Obóz wędrowny

Czy warto wysłać dziecko na kolonie lub obóz? Sprawdzone obozy dla najmłodszych, opinie, rekomendacje.
Awatar użytkownika
Korniszon
Posty: 18
Rejestracja: 08 sty 2019, 17:56

Obóz wędrowny

Post autor: Korniszon »

Nasz syn pierwszy raz zapisał się na obóz wędrowny w gory. Chciałbym go odpowiednio przygotować do tego wyjazdu. Co powinien ze sobą zabrać?
Awatar użytkownika
Lusia
Posty: 7
Rejestracja: 05 lut 2019, 12:15

Re: Obóz wędrowny

Post autor: Lusia »

Przede wszystkim wyposaż go w rzeczy, które spowodują, że będzie suchy przy zmieniającej się pogodzie. Przyda się też termos, butelka filtrująca i ciepły koc, ktory mieści się w plecaku. Ale myślę, że podstawą jest wygodne obuwie. Poszukaj sobie na https://www.ceneo.pl/Buty_dzieciece/p:Adidas.htm . Mają kilka modeli wartych uwagi.
Awatar użytkownika
Rumla
Posty: 8
Rejestracja: 19 lip 2019, 20:55

Re: Obóz wędrowny

Post autor: Rumla »

Ja wyslalam mojego syna w tym roku na obóz sportowy https://tribesquad.pl/sportowy-oboz-let ... mlodziezy/ Bardzo chciał jechać i rozwijac swoje pasje. A tam będzie miał taką możliwość.
Awatar użytkownika
robbastin
Posty: 319
Rejestracja: 05 maja 2019, 16:35

Re: Obóz wędrowny

Post autor: robbastin »

Myślę, ze na takim obozie z pewnością przyda wam się jakiś ciepły i wytrzymały koc. Myślę, że tutaj : http://www.iwelto.pl/oferta/koce możecie znaleźć naprawdę ciekawe propozycje w atrakcyjnych cenach. Dajcie znać czy wpadło wam coś w oko :) Ja się własnie przymierzam do mojego pierwszego zamówienia.
Marina
Posty: 426
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:17

Re: Obóz wędrowny

Post autor: Marina »

Warto również zabrać ze sobą dobrze wyposażoną apteczkę. W górach nigdy nic nie wiadomo, więc przyda się tam na pewno płyn odkażający Octenisept. Uchroni on Was przed ewentualnym zakażeniem, jeśli na przykład upadniecie i się zranicie.
ODPOWIEDZ