Antykoncepcja

Najlepsze sposoby na relaks - jak pokonać zmęczenie, jak radzić sobie ze stresem, co robić w czasie wolnym.
Awatar użytkownika
Branka
Posty: 115
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:17

Antykoncepcja

Post autor: Branka »

Moim zdaniem warto stosować środki antykoncepcyjne odpowiednio dostosowane do naszych potrzeb. Musisz tylko skonsultować z lekarzem, co bedzie dla Ciebie odpowiednie. Teraz wiem, ze tabletki u mnie bardzo dobrze sie sprawdzają, a jak moja ginekolog ma urlop to zgłaszam sie do https://zdalnaprzychodnia.pl/tabletki-antykoncepcyjne/, na konsultację onlinę i po receptę.
Awatar użytkownika
kubaczka
Posty: 15
Rejestracja: 07 lip 2019, 20:04

Re: Antykoncepcja

Post autor: kubaczka »

Jeszcze u mnie się nie zdarzyło, żeby mi zabrakło mi moich tabletek vines. A receptę zawsze wolę mieć wypisaną normalnie, bo to zawsze dodatkowo będę mogła się zbadać jak i porozmawiać z moim ginekologiem.
Awatar użytkownika
Marysia76
Posty: 192
Rejestracja: 19 lip 2019, 10:12

Re: Antykoncepcja

Post autor: Marysia76 »

Witam, jestem na wyjezdzie,nie mam kontaktu ze swoim lekarzem,a zalezy mi na uzyskaniu antykoncepcji awaryjnej. Co sądzicie o tym serwisie https://onlinerecepta.pl/product/antyko ... -awaryjna/ ? Czy ktos korzystal kiedys ztego serwisu? Proszę o opinie.
Światło

Re: Antykoncepcja

Post autor: Światło »

Antykoncepcja musi być dobrana stricte pod Ciebie. Jakie tabletki będziesz brała o tym decyduje ginekolog. Taką receptę, oraz profesjonalne badanie możesz uzyskać w https://innova-med.pl/. W szczególności u Pani Pająk. Ja dostałam tabletki i badanie ginekologiczne, po którym dowiedziałam się o paru schorzeniach, więc moim zdaniem warto się zbadać.

skun marihuana
Awatar użytkownika
andromeda
Posty: 67
Rejestracja: 11 wrz 2019, 11:05

Re: Antykoncepcja

Post autor: andromeda »

Masz całkowitą rację, antykoncepcja musi być przede wszystkim dobrze dobrana. A tu https://antykoncepcjanamiare.pl/antykon ... ec-plinta/ jest bardzo ciekawa rozmowa z Panią Profesor na temat rodzajów antykoncepcji
Lówek

Re: Antykoncepcja

Post autor: Lówek »

Gdyby antykoncepcja okazała się nieskuteczna to zawsze można udać się do Czech, gdzie prawo zezwala na usunięcie ciąży do 12 tygodnia. Najbliżej Polski jest klinika https://klinikastonava.cz, gdzie otrzyma się należyte wsparcie. Klinika jest zlokalizowana tylko 5 kilometrów od granicy, z konsultantami można dogadać się po polsku.
ODPOWIEDZ