Aromaterapia dla dobrego samopoczucia

Najlepsze sposoby na relaks - jak pokonać zmęczenie, jak radzić sobie ze stresem, co robić w czasie wolnym.
Bezdrożny

Aromaterapia dla dobrego samopoczucia

Post autor: Bezdrożny »

Czy używacie olejków naturalnych w codziennej pielęgnacji? Polecam kupienie sobie eterycznych wysokiej jakości i dodawanie je do kosmetyków w celu wzbogacenia ich składu. Na tej stronie można znaleźć potrzebne informacje, jak używać i jak mieszać olejki, aby wydobyć ich dobroczynne właściwości i nieziemski zapach: https://kasiaraw.pl/pl/c/DLACZEGO-WARTO ... YCZNYCH/56
Awatar użytkownika
farah557
Posty: 22
Rejestracja: 09 lip 2020, 12:17

Re: Aromaterapia dla dobrego samopoczucia

Post autor: farah557 »

Na ból głowy i ogólnie zmęczenie najlepiej u mnie działa zapach lawendy. Dlatego latem mam jej dużo w ogrodzie. potem ją suszę i przerabiam np. na mydełka czy olejki zapachowe. Lawenda też jest dobrym "odstraszaczem" komarów na tarasie :) dbam o moje rośliny przy pomocy dobrej jakości preparatów ze sklepu ogrodniczego https://www.target.com.pl/ ;)
Awatar użytkownika
adam-levine
Posty: 24
Rejestracja: 03 sty 2020, 12:23

Re: Aromaterapia dla dobrego samopoczucia

Post autor: adam-levine »

Oj tak! Aromaterapia jest zbawienna - niweluje stres, wprawia w dobry nastrój... Podążając zasadami aromaterapii warto pomyśleć, jaki zapach wybrać do domu na jesień, jaki na zimę, jaki na wiosnę czy lato, ale też - jakie są dobre na różne pory dnia!
Gdanieć83

Re: Aromaterapia dla dobrego samopoczucia

Post autor: Gdanieć83 »

Po długim, męczącym dniu zdecydowanie pomoże aromaterapia. W prosty sposób można ją przeprowadzać w domowych warunkach stawiając naturalną świecę sojową lub inny dyfuzor. Możesz je znaleźć tutaj https://www.karko.pl/pl/c/Odswiezacze-p ... fuzory/199.
Markóta52

Re: Aromaterapia dla dobrego samopoczucia

Post autor: Markóta52 »

Aromaterapia to naturalny i skuteczny sposób na odstresowanie się i wyciszenie, dlatego warto sprawdzić odpowiednie akcesoria tutaj https://kontigo.com.pl/wyspa-swiece-i-aromaterapia. Świece sojowe mają bezpieczny i naturalny skład, dzięki czemu nie ma efektu duszności i szkodliwych substancji uwalnianych w trakcie uwalniania zapachu. To bardzo ważne elementy na jakie trzeba zwrócić uwagę przed rozpoczęciem. Wszelkie olejki eteryczne, świece sojowe i kadzidełka znajdziesz tam w przejrzystych kategoriach :)
ODPOWIEDZ