Dachówka

Najlepsze sposoby na relaks - jak pokonać zmęczenie, jak radzić sobie ze stresem, co robić w czasie wolnym.
Awatar użytkownika
Branka
Posty: 115
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:17

Dachówka

Post autor: Branka »

Nie każda dachówka nadaje się na każdy rodzaj dachu - ważne są spady etc. Potrzebujesz do tego rady fachowca. wiem, że możesz taką uzyskać na https://dachy-okna.pl/ - wystarczy się z nimi skontaktować i doradzą Ci to, co będzie w Twoim przypadku najlepsze. Oni zajmują się typowo dachami wiec ich wąska specjalizacja poniekąd czyni ich ekspertami w swojej dziedzinie a przynajmniej osoby, ktore korzystały z ich usług same polecały mi tę firmę.
Awatar użytkownika
rowerowy
Posty: 60
Rejestracja: 04 sie 2019, 11:15

Re: Dachówka

Post autor: rowerowy »

No pewnie, że nie każda, dlatego ja się zapytam fachowców z MG Dachy, którzy za darmo mi przewiozą gotowe prefabrykaty na budowę https://mgdachy.pl/transport-montaz/ , co mam dać na dach. Działają w biznesie od 20 lat, to na pewno coś doradzą. Tylko muszę poczekać, jak skończą montować konstrukcję.
Awatar użytkownika
Eliza111
Posty: 189
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:06

Re: Dachówka

Post autor: Eliza111 »

Firma dachy płaskie która zajmuje się budową płaskich dachów oraz robi hydroizolację dachów w całej Polsce. Polecam bardzo serdecznie bardzo dobrze się z nimi współpracuje bardzo rzetelna firma z dużym doświadczeniem. Koniecznie zobaczcie na ich stronę.
Awatar użytkownika
lekarzidiagnoza
Posty: 57
Rejestracja: 21 maja 2019, 21:55

Re: Dachówka

Post autor: lekarzidiagnoza »

Dla niektórych budynków dużo lepszy od dachówki będzie taki produkt EuroFale marki Cembrit, sporo ostatnio czytałem o remoncie dachu w gospodarstwach rolnych. Z wielu względów lepsze są tam konstrukcje o specyficznych właściwościach i kształcie, takie właśnie są płyty faliste. Oprócz tego zapewnią ona wspaniałą estetykę budynku, wkomponują się w wiejski krajobraz.
ODPOWIEDZ