Posty: 319
Rejestracja: 05 maja 2019, 16:35

Re: Rozwijanie siebie

Post autor: robbastin »

Wiecie co, myślę, żeby zacząć łykać tabletki na uspokojenie, ponieważ uważam, ze mój stres blokuje mi możliwości swojego rozwoju. Tutaj : https://ktomalek.pl/positivum-tabletki- ... ub-3012641 interesujące tabletki i zastanawiam się czy może ktoś już z nich kiedyś korzystał i mógłby coś powiedzieć na ich temat?
Awatar użytkownika
maxy223
Posty: 34
Rejestracja: 09 kwie 2019, 16:00

Re: Rozwijanie siebie

Post autor: maxy223 »

Szkolenia bardzo rozwijają nas zarówno w życiu zawodowym jak i osobistym. Sądzę, że niejedna firma doceniłaby ukończenie szkolenia z metodyk zwinnych. Na https://www.altkomakademia.pl/kategorie ... ki-zwinne/ są dostępne bardzo fajne szkolenia w dość niskich cenach. Myślę, że warto się tym zainteresować jeżeli chcemy podnieść swoje kwalifikacje.
Awatar użytkownika
Celli46
Posty: 5
Rejestracja: 08 paź 2019, 21:27

Re: Rozwijanie siebie

Post autor: Celli46 »

Są to usługi warte skorzystania. Przyda się to wielu osobom.
Nie nazwałbym głupcem nikogo,kto dobrowolnie oddaje komuś serce.
Awatar użytkownika
Daro00
Posty: 57
Rejestracja: 13 mar 2019, 12:07

Re: Rozwijanie siebie

Post autor: Daro00 »

Wydaje mi się, że najlepiej rozwijać się przez rozmaite szkolenia. Tak naprawdę kursy przydają się nie tylko aby podnosić swoje umiejętności zawodowe ale tez aby rozwijać swoje pasje. Jeśli interesujecie się malarstwem to może zainteresuje Was też kurs
organizowany przez szkołę Domin z Krakowa. Tu pod okiem doświadczonych instruktorów możecie podszkolić swoje umiejętności malowania czy rysunku. Więcej informacji o kursie rysunku znajdziecie na stronie szkoły.
Awatar użytkownika
lajw
Posty: 90
Rejestracja: 18 maja 2019, 13:47

Re: Rozwijanie siebie

Post autor: lajw »

Rozwijać siebie można na wiele różnych sposobów. Jak ma się firmę to warto inwestować także w jej rozwój, przez co sami idziemy do przodu. Jednym z narzędzi, które warto sobie przemyśleć bez wątpienia będzie dopasowane do branży i potrzeb danego przedsiębiorstwa oprogramowanie. Wiele branż stosuje takie rozwiązania, bo pozytywnie wpływają one na działanie takiego miejsca. Nawet w przychodniach lekarskich, zwłaszcza prywatnych można spotkać takie programy. Tutaj coraz większą popularność zyskuje Medchart. Wiele istotnych informacja na jego temat znaleźć można na stronie https://medchart.pl/cennik . Warto zerknąć w wolnym czasie, taka wiedza może okazać się przydatna.
Awatar użytkownika
Sharon
Posty: 66
Rejestracja: 17 cze 2019, 14:08

Re: Rozwijanie siebie

Post autor: Sharon »

Ja rozwijam się muzycznie i tworzę muzykę. Teraz pracuję na takim programie https://www.vebo.pl/fl-studio-signature-edition . Bez dwóch zdań jest po prostu najlepszy. Posiada świetne funkcje i jest bardzo prosty w obsłudze. Nawet dziecko połapało by się co i jak.
Jeśli pomagasz komuś, komu chcesz pomóc, to nie jest to nic wielkiego.
Awatar użytkownika
czownek
Posty: 2
Rejestracja: 30 sie 2019, 13:30

Re: Rozwijanie siebie

Post autor: czownek »

Nigdy nie jest za wiele wiedzy i umiejętności, więc warto się rozwijać. Jak tylko chce się nauczyć języka to warto zapisać się na kurs https://lincoln.edu.pl/ Tutaj uda się opanować angielski w dość krótkim czasie. Praktyczne zajęcia to umożliwią.
Awatar użytkownika
AbiUbu
Posty: 35
Rejestracja: 23 gru 2019, 11:41

Re: Rozwijanie siebie

Post autor: AbiUbu »

Jeżeli chcemy się rozwijać pod kątem zawodowym, to najlepiej zacząć od podstaw, czyli sensownej jakości studiów. Taką ofertą może być np. obszar nowych technologii. Bo prawda nie każdy może pozwolić sobie na studia informatyczne dzienne, ale jest to świetna przepustka do zawodu programisty.

