Jak wzmocnić paznokcie?

Masz jakieś wątpliwości, szukasz porady? Zajrzyj tutaj.
Kingaś

Jak wzmocnić paznokcie?

Post autor: Kingaś »

Mam problem z natury dość kruchymi paznokciami, zupełnie nie jestem w stanie ich samodzielnie zapuścić. Zastanawiam się, czy utwardzenie żelem albo lakierem hybrydowym będzie dobrym pomysłem? Wybieram się do salony partnerskiego Victoria Vynn tam też dopytam o szczegóły.
Anuśka

Re: Jak wzmocnić paznokcie?

Post autor: Anuśka »

Regularne stosowanie kolagenu może zdziałać kosmetyczne cuda między innymi na paznokcie. Jest to już naukowo uzasadnienie , a długotrwałe efekty porównywalne są do zabiegów medycyny estetycznej. Trzeba jednak brać go długofalowo, by zobaczyć efekty. Jeżeli marzycie o mocnych, błyszczących i pięknych paznokciach to zastosujcie https://mojasilaruchu.pl/wszystko-o-kol ... ment-diety a paznokcie będą gładkie i mocne jak nigdy dotąd!
Herbuś

Re: Jak wzmocnić paznokcie?

Post autor: Herbuś »

Polecam naturalnie - jedzeniem (olej lniany i awokado) i masażami skórek z olejkami. Chociaż zdarzyło mi się kupować jakieś suplementy. Nie jestem jakoś bardzo przekonana co do ich skuteczności. Zanim coś kupię dokładnie czytam ulotki, szukam opinii. Dobrze rozpisane są tutaj https://esuplement.pl, znajdują się szczegółowe informacje dotyczące konkretnego preparatu https://esuplement.pl/prosper-hair-and- ... paznokcie/.
ODPOWIEDZ