Meteor-turystyka.pl opinie

Wypoczynek w Bieszczadach, ferie zimowe w Tatrach i urlop w Sopocie! O podróżach po Polsce.
Awatar użytkownika
olgierd_97
Posty: 2
Rejestracja: 12 maja 2019, 15:17

Meteor-turystyka.pl opinie

Post autor: olgierd_97 »

Czy znacie portal meteor-turystyka.pl? Czy to spoko portal do rezerwacji? Macie jakieś opinie? Doświadczenia?
Awatar użytkownika
oksana615
Posty: 1
Rejestracja: 22 lip 2019, 19:33

Re: Meteor-turystyka.pl opinie

Post autor: oksana615 »

Mam bardzo dobrą opinię o meteor-turystyka.pl. Zawsze u nich rezerwuję wakacje i nigdy nie miałam przykrych sytuacji. Są to profesjonaliści w każdym calu.
Awatar użytkownika
ludwika817
Posty: 1
Rejestracja: 08 lip 2019, 16:35

Re: Meteor-turystyka.pl opinie

Post autor: ludwika817 »

Potwierdzam dobre opinie o meteor-turystyka.pl. Bardzo fachowo podchodzą do klienta, a rezerwacja pobytu trwa naprawdę krótko. Myślę, że będę do nich częściej wracać.
Awatar użytkownika
ada466
Posty: 1
Rejestracja: 08 lip 2019, 10:22

Re: Meteor-turystyka.pl opinie

Post autor: ada466 »

Mam bardzo miłe doświadczenia z meteor-turystyka.pl. Wakacje rezerwowałam kilka dni wcześniej i wszystko poszło sprawnie. Mam dobrą opinię o nich.
Awatar użytkownika
karolina308
Posty: 1
Rejestracja: 29 cze 2019, 11:00

Re: Meteor-turystyka.pl opinie

Post autor: karolina308 »

Bardzo często rezerwuję wakacje na meteor-turystyka.pl. Znalazłam o nich dobre opinie w internecie, dlatego zdecydowałam się zrobić rezerwację u nich. Jestem zadowolona z tej decyzji.
Awatar użytkownika
iga232
Posty: 1
Rejestracja: 16 wrz 2019, 20:04

Re: Meteor-turystyka.pl opinie

Post autor: iga232 »

Mam taką opinię, że rezerwacja na meteor-turystyka.pl jest bardzo wygodna. Wszystko można załatwić kilkoma kliknięciami. Naprawdę warto ich sprawdzić.
Awatar użytkownika
maryna799
Posty: 1
Rejestracja: 16 wrz 2019, 20:07

Re: Meteor-turystyka.pl opinie

Post autor: maryna799 »

Mam bardzo dobrą opinię o meteor-turystyka.pl i często wracam na portal. Mają bardzo łatwą rezerwację i przede wszystkim szybką. Rezerwacje robię już tylko u nich.
Awatar użytkownika
sylwia699
Posty: 1
Rejestracja: 17 wrz 2019, 19:24

Re: Meteor-turystyka.pl opinie

Post autor: sylwia699 »

Rezerwacja na meteor-turystyka.pl jest wygodna. Wszystkie formalności można załatwić za pomocą kilku kliknięć. Dobre opinie o nich mnie nie zaskakują, bo platforma jest fachowa.
Awatar użytkownika
zuza708
Posty: 1
Rejestracja: 17 wrz 2019, 19:27

Re: Meteor-turystyka.pl opinie

Post autor: zuza708 »

Wiele razy rezerwowałam wakacje na meteor-turystyka.pl i będę tam wracać. Moja opinia jest pochlebna, bo wakacje można zarezerwować szybko. Polecam ich wszystkim turystom.
Awatar użytkownika
Oksana Vanisimowa
Posty: 77
Rejestracja: 12 mar 2019, 14:25

Re: Meteor-turystyka.pl opinie

Post autor: Oksana Vanisimowa »

Ja czytałam wiele opinii pomocnych jak np chciałam jechać gdzies w Polsce na wakacje. natomiast jak za granicę to korzystam od zawsze z biura podróży CoralTravel. Super biuro, oferty. miła obsługa. ;)

parki wodne małopolska
Awatar użytkownika
ingrid
Posty: 80
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:53

Re: Meteor-turystyka.pl opinie

Post autor: ingrid »

W moim wypadku zawsze sprawdza się współpraca z biurem podróży. Tam dostaję ofertę hoteli i rzetelną opinię o nich. Tyle tylko, że trzeba wybierać biura, które mają ciekawą ofertę sprawdzonych, ekskluzywnych hoteli. I właśnie taką ofertę ma to biuro https://travelandaction.pl . Warto sprawdzić.
Awatar użytkownika
klaudia911
Posty: 1
Rejestracja: 09 sie 2019, 0:19