pc tv kabel
Awatar użytkownika
kizia45
Posty: 305
Rejestracja: 04 kwie 2019, 22:28

Re: Rozwijanie siebie

Post autor: kizia45 »

Całkiem możliwe, że studia strategia reklamy i PR będą idealnym pomysłem dla Ciebie! Jeśli świat social mediów nie jest Ci obcy, a przede wszystkim pragniesz pogłębić swoją wiedzę w tej tematyce, warto jest poznać tajniki i wiedzę, która pomoże Ci osiągać sukcesy na wyznaczonym przez siebie polu. Polecam https://wwsh.edu.pl/specjalnosci/strate ... lamy-i-pr/ ponieważ dbają oni o jakość swojego kształcenia.
Awatar użytkownika
Balladyna
Posty: 9
Rejestracja: 13 maja 2020, 15:19

Re: Rozwijanie siebie

Post autor: Balladyna »

AbiUbu pisze: ↑13 sty 2020, 15:47 Jeżeli chcemy się rozwijać pod kątem zawodowym, to najlepiej zacząć od podstaw, czyli sensownej jakości studiów. Taką ofertą może być np. obszar nowych technologii. Bo prawda nie każdy może pozwolić sobie na studia informatyczne dzienne, ale jest to świetna przepustka do zawodu programisty.
Masz rację na 200% Widziałam na Akademii Ekonomiczno-Humanistycznej w Warszawie, że mają wiele specjalizacji z informatyki, gdybym ja szła na informatykę to właśnie tam i wybrałabym bezpieczeństwo systemów informatycznych
Awatar użytkownika
Kasjana
Posty: 6
Rejestracja: 03 cze 2020, 11:16

Re: Rozwijanie siebie

Post autor: Kasjana »

Inwestycja w samego siebie jest bardzo ważna,warto brać udział w różnego typu kursach,szkoleniach,warsztatach oferowanych przez takie firmy szkoleniowe jak https://edu-consulting-szkolenia.pl/
Jest to bowiem firma z wieloletnim stażem,doświadczeniem,oferująca kursy dla każdej grupy zawodowej, prowadzą szkolenia dla osób dorosłych,dla klientów biznesowych,menadżerów oświaty,dyrektorów i każdego kto pragnie się rozwijać i zdobywać wiedzę w sposób łatwy i w komfortowych warunkach.
Awatar użytkownika
Balladyna
Posty: 9
Rejestracja: 13 maja 2020, 15:19

Re: Rozwijanie siebie

Post autor: Balladyna »

Kasjana weszłam w ten link i widzę, że faktycznie mają duży wybór szkoleń i ceny niskie, ale to jednak nie to samo co studia. Na takim szkoleniu online tylko liźnie się temat a na studiach można wynieść kawał wiedzy i do tego praktyczne umiejętności. Dlatego tak jak pisałam wyżej studia na AEH z bezpieczeństwa systemów informatycznych to lepsza opcja. Tego na kursie się nie nauczysz.
Awatar użytkownika
kizia45
Posty: 305
Rejestracja: 04 kwie 2019, 22:28

Re: Rozwijanie siebie

Post autor: kizia45 »

Może studia? To najprostsza droga do tego, aby móc działać i pracować dalej w tym obszarze. Niezwykle ważne jest tu podejście w obszarach czysto naukowych i wybranie takiego kierunku i uczelni, które będą najbliżej Ciebie i Twoich potrzeb jak i pomysłów. Polecam zatem zobaczyć http://wwsb.edu.pl i ich studia zarządzanie zasobami ludzkimi Warszawa. To opcja korzystna i z przyszłością dla ambitnych!
Awatar użytkownika
fiona45
Posty: 47
Rejestracja: 28 kwie 2019, 14:02

Re: Rozwijanie siebie

Post autor: fiona45 »

Rozwój samego siebie jest ważnym elementem, aby dobrze zarabiać. Widziałam ciekawe oferty na https://horyzont.eu . Studia informatyczne czy robotyka to bardzo popularny pomysł na studia aby dobrze i szybko nauczyć się wszystkiego od podstaw i wykorzystać z przyszłością.
Awatar użytkownika
kizia45
Posty: 305
Rejestracja: 04 kwie 2019, 22:28

Re: Rozwijanie siebie

Post autor: kizia45 »

