zajazd-marta.pl - opinie

Masz jakieś wątpliwości, szukasz porady? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
Ida86
Posty: 1
Rejestracja: 09 sie 2020, 16:39

zajazd-marta.pl - opinie

Post autor: Ida86 »

Hej, co sądzicie o Zajeździe Marta? Czy to dobre miejsce na zorganizowanie przyjęcia? Czy menu spełniło Wasz oczekiwania?
Awatar użytkownika
flora_77
Posty: 1
Rejestracja: 24 lip 2020, 2:06

Re: zajazd-marta.pl - opinie

Post autor: flora_77 »

Ich dania są polecane nawet przez Roberta Makłowicza !! Mają wspaniałego kucharza, który przygotowuje wyśmienite potrawy. Oprócz tego sam obiekt skradł mojej serce i chętnie tam wracam, jak tylko mam taką możliwość.
Awatar użytkownika
Sylwan_76
Posty: 1
Rejestracja: 25 maja 2020, 14:20

Re: zajazd-marta.pl - opinie

Post autor: Sylwan_76 »

Zajazd Marta to idealne miejsce na przyjęcia. Obsługa zadba o najdrobniejszy szczegół, abyś Ty i Twoi goście byli na prawdę zadowoleni. Wystrój sali, komfortowe pokoje i smaczne dania sprawią, że będziecie czuli się na prawdę wyjątkowo.
Awatar użytkownika
ulryka96
Posty: 1
Rejestracja: 22 sie 2020, 3:50

Re: zajazd-marta.pl - opinie

Post autor: ulryka96 »

Polecam Zajazd Marta jako idealne miejsce na organizację przyjęć. Przepiękna sceneria, pyszna kuchnia, miła obsługa. Moje przyjęcie ślubne w tym miejscu zapamiętam do końca życia!
Awatar użytkownika
Roberta-72
Posty: 1
Rejestracja: 18 paź 2020, 20:16

Re: zajazd-marta.pl - opinie

Post autor: Roberta-72 »

Nocowałem tam kilka dni podczas podróży służbowej. Jakoś wypoczynku oceniam na bardzo wysokim poziomie. Bardzo czysto, pokoje przytulne i pyszne śniadania. Dodatkowo przepiękna okolica, gdzie można spacerować. Polecam
Bośka

Re: zajazd-marta.pl - opinie

Post autor: Bośka »

Zarówno hotel jak i restauracja Zajazd Marta zasługuje na uwagę i wielkiego plusa. Nocowałam u nich kilkukrotnie i na pewno przy kolejnej okazji również właśnie u nich się zatrzymam. Wygodne, przestronne pokoje. I fantastyczny klimat.
Guśka

Re: zajazd-marta.pl - opinie

Post autor: Guśka »

Miałam okazję zasmakować kuchni Zajazdu Marta. Restauracja jest klimatyczna, urządzona w myśliwskim stylu. Pyszne dania. Zarówno kołduny jak i dziczyzna. Pycha.
Biża

Re: zajazd-marta.pl - opinie

Post autor: Biża »

Polecam Zajazd Marta. Świetne miejsce. Latem byłam na weselu znajomych i jestem pod wrażeniem. Trzeba przyznać, że organizacja wesela, nawet w tych trudnych czasach była na naprawdę wysokim poziomie.
kułe

Re: zajazd-marta.pl - opinie

Post autor: kułe »

Bardzo fajny Hotel, na każdą kieszeń. Przestronne, eleganckie i czyste pokoje przemawiają na plus Zajazdu Marta. Nocuję u nich za każdym razem, kiedy jestem w okolicy.
wątek

Re: zajazd-marta.pl - opinie

Post autor: wątek »

Jeśli chodzi o przyjęcia okolicznościowe to naprawdę w okolicy nie mają sobie równych. Miałam okazję uczestniczyć w kilku, sama organizowałam u nich również komunię córki i jestem zachwycona. Przemiła atmosfera, elegancka uroczystość. Polecam. .
Łotwa

Re: zajazd-marta.pl - opinie

Post autor: Łotwa »

Bardzo miło wspominam pobyt w hotelu Marta. Ogromny plus za ciepły, rodzinny klimat. Piękne, czyste i duże pokoje. To jest zdecydowanie hotel godny polecenia. Warto się zatrzymać właśnie u nich. . .
Złotek

Re: zajazd-marta.pl - opinie

Post autor: Złotek »

Zajazd Marta to naprawdę rewelacyjne miejsce i będę je polecać każdemu, kto jest w okolicy. Zarówno, jeśli chodzi o nocleg, jak i imprezę okolicznościową. Cudowna, ciepła, rodzinna atmosfera, czyste, wygodne i dobrze wyposażone pokoje. I do tego piękna okolica. Bardzo dobry hotel.
Uśka

Re: zajazd-marta.pl - opinie

Post autor: Uśka »

Nie wiem czy wiecie, ale oni mają również w ofercie catering świąteczny, na pewno mieli taki przed Gwiazdką, korzystałam i byłam zachwycona. Zresztą, kuchnię w tym hotelu znam, więc nie dziwię się, że zamówione jedzenie było tak dobre. Warto sprawdzić, czy mają też taką ofertę przed Wielkanocą.
Tadzik

Re: zajazd-marta.pl - opinie

Post autor: Tadzik »

Organizując przyjęcie okolicznościowe, ważne jest, aby wybrać miejsce, które zapewni niezapomniane wrażenia. Nasza restauracja oferuje wyjątkowe wnętrza i profesjonalną obsługę, a więcej informacji na temat naszej oferty znajdziesz na https://naskrajnej.pl/przyjecia-okolicznosciowe/ i dzięki naszemu doświadczeniu i dbałości o szczegóły, każde wydarzenie staje się wyjątkowe.
ODPOWIEDZ