Aromaterapia - świece zapachowe

Najlepsze sposoby na relaks - jak pokonać zmęczenie, jak radzić sobie ze stresem, co robić w czasie wolnym.
Awatar użytkownika
Paola
Posty: 22
Rejestracja: 15 sty 2019, 12:07

Aromaterapia - świece zapachowe

Post autor: Paola »

Najlepszy sklep internetowy ze świecami to MarkoweŚwiece.pl. Znajdziesz w nim wiele zróżnicowanych świec zarówno pod względem rozmiarowym jak i zapachowym. W ofercie sklepu znajdziesz także woski do kominka.
Awatar użytkownika
dredak
Posty: 5
Rejestracja: 10 kwie 2019, 18:11

Re: Aromaterapia - świece zapachowe

Post autor: dredak »

Uwielbiam takie świece zapachowe. Na pewno skorzystam z propozycji.
Czas to upływające chwile, ziarenka piasku przesypujące się w klepsydrze. Czas to momenty i zdarzenia, którymi tak chętnie próbujemy go mierzyć.
Marina
Posty: 426
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:17

Re: Aromaterapia - świece zapachowe

Post autor: Marina »

O tak, ja uwielbiam zapach świec w domu, mam ich naprawdę sporo :) Ostatnio udało mi się w internecie kupić kilka nowych świec Goose Creek, które nie tylko mają cudowne zapachy, ale również bardzo ładnie się prezentują :) Czy ktoś z Was miał z nimi wcześniej styczność?
Awatar użytkownika
kozi44
Posty: 98
Rejestracja: 11 lip 2019, 16:40

Re: Aromaterapia - świece zapachowe

Post autor: kozi44 »

fajne są świece Yankee Candle mnie bardzo się podobają, zamawiam je w sklepie internetowym, tam jest bardzo duzy wybór, różne zapachy , wszystko jest ręcznie robione, pięknie zapakowane. Na prezent także się nadadzą.
SandraEś

Re: Aromaterapia - świece zapachowe

Post autor: SandraEś »

W takim razie jeżeli rozglądacie się za wyjątkowymi propozycjami świec zapachowych do swojego wnętrza, to tutaj zdecydowanie ze swojej strony mogę polecić Wam żebyście wzięli pod uwagę ofertę przygotowaną przez CocoWick u których można znaleźć wiele świetnych propozycji, jak Zestawy Świec Zapachowych które pozwolą Wam wypełnić wnętrze wyjątkowymi nutami zapachów jak na przykład "Zestaw 4 świec sojowych w kokosie VIP Collection" w którym można skompletować swoje ulubione zapachy i poczuć się jeszcze lepiej w swoim mieszkaniu, kiedy przyszedł czas na wypoczynek :)
ODPOWIEDZ