Nie zawsze musi być to konkretny kurs czy jakiekolwiek szkolenie. Czasem wystarczy w tej kwestii zadbać przede wszystkim o naszą wiedzę i ciekawość. Jeśli więc rozwój osobisty w szerokim tego słowa znaczeniu Cię interesuje, zajrzyj na https://www.mentalnycoach.com/blog gdzie zajdziesz wiele konkretnej wiedzy, a także przydatnych informacji.
Awatar użytkownika
robbastin
Posty: 319
Rejestracja: 05 maja 2019, 16:35

Re: Rozwijanie siebie

Post autor: robbastin »

Ja ostatnio znalazłam na stronie internetowej - https://www.skarbnicanarodowa.pl/srebro/srebrne-monety przepiękne monety. Myślę, że doskonałym prezentem na chrzciny może być własnie jakaś złota, kolekcjonerska moneta. Taki prezent ma wartość sentymentalną. Oczywiście niektórzy wolą praktyczne prezenty, jednak takie jest moim zdaniem lepiej zostawić na inne okazje.
Awatar użytkownika
adam-levine
Posty: 24
Rejestracja: 03 sty 2020, 12:23

Re: Rozwijanie siebie

Post autor: adam-levine »

Jak dla mnie, to pierwszy elementem rozwijającym są... studia! No bo co lepiej przygotuje do dalszego życia i dobrzej pracy? Wybrałem wsb nlu rekrutacja trwa a ja czekam na info ;)
Awatar użytkownika
lila23
Posty: 21
Rejestracja: 05 wrz 2020, 19:45

Re: Rozwijanie siebie

Post autor: lila23 »

Też uważam, że studia są bardzo rozwijające :) Ja postawiłam na studia podyplomowe podatki i to naprawdę bardzo fajne, robić coś dla siebie. Dodatkowo podnosi atrakcyjność na rynku pracy :)
Kaśka

Re: Rozwijanie siebie

Post autor: Kaśka »

Jak dla mnie świetną opcją jest kurs samoobrony, żyjemy w tak niepewnych i dziwnych czasach, że dobrze jest wiedzieć jak się bronić. Ja korzystam z treningów u https://jakubgontarski.com/treningi/samoobrona/ i powiem, że po kilku tylko lekcjach, niesamowicie wzrosła moja pewność siebie, a także mam lepszą kondycję.
Awatar użytkownika
Marysia76
Posty: 192
Rejestracja: 19 lip 2019, 10:12

Re: Rozwijanie siebie

Post autor: Marysia76 »

Na pewno warto zadbać o rozwój osobisty, bo dzięki temu możesz zbliżyć się do celu, jaki sobie postawiłeś. Jeśli chciałbyś dowiedzieć się jak zwiększać zyski dzięki skutecznemu zarządzaniu, to polecam Ci zajrzeć na http://www.itcgrupa.pl/jak-zarabiac-wie ... oje-zyski/.
Michaś

Re: Rozwijanie siebie

Post autor: Michaś »

Rozwijanie siebie jest na pewno bardzo ważne, bo w końcu jeśli rozwijasz siebie to i korzysta na tym Twoja firma. Dlatego polecam zajrzeć na https://leadership-center.pl/blog/, gdzie możecie znaleźć sporo ciekawej wiedzy z zakresu nie tylko rozwoju osobistego, ale też rozwoju swojej firmy z zakresu zarządzania.
póska

Re: Rozwijanie siebie

Post autor: póska »

Rozwój osobisty to bardzo ważna rzecz w życiu każdego człowieka. Pewnie sami zastanawiacie się jak się rozwinąć? Otóż dobrym pomysłem na samorozwój są na przykład studia. A czy warto studiować? Zerknijcie na stronę https://wsmw.edu.pl/ . Sądzę, że jak poczytacie to sytuacja Wam się rozjaśni :)
Oluś90

Re: Rozwijanie siebie

Post autor: Oluś90 »

Według mnie chodzenia na różnego rodzaju kursy to super sprawa. Na stronie https://savealife.pl znajdziecie kurs między innymi dla Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego. Warto sprawdzić ich całą ofertę szkoleń, ponieważ mają przeróżne oferty, które mogą zainteresować każdego.
Kręst

Re: Rozwijanie siebie

Post autor: Kręst »

Oczywiście bez samorozwoju w naszym życiu daleko nie zajdziesz. Nie podobał mi się temat historii ze szkoły, ale teraz obudziło się we mnie jakieś zainteresowanie tym tematem. Nie zastanawiając się długo, znalazłem sobie korepetytora online https://buki.org.pl/korepetycje/krakow/ Teraz nadrabiamy zaległości, że tak powiem! Okazuje się, że jest bardzo interesujący. Myślę, że wszystko zależy od stylu nauczania. Mój korepetytor to tylko magazyn wiedzy i ciekawych historii.
olgańka

