Zabawki erotyczne

Inne tematy.
Antoś

Zabawki erotyczne

Post autor: Antoś »

Cześć, potrzebuje Waszej porady w wyborze gadżetów erotycznych. Razem z żoną doszliśmy do wniosku, ze chcemy zakupić kilka gadżetów do naszej sypialni, jednak nie wiemy z jakiego sklepu skorzystać.
Śmieszny20

Re: Zabawki erotyczne

Post autor: Śmieszny20 »

Równiez korzystam z róznych akcesoriów, ponieważ wprowadza to nieco urozmaicenia do sypialni. Wybór gadżetów zależy już tylko i wyłącznie od Waszych preferencji.
Antoś

Re: Zabawki erotyczne

Post autor: Antoś »

Chcicałbym zapytać z jakiego sklepu Ty korzystałes ? Jest kilka sklepów w sieci i nie wiem na co sie zdecydować, z którego sklepu warto skorzystać.
Śmieszny20

Re: Zabawki erotyczne

Post autor: Śmieszny20 »

Osobiście mogę Ci polecić stronę świat-bdsm.pl , gdzie znajdziesz róznorodne gadżety erotyczne o bardzo dobrej jakości i rozsądnej cenie. Sam mam kilka produktów z ich sklepu i jestem z nich bardzo zadowolony.
Śmieszny20

Re: Zabawki erotyczne

Post autor: Śmieszny20 »

Osobiście mogę Ci polecić stronę świat-bdsm.pl , gdzie znajdziesz róznorodne gadżety erotyczne o bardzo dobrej jakości i rozsądnej cenie. Sam mam kilka produktów z ich sklepu i jestem z nich bardzo zadowolony.

przejazd przez rondo czyżyńskie
aśku302

Re: Zabawki erotyczne

Post autor: aśku302 »

Lubicie? Stosujecie? Jest to według Was dobry pomysł, aby w jakiś sposób urozmaicić Wasz związek? Jeśli tak to polecam Wam stronę Erotino.pl Coraz więcej osób się decyduje, ponieważ jest to bardzo modne.
Awatar użytkownika
frocia
Posty: 61
Rejestracja: 19 kwie 2019, 18:46

Re: Zabawki erotyczne

Post autor: frocia »

Jeśli o mnie chodzi to ja nie tak od razu zdecydowałam się na takie eksperymentowanie w łóżku, stosowanie zabawek erotycznych. Żeby czerpać jak najwięcej przyjemności z seksu i nie stresować się to zadbałam najpierw o skuteczne zabezpieczenie. To, że stosuję belarę dużo na plus zmieniło na plus. Co ważne, libido na odpowiednim poziomie, organizm dobrze je toleruje. Tak więc dla mnie to była dobra decyzja.
Malaśka

Re: Zabawki erotyczne

Post autor: Malaśka »

frocia pisze: ↑26 maja 2021, 22:27 Jeśli o mnie chodzi to ja nie tak od razu zdecydowałam się na takie eksperymentowanie w łóżku, stosowanie zabawek erotycznych. Żeby czerpać jak najwięcej przyjemności z seksu i nie stresować się to zadbałam najpierw o skuteczne zabezpieczenie. To, że stosuję belarę dużo na plus zmieniło na plus. Co ważne, libido na odpowiednim poziomie, organizm dobrze je toleruje. Tak więc dla mnie to była dobra decyzja.
Mi dużo dało jak przeczytałam informację na stronie Kliniki Stonava, że w przypadku nieskuteczności antykoncepcji mogę spokojnie, bez problemu usunąć niechcianą ciążę w Czechach.
Awatar użytkownika
sandro
Posty: 25
Rejestracja: 23 maja 2019, 14:19

Re: Zabawki erotyczne

Post autor: sandro »

Do poczytania - https://www.foxshow.pl/ Często naprawdę prostymi zabawkami można uzyskać mega zmianę - serio. Dodajesz cokolwiek nowego w stosunku do codzienności i odmieniasz swoje życie. Czy nie sądzicie, że taki kierunek jest zdecydowanie słuszny? Czy w waszym związkach nie ma nudy? Chyba ten problem z czasem dotyka w zasadzie każdego.
ODPOWIEDZ