szkoła policealna

Inne tematy.
Sławery2883

szkoła policealna

Post autor: Sławery2883 »

Witam, są tutaj osoby, które nie wiedzą na jak wygląda rekrutacja na studia? Na stronie https://wseh.pl/pl/page/vademecum-kandy ... kroku.html znajdziecie mnóstwo informacji na ten temat. Uważacie, że warto iść na studia czy raczej nie ma to sensu?
Marina
Posty: 426
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:17

Re: szkoła policealna

Post autor: Marina »

A czy Waszym zdaniem warto się dodatkowo zapisać do jakieś szkoły językowej? Ja uważam, że jak najbardziej, bo znajomość języków to podstawa w dzisiejszych czasach. Na stronie internetowej https://www.profi-lingua.pl/ możecie zapoznać się z ofertą Szkoły Językowej ProfiLingua. Polecam, powinno Was to zainteresować ;)
Kryśka

Re: szkoła policealna

Post autor: Kryśka »

A macie jakieś zdanie na temat kierunku architektura wnętrz? Ostatnio szukałam jakiegoś ciekawego kierunku na studia i trafiłam na stronę uczelni https://www.ssw-sopot.pl/architektura-wnetrz-2st/, gdzie właśnie kierunek architektura wnętrz jest opisana. Co myślicie o tym kierunku?
jaśa44

Re: szkoła policealna

Post autor: jaśa44 »

Moja córka kończy dopiero liceum i przygotowuje się do matury, a w księgarniach internetowych jest wiele przydatnych podręczników takich jak ten https://www.taniaksiazka.pl/t/matura-je ... iecki-2021 córa wybrała dla siebie język niemiecki jako przedmiot dodatkowy, więc taki podręcznik bardzo jej się przyda w nauce.
ODPOWIEDZ