Re: Rozwijanie siebie

Post autor: olgańka »

Na rozwijanie się nigdy nie jest za pozno :) ja skończyłam studia na kierunku fizjoterapia, potem pracowałam w zawodzie kilka lat a od kilku miesięcy jestem na studiach podyplomowych na Mazowieckiej Uczelni Medycznej, na osteopatii. Spełniam się, zdobywam nowe kwalifikacje. Na naukę zawsze jest dobry czas :)
baśka15

Re: Rozwijanie siebie

Post autor: baśka15 »

Ja też uważam, że warto przez całe życie się dokształcać. Dlatego obecnie zastanawiam się poważnie nad takim rozwiązaniem jak studia podyplomowe pedagogiczne lublin: https://www.kursor.edu.pl/studia-podypl ... agogiczne/ . Jestem bardzo ciekawa, co sądzicie o takich studiach? Czy warto się na nie zdecydować?
Adaś42

Re: Rozwijanie siebie

Post autor: Adaś42 »

Jeśli chodzi o kursy, które mogą nam się przydać to uważam, że kurs pierwszej pomocy jest naprawdę przydany. Ten kurs przeznaczony jest dla każdego i dzięki niemu możemy komuś uratować życie, dlatego też warto wybrać się na takie szkolenie. Poza tym jest mnóstwo innych szkoleń na które warto rzucić okiem.
grażynka28

Re: Rozwijanie siebie

Post autor: grażynka28 »

Jednym z przyjemniejszych szkoleń, jakie miałam okazję przechodzić, był kurs sommelierski, na którym dowiedziałam się jak degustować wino i jak czerpać przyjemność z picia. Polecam sprawdzić https://sommplus.pl/. Zajęcia prowadzone przez ludzi z pasją i naprawdę ciekawe.
oliś

Re: Rozwijanie siebie

Post autor: oliś »

Na pewno warto pomyśleć o różnego rodzaju szkoleniach. Tutaj https://leadership-center.pl/fundament- ... rojektami/ myślę, że warto się rozejrzeć. Jest tam szkolenie z zakresu zarządzania projektami. Poczytajcie sobie na ten temat. Mają tam również wiele innych ciekawych propozycji, jeśli chodzi o szkolenia. Rozejrzyjcie się tam.

tłumaczenie dokumentów
oliś9555

Re: Rozwijanie siebie

Post autor: oliś9555 »

Jeśli chcecie zadbać o swój rozwój i jednocześnie interesujecie się rysunkiem, to koniecznie powinniście sprawdzić sobie szkołę rysunku. Świetna jest szkoła rysunku Format studio Kraków https://www.formatstudio.com.pl . Przygotowuje osoby dorosłe, uczniów do egzaminów wstępnych na wydziały architektury i uczelnie artystyczne. Mają też w ofercie kursy dla dzieciaków.
Maryśka76

Re: Rozwijanie siebie

Post autor: Maryśka76 »

Chcąc się rozwijać, awansować i piąć po szczeblach kariery musimy inwestować w swój rozwój. Takie szkolenia jak te https://leadership-center.pl/produkt/sz ... -projektu/ pozwalają na zdobycie nowych doświadczeń dzięki aktywnemu udziałowi w kursie. W każdej firmie rodzą się nowe projekty, które trzeba umieć sprzedać.
Maryśka

Re: Rozwijanie siebie

Post autor: Maryśka »

Właśnie planuję otworzyć własne biuro podróży. Na początek zajmiemy się organizacją wycieczek krajowych. Ale z czasem oczywiście pragniemy rozwinąć skrzydła. Stąd też pomysł na udział w szkoleniu https://emtg.pl/incentive-travel-manage ... ch-swiata/
kłos

Re: Rozwijanie siebie

Post autor: kłos »

Rozwijanie sienie to z pewnością bardzo ważna kwestia. Jednak posiadając swoją działalność warto inwestować również w jej rozwój. Teraz wiele potrafią usprawnić nowoczesne technologie. Taki Bot do rozmowy świetnie wspomaga pracę działu call center. Ponieważ porozumiewa się on za pomocą mowy naturalnej śmiało może on zastąpić ludzką pracę. Dzięki temu część pracowników można przenieść do bardziej złożonych zadań.
Rośko

Re: Rozwijanie siebie

Post autor: Rośko »

