Promocja online Sanok

Kącik poleceń i rekomendacji.
Łukasz

Promocja online Sanok

Post autor: Łukasz »

Hej,

szukam firmy, która zajmie się polepszeniem pozycji mojej strony internetowej. Od jakiegoś czasu jestem zainteresowany tą firmąhttps://wypozycjonowanie.pl/pozycjonowanie-sandomierz/. Prowadzę swoją pasiekę, chciałbym rozwinąć sprzedaż przez internet, więc sądzę, że takie działania by pomogły. Widziałem również, że ta firma jest dość popularna, bo prowadzi soje usługi w wielu miastach https://wypozycjonowanie.pl/pozycjonowanie-sanok/ Co sądzicie?
Awatar użytkownika
Karin
Posty: 21
Rejestracja: 09 kwie 2019, 17:54

Re: Promocja online Sanok

Post autor: Karin »

Nie musisz szukać agencji lokalnie. Pozycjonowaniem Twojej strony może zająć się agencja z innego miasta. Grunt żeby miała doświadczenie i wiedzę. Jeśli myślisz o pozycjonowaniu szerokim to do nich się odezwij https://widoczni.com/pozycjonowanie-str ... /szerokie/. Ekipa ludzi z wiedzą i doświadczeniem, a do tego pasją. Pozycjonowanie long tail jest bardzo korzystne. Od nich dowiesz się dlaczego.
Awatar użytkownika
dayz
Posty: 102
Rejestracja: 15 lip 2019, 16:45

Re: Promocja online Sanok

Post autor: dayz »

Tak jak poprzednicy piszą, reklamując się w internecie w pierwszej kolejności należy zadbać o dobrą pozycję w wyszukiwarce, zatem pozycjonowanie to podstawa. I tutaj https://make-cash.pl/blogs/entry/142-bl ... jonowania/ wyczytasz skuteczne metody pozycjonowania
aśka

Re: Promocja online Sanok

Post autor: aśka »

na pewno warto prowadzić na fanpejdzu na fb konkretny i solidny projekt raz kampanie, do tego jest rewelacyjna agencja https://www.cleveragency.pl/facebook
kaśka12

Re: Promocja online Sanok

Post autor: kaśka12 »

Zasięg lokalny to podstawa, zobacz sobie na podstronę studnie głębinowe Bielsko - ta firma jest super wypozycjonowana, zarówno na loklane zapytnia, jak i ogólnopolski zasięg. Dodatkowo obowiązkowo wizytówka w Google Maps.
Zadbaj również o desing strony, Twoja budzi sporo wątpliwości - UX/ UI do poprawy na pewno.
Awatar użytkownika
Ulka32
Posty: 30
Rejestracja: 10 kwie 2019, 10:50

Re: Promocja online Sanok

Post autor: Ulka32 »

Tak, pozycjonowanie to dobry pomysł. Firm jest sporo, które się tym zajmują i z pewnością coś znajdziesz. Ale nie zostawiam im wszystkie - ufaj, ale kontroluj. Tu http://www.asystent4you.pl/jak-analizow ... jonowania/ masz fajny poradnik jak analizować skuteczność pozycjonowania. To bardzo pomocne.
złomek

Re: Promocja online Sanok

Post autor: złomek »

Pozycjonowanie stron to dobra sprawa, jeśli jest odpowiednio robione. Do tego wbrew powszechnej opinii potrzebna jest odpowiednia wiedza. Doświadczenie też jest potrzebne. Mnie to zdecydowanie nie wychodziło więc zleciłem to zadanie specjaliście, którego znalazłem na stronie https://piotrpolok.pl/ . To była bardzo dobra decyzja.
ODPOWIEDZ