Muzyka do relaksu

Najlepsze sposoby na relaks - jak pokonać zmęczenie, jak radzić sobie ze stresem, co robić w czasie wolnym.
Awatar użytkownika
Sław64
Posty: 1
Rejestracja: 18 sie 2022, 8:10

Muzyka do relaksu

Post autor: Sław64 »

Przy jakiej muzyce najbardziej i najczęściej się relaksujecie? Ja nie będę tutaj ściemniać, lubię muzykę discopolo i to właśnie takiej słucham najczęściej. Z kilku powodów, przede wszystkim, odpowiada mi taka lekka, przyjemna i skoczna muzyka. Dodatkowo, wiadomo, że jest wesoła, a przecież nasze życie na co dzień jest na tyle szaro-bure, że przynajmniej muzyka może być wesoła :)
powa

Re: Muzyka do relaksu

Post autor: powa »

Z tego co widziałam, to do łask wracają winyle. Dlatego już teraz powinniście zapisać sobie namiar na firmę x-disc.pl która zajmuje się profesjonalnym tłoczeniem muzyki na płyty winylowe. Czytałam opinie na ich temat , i wszystkie z nich są bardzo pochlebne.
dariaa

Re: Muzyka do relaksu

Post autor: dariaa »

Niedawno odkryłam fascynującą propozycję głośnika, dostępnego na stronie https://manta.com.pl/produkt/glosnik-bl ... -szumi-go/ . Zwróciłam uwagę na atrakcyjną ofertę tej firmy, a szczególnie na fakt, że głośnik wyposażony jest w funkcję usypiania, co stanowi istotny element dla mnie.
ODPOWIEDZ