Fajnie jeśli to firmy inwestuja w swoich pracowników. Tutaj jeden z przykladów https://imex-logistics.pl/Praca.html ta firma stawia na rozwój w pełnym tego słowa znaczeniu. Nie oszczedzaja na środkach, na ochronie zdrowia swoich ludzi, ale i na ich umiejetnosciach. Szkolenia wewnetrzne organizowanie sa cyklicznie, po to by podnosić kompetencje ludzi, a tym samym samej firmy
Ćma

Re: Rozwijanie siebie

Post autor: Ćma »

Jeśli prowadzisz warsztaty UX, wiesz jaką siłę może nadać projektowi praca grupowa, a jednocześnie jak wielkim wyzwaniem jest zachowanie głosu użytkowników jak i biznesu. Na szkoleniu https://uxupgrade.pl/szkolenia/prowadze ... sztatow-ux
pomagają rozbudować narzędziownik i świadomie konstruować warsztaty UX w oparciu o doświadczenie w procesach projektowania złożonych systemów.
Zośka

Re: Rozwijanie siebie

Post autor: Zośka »

W moim przypadku od zawsze chciałem wstąpić do policji, dlatego chciałem się solidnie przygotowac przed test wiedzy policja . Znajomy polecił mi stronę, na której zakupiłem opracowane odpowiedzi do pytań, dzięki czemu mogłem się bardzo dobrze przygotować.
Kara87

Re: Rozwijanie siebie

Post autor: Kara87 »

Jeśli interesują was studia podyplomowe, to na pewno warto sobie zerknąć na spokojnie na ofertę Wyższej Szkoły Biznesu w Nowym Sączu i poczytać sobie o różnych kierunkach, które oferują. Są tam bowiem podyplomowe studia neuropsychologia, bardzo polecam.
Rafał23

Re: Rozwijanie siebie

Post autor: Rafał23 »

kłos pisze: ↑18 sie 2021, 10:23 Rozwijanie sienie to z pewnością bardzo ważna kwestia. Jednak posiadając swoją działalność warto inwestować również w jej rozwój. Teraz wiele potrafią usprawnić nowoczesne technologie. Taki Bot do rozmowy świetnie wspomaga pracę działu call center. Ponieważ porozumiewa się on za pomocą mowy naturalnej śmiało może on zastąpić ludzką pracę. Dzięki temu część pracowników można przenieść do bardziej złożonych zadań.
Też słyszałem o tym bocie. Podobno jest to super sprawa.
____
adwokat jelenia góra
Żyleta

Re: Rozwijanie siebie

Post autor: Żyleta »

W Polsce termin UX jest mało znany. I choć trafiamy na ten termin dość często to mylnie tłumaczymy go jako użyteczność. Głównym zadaniem stawianym przed UX jest odpowiedź na potrzeby klienta/użytkownika. Całokształt jego doświadczeń pozytywnych i negatywnych, płynących z odbioru produktu lub usługi interaktywnej albo z przebiegu współpracy biznesowej lub interakcji handlowej. Zatem jeśli pragniecie dowiedzieć się jak rozpoznawać potrzeby klientów to polecam kurs https://uxupgrade.pl/szkolenia/ux-upgrade-bootcamp
Awatar użytkownika
lajla
Posty: 208
Rejestracja: 23 paź 2019, 16:55

Re: Rozwijanie siebie

Post autor: lajla »

Ostatnio szukałam solidnych szkoleń biznesowych i znajoma poleciła mi sprawdzenie oferty na https://www.humanskills.pl/szkolenia_ot ... tkujacych/. Zdają się być doświadczoną firmą w tej dziedzinie. Czy ktoś z was miał już z nimi do czynienia? Chętnie poznam wasze doświadczenia.
Awatar użytkownika
mortalionik
Posty: 42
Rejestracja: 31 sie 2020, 21:26

Re: Rozwijanie siebie

Post autor: mortalionik »

Odpowiednie wsparcie biznesowe to klucz do skutecznego rozwoju. Polecam skorzystanie z usług Iwony Firmanty, która jest doświadczonym mentorem biznesu. Jej szkolenia gwarantują intensywny rozwój personalny oraz doskonalenie umiejętności przywódczych. Odwiedź https://iwonafirmanty.pl/coaching/ i przekonaj się, jakie korzyści przyniesie to Twojemu biznesowi.
lizaa

Re: Rozwijanie siebie

Post autor: lizaa »

Pewnie, że tak - każdy z nas powinien się rozwijać i robić coś , aby poszerzać horyzonty. Mnie
teraz zainteresowały przykładowo szkolenia grupowe personal shopper , które znalazłam na stronie barbarakohlbrenner.pl. Super. One przygotowują do tego, aby stać się doskonały stylistą.
ODPOWIEDZ