Hotel we Wrocławiu

Wypoczynek w Bieszczadach, ferie zimowe w Tatrach i urlop w Sopocie! O podróżach po Polsce.
Awatar użytkownika
Halina88
Posty: 21
Rejestracja: 10 paź 2019, 22:59

Hotel we Wrocławiu

Post autor: Halina88 »

Czesc,

znacie jakis hotel pod Wroclawiem, gdzie mozna tez zorganizowac komunie? Bedzie u nas wielu gosci z zagranicy i chcielibysmy, aby mieli od razu zapewniony nocleg :)
Awatar użytkownika
Martyna96
Posty: 6
Rejestracja: 14 wrz 2019, 19:10

Re: Hotel we Wrocławiu

Post autor: Martyna96 »

Hej,

jezeli komunia wrocław polaczona z miejscem do spania to wg mnie tylko Stara Garbania. Przepiekne miejsce i spora sala. Na pewno wszyscy goscie sie pomieszcza :) Polecam wejsc na ich strone internetowa i poogladac zdjecia. Ja jestem zachwycona za kazdym razem, jak tam jestem!
Awatar użytkownika
merynos
Posty: 53
Rejestracja: 17 maja 2019, 18:21

Re: Hotel we Wrocławiu

Post autor: merynos »

Oczywiście, że znam bardzo piękny i zarazem nowoczesny hotel. Jest to Grape Hotel https://www.grapehotel.pl/ we Wrocławiu na ulicy Parkowej 8. Uważam, że lepszego miejsca na pierwszą komunie nigdzie nie znajdziecie. Jest to tak bardzo urokliwy i jedyny w swoim rodzaju hotel. Wiem bo byłam tam na romantycznym wypadzie narzeczonym. Do tego te niesamowicie urządzone pokoje tworzą tak wspaniały nastrój, że nie masz ochoty stamtąd wyjść. Twoi zagraniczni goście będą zachwyceni pokojami no i obsługa jest na najwyższym poziomie. Sądzę, że ten wybór będzie najlepszy
ODPOWIEDZ