Opony i kurier

Najlepsze sposoby na relaks - jak pokonać zmęczenie, jak radzić sobie ze stresem, co robić w czasie wolnym.
Awatar użytkownika
rollpo
Posty: 100
Rejestracja: 29 kwie 2019, 14:50

Opony i kurier

Post autor: rollpo »

Czy można koła nadać kurierem czy ta opcja odpada?
Awatar użytkownika
kodak
Posty: 114
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:55

Re: Opony i kurier

Post autor: kodak »

Oczywiście, że można z tym że nie klasycznym kurierem, a takim które ma w ofercie tego typu usługę. Radzę sobie o tym poczytać na
https://www.oponykurierem.pl/bieznik-op ... j-rodzaje/ - serwis jest poświęcony właśnie przesyłkom kurierskim i oponom
Awatar użytkownika
sabinaaaa
Posty: 74
Rejestracja: 22 maja 2019, 12:24

Re: Opony i kurier

Post autor: sabinaaaa »

Ja miałam ostatnio nieciekawą przygodę z oponą . Uszkodziłam jedną z nich na drodze dość poważnie, przez co dalsza jazda okazała się niestety niemożliwa. Nie pozostało mi nic innego, jak poszukać jakiegoś wulkanizatora. W sieci natrafiłam na stronę https://e-laweta.com.pl/wulkanizacja-da ... icza-24-h/ i zadzwoniłam. Okazało się, że świadczą oni usługi mobilnej wulkanizacji. Panowie szybko pojawili się na miejscu z odpowiednim sprzętem. Dzięki tej interwencji mogłam w krótkim czasie ruszyć w dalszą podróż.
Awatar użytkownika
babcia
Posty: 23
Rejestracja: 08 lut 2019, 12:42

Re: Opony i kurier

Post autor: babcia »

Jak nadasz 4 paczki, to się nada.
Awatar użytkownika
rowerowy
Posty: 60
Rejestracja: 04 sie 2019, 11:15

Re: Opony i kurier

Post autor: rowerowy »

Fakt, przesyłki z oponami przychodzą zwykle w pakiecie, po 4 sztuki, a każda opona ma swój własny kod i numer, żeby wiecie, wagowo się mieściła w tej najtańszej opcji. Także to wszystko prawda. A mnie to interesuje wysyłka kilku paczek za granicę i tak się zastanawiam, czy tutaj https://www.europaczka.pl/ nie nadać tych produktów. Co sądzicie o tym kurierze?
Awatar użytkownika
adrianhuczek
Posty: 3
Rejestracja: 10 cze 2020, 16:24

Re: Opony i kurier

Post autor: adrianhuczek »

Ja zastanawiam się jak odesłać paczkę do nadawcy, która jest dość duża. Zamówiłem właśnie opony, ale okazuje się, że nie do końca takie jak chciałem. Przywiózł mi je kurier oczywiście, jak nie było mnie w domu. Żona odebrała, już po fakcie połapałem się, że to nie to. Teraz muszę to jakoś odesłać i tak się zastanawiam jak. Ktoś może miał taką sytuację?
Żuczek

Re: Opony i kurier

Post autor: Żuczek »

Ja już nie raz zamawiałem opony i przychodziły kurierem. Nigdy w tej kwestii nie miałem nic do zarzucenia. Jeśli chodzi o wymianę opon to szukałem jakiejś mobilnej wulkanizacji, którą znalazłem na stronie https://wulkanizator.com.pl/wulkanizacja/ . Panowie podjechali pod wskazany adres i wymienili opony a ja mogłem dalej w tym czasie wykonywać swoją pracę.
ODPOWIEDZ