Domowy zestaw do hybryd

Najlepsze sposoby na relaks - jak pokonać zmęczenie, jak radzić sobie ze stresem, co robić w czasie wolnym.
Awatar użytkownika
Kiliana_65
Posty: 2
Rejestracja: 28 paź 2019, 13:05

Domowy zestaw do hybryd

Post autor: Kiliana_65 »

Hej! W ramach przymusowego siedzenia w domu postanowiłam zacząć sama robić sobie paznokcie. Jeżeli możecie polecić dobre zestawy startowe do hybryd, będę bardzo wdzięczna!

młot ostrowik
Awatar użytkownika
Joanna_78
Posty: 2
Rejestracja: 12 sty 2020, 9:33

Re: Domowy zestaw do hybryd

Post autor: Joanna_78 »

Ja mam wszystko z Victoria Vynn. Lampa, waciki, lakiery, topy i bazy - wszystko. Bardzo dobrze mi się to sprawdza, wszystko jest najlepszej jakości, a lakiery są piękne ;)
Awatar użytkownika
Mikka
Posty: 82
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:11

Re: Domowy zestaw do hybryd

Post autor: Mikka »

Odkąd moje paznokcie zaczęły być w opłakanym stanie zrezygnowałam z jakiś mocniejszych zabiegów. Aktualnie ratunkiem okazał się manicure japoński, który wykonał mi gabinet urody Estelium z Bielsko-Biała. Dzięki nim udało mi się odbudować moja paznokcie. Teraz tylko korzystam z takich zabiegów.
Osee3077

Re: Domowy zestaw do hybryd

Post autor: Osee3077 »

Ja również podczas siedzenia w domu postanowiłam że zacznę sobie sama malować paznokcie i bardzo dobrze mi to idzie i już maluję swoim siostrą paznokcie. Wszystkie swoje produkty zamówiłam na stronie https://sklep.fryzaw.pl/produkty/styliz ... kci,2,5742 i moim zdaniem sa one świetnej jakości i w bardzo dobrej cenie. Polecam
ODPOWIEDZ