Horror

Najlepsze sposoby na relaks - jak pokonać zmęczenie, jak radzić sobie ze stresem, co robić w czasie wolnym.
Awatar użytkownika
robbastin
Posty: 319
Rejestracja: 05 maja 2019, 16:35

Horror

Post autor: robbastin »

Cześć wam :)

Czy wy też lubicie oglądać filmy wieczorami? Ja aktualnie poszukuje czegoś na weekend i mam nadzieje, że mnie nie zawiedziecie. Liczę na jakiś dobry horror, dajcie znać w komentarzu co ostatnio oglądaliście :)
Awatar użytkownika
Paltuska
Posty: 90
Rejestracja: 07 paź 2019, 21:36

Re: Horror

Post autor: Paltuska »

Ja to zdecydowanie wolę komedie:D Horrory to nie moje klimaty. Może warto też wybrać się do teatru na ciekawy spektakl, ja wszystkich gorąco do tego zachęcam. Jeżeli chodzi o dobrą komedie to spektakl Między Łóżkami to dobry pomysł. Na stronie https://biletyna.pl/spektakl znajdziecie bilety, w tym 26.02 na spektakl w Łodzi.
Awatar użytkownika
pukla123
Posty: 65
Rejestracja: 22 wrz 2019, 16:57

Re: Horror

Post autor: pukla123 »

A widzialas nie czas umierać online? to swietny film, doborowa obsada aktorska, mnie się bardzo podobał. Polecam go obejrzec
Awatar użytkownika
lajla
Posty: 208
Rejestracja: 23 paź 2019, 16:55

Re: Horror

Post autor: lajla »

Ja kocham horrory jako gatunek i bardzo się cieszę, że Polska w końcu zdecydowała się na wypuszczenie "W lesie dziś nie zaśnie nikt". Co prawda, są już głosy krytyki, ale nasz kochany naród zawsze krytykuje coś, co jeszcze nawet nie ujrzało światła dziennego :) Zobaczymy jak będzie po premierze.
Awatar użytkownika
Dimitra
Posty: 94
Rejestracja: 14 maja 2019, 21:56

Re: Horror

Post autor: Dimitra »

Ja lubię oglądać filmy wieczorami ale nie lubię horrorów :) ostatnio z nowości fajnych to sobie na VoD Zenka puściliśmy. Mimo że to nie moje gusta muzyczne to sam film naprawdę dobry. Fajna historia, ciekawa i chwytająca za serce
ODPOWIEDZ