FHU VIP Chłodnictwo Klimatyzacja

Dzielimy się opiniami i przemyśleniami na temat firm z różnych branż. Może chcesz podzielić się swoimi doświadczeniami?
Radosław

FHU VIP Chłodnictwo Klimatyzacja

Post autor: Radosław »

Porządna firma, bardzo sie rozwija, można zdobyć duże doświadczenie zawodowe jeżeli komuś zależy na tym.
patkikow

Re: FHU VIP Chłodnictwo Klimatyzacja

Post autor: patkikow »

Czy ta firma oferuje także montaż klimatyzacji Wrocław? Bo interesuje mnie właśnie taka usługa i firma, w której będę mogła zarówno kupić klimatyzator, ale także ktoś mi go zamontuje :)
Patus

Re: FHU VIP Chłodnictwo Klimatyzacja

Post autor: Patus »

Czynnik chłodniczy to substancja kluczowa w systemach chłodzenia, której główną funkcją jest absorpcja ciepła z otoczenia i jego przenoszenie. Charakteryzuje się on zdolnością do zmiany stanu skupienia pod różnymi ciśnieniami i temperaturami, co jest wykorzystywane w cyklu chłodzenia. W procesie tym czynnik przechodzi ze stanu ciekłego w gazowy, co umożliwia efektywne chłodzenie. Aby dowiedzieć się więcej o różnych rodzajach czynników chłodniczych, warto zajrzeć na https://www.globewings.net/pl/czym-jest ... wosci.html gdzie można znaleźć informacje o ich właściwościach.
milkaa

Re: FHU VIP Chłodnictwo Klimatyzacja

Post autor: milkaa »

A co przykładowo powiecie na takie rozwiązanie, jak klimatyzator przenośny ? Tak pytam, ponieważ nie mam możliwości u siebie montażu, jakiegoś fachowego systemu. A znalazłam właśnie u firmy NOXA super klimatyzacje przenośnie i tak chodzą mi po głowie - aby kupić.
ODPOWIEDZ