Wyjazd o Krakowa

Wypoczynek w Bieszczadach, ferie zimowe w Tatrach i urlop w Sopocie! O podróżach po Polsce.
Awatar użytkownika
Branka
Posty: 115
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:17

Wyjazd o Krakowa

Post autor: Branka »

Zastanawiam się nad wyjęciem dobrego hotelu w Krakowie, bo jade tam pozałatwiać kilka spraw. Widziałam tutaj https://redcarpethostel.pl/pokoje bardzo fajne ogłoszenie. Wydaje mi się, ze warto się tam zatrzymać. Wy jakie miejsca polecacie?
wyjeżdżaj

Re: Wyjazd o Krakowa

Post autor: wyjeżdżaj »

Koleżanka w marcu wyjeżdżała do Krakowa?
A to ciekawe, bo przecież wtedy mieliśmy pierwszy lockdown. I jak się udało zorganizować pobyt, skoro wszystkie obiekty turystyczne zostały zamknięte na 4 spusty? Wtedy nie było otwarcia hoteli dla podróży służbowych. Pamiętam, bo sam wywieszałem obwieszczenie w naszym urzędzie - to utkwiło w pamięci, bo akurat wtedy przyszła zamówiona z https://gabloty.info.pl/ gablota. Znacznie wygodniejsza od poprzedniej, co zrobiło na mnie spore wrażenie i dlatego to zostało w głowie :arrow:
Marina
Posty: 426
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:17

Re: Wyjazd o Krakowa

Post autor: Marina »

Jeśli planujecie wyjazd do Krakowa, to polecam zajrzeć na bloga internetowego https://porady.malopolska.pl. Dowiecie się z niego między innymi jakie miejsca warto zobaczyć na terenie Małopolski, co warto zwiedzić itp. Taka wiedza na pewno będzie dla Was przydatna ;)
izuśfit

Re: Wyjazd o Krakowa

Post autor: izuśfit »

Branka pisze: ↑04 mar 2020, 14:39 Zastanawiam się nad wyjęciem dobrego hotelu w Krakowie, bo jade tam pozałatwiać kilka spraw. Widziałam tutaj https://redcarpethostel.pl/pokoje bardzo fajne ogłoszenie. Wydaje mi się, ze warto się tam zatrzymać. Wy jakie miejsca polecacie?
Hotel sam w sobie pięknie się prezentuje :0 Ja na pewno polecam Ci jedzenie z cateringu - pewnie cały dzień w drodze nie ma kiedy odpocząć.. :/ Zobacz sobie na tę stronę: Tani catering dietetyczny Kraków
ODPOWIEDZ