Wyciszenie pokoju

Inne tematy.
Awatar użytkownika
ingrid
Posty: 80
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:53

Wyciszenie pokoju

Post autor: ingrid »

Syn głośno słucha muzyki. Spędza też godziny z kolegami na głośnych rozmowach itp. Nie chcemy mu za bardzo robić pod górkę, bo wiadomo - młodość rządzi się swoimi prawami. Ale chcielibyśmy mieć też trochę spokoju. Stąd moje pytanie. Jak skutecznie wyciszyć jego pokój? Zaproponujecie jakieś sprawdzone rozwiązania?
Awatar użytkownika
melike
Posty: 41
Rejestracja: 01 kwie 2019, 10:43

Re: Wyciszenie pokoju

Post autor: melike »

Zamontuj mu w pokoju panele akustyczne. Myślę, że to najbardziej optymalne rozwiązanie. I nie wymaga wielkich nakładów finansowych. Tutaj https://www.mega-acoustic.pl/oferta/pan ... styczne-2/ masz takie panele dostępne. Jest też opcja zamówienia paneli z nadrukiem - będą nie tylko funkcjonalne i atrakcyjne jeśli chodzi o wygląd.
Awatar użytkownika
Eliza111
Posty: 189
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:06

Re: Wyciszenie pokoju

Post autor: Eliza111 »

Jeśli remontujecie pokój dla dziecko to polecam serdecznie na stronę https://www.lampsandco.pl/blog/aranzacj ... la-chlopca
Zośka

Re: Wyciszenie pokoju

Post autor: Zośka »

Mogę Wam wszystkim polecić sprawdzić stronę, na której znajdziecie ofertę mojego ulubionego sklepu Moduleo z panelami podłogowymi oraz akcesoriami do nich, w tym np. Lagrus Listwy . Wszystkie informacje o ofercie oraz kontakt znajdziecie na stronie.
ODPOWIEDZ