Re: Meteor-turystyka.pl opinie

Post autor: klaudia911 »

W mojej opinii rezerwacja wakacji na meteor-turystyka.pl jest bardzo proste i szybkie. W pięć minut można zarezerwować sobie wymarzony wypoczynek. Polecam wszystkim sprawdzenie tej platformy.
Awatar użytkownika
olga755
Posty: 1
Rejestracja: 08 wrz 2019, 3:24

Re: Meteor-turystyka.pl opinie

Post autor: olga755 »

Platformę meteor-turystyka.pl polecił mi kolega, który u nich zawsze rezerwuje hotele. Na podstawie jego opinii sama ich sprawdziłam i jestem zadowolona. Wiem, że będę robić tam rezerwację częściej.
Awatar użytkownika
renia149
Posty: 1
Rejestracja: 14 paź 2019, 18:18

Re: Meteor-turystyka.pl opinie

Post autor: renia149 »

Bardzo często podróżuję, więc wygodna rezerwacja jest dla mnie istotna. Na meteor-turystyka.pl mogę zrobić szybko i sprawnie rezerwację. To mnie przekonało, dlatego mam dobrą opinię o nich.
Awatar użytkownika
arleta919
Posty: 1
Rejestracja: 14 paź 2019, 18:21

Re: Meteor-turystyka.pl opinie

Post autor: arleta919 »

Ostatnio szukałam strony, gdzie mogę łatwo zarezerwować wypoczynek w hotelu. W internecie znalazłam wiele pozytywnych opinii o meteor-turystka.pl. Zarezerwowałam wakacje i nie miałam żadnych problemów, więc polecam ich.
Awatar użytkownika
cecylia847
Posty: 1
Rejestracja: 14 paź 2019, 18:25

Re: Meteor-turystyka.pl opinie

Post autor: cecylia847 »

Znalazłam wiele dobrych opinii na temat meteor-turystyka.pl. Postanowiłam skorzystać i rezerwacja przebiegła bardzo szybko i bez żadnych problemów. Myślę, że warto ich sprawdzić.
Awatar użytkownika
daria593
Posty: 1
Rejestracja: 14 paź 2019, 18:28

Re: Meteor-turystyka.pl opinie

Post autor: daria593 »

Lubię sprawdzać nowe strony turystyczne. Jakiś czas temu trafiłam na opinie o meteor-turystyka.pl i chciałam ich sprawdzić. Zrobiłam rezerwację hotelu i wszystko załatwiłam szybko i bezproblemowo. Polecam ich.
Awatar użytkownika
eliza409
Posty: 1
Rejestracja: 14 paź 2019, 18:31

Re: Meteor-turystyka.pl opinie

Post autor: eliza409 »

Zdecydowanie polecam meteor-turystyka.pl. Rezerwacja jest prosta i każdy poradzi sobie z nią. Wszystkie dobre opinie potwierdzam, bo sama ich sprawdziłam.
Awatar użytkownika
Oksana Vanisimowa
Posty: 77
Rejestracja: 12 mar 2019, 14:25

Re: Meteor-turystyka.pl opinie

Post autor: Oksana Vanisimowa »

Na tej stronie mozna poczytac sobie opinie o ośrodkach w Polsce, o pensjonatach itd. Jak jade za granicę to z kolei korzystam z biura podróży CoralTravel. korzystam juz od wielu lat przy wycieczkach zagranicznych ;)
Awatar użytkownika
penks
Posty: 72
Rejestracja: 06 lut 2019, 12:41

Re: Meteor-turystyka.pl opinie

Post autor: penks »

Tak w temacie turystyki to warto zaopatrzyć się w dobrej jakości ciuchy sportowe. Ja do ich zakupu mam swoje ulubione miejsce. Tutaj https://aktywnyturysta.pl/kategoria-pro ... iez-meska/ ostatnio kupowałem kurtkę sportową. Prześledziłem ofertę i dla siebie znalazłam kilka innych,fajnych ciuchów. Z pewnością zajrzę tam jeszcze nie jeden raz.
Awatar użytkownika
reks
Posty: 15
Rejestracja: 30 cze 2019, 11:07

Re: Meteor-turystyka.pl opinie

Post autor: reks »

Nie znam tego biura podróży. Jeśli natoamiast szukacie wycieczek z magicznej do Azji, to ja polecam Wam pojechać z CT POLAND - spójrzcie na ich stronie na harmonogram wycieczek. Generalnie mają świetne opinie, znajomi byli z nimi w Singapurze i bardzo chwalili organizację. Wszystko zapewniają - noclegi, przeloty, ubezpieczenie, wyżywienie, opiekę polskiego pilota etc. A noż ktoś się skusi :D
ODPOWIEDZ