Świeża kawa

Najlepsze sposoby na relaks - jak pokonać zmęczenie, jak radzić sobie ze stresem, co robić w czasie wolnym.
Awatar użytkownika
crazy
Posty: 17
Rejestracja: 16 cze 2020, 16:24

Świeża kawa

Post autor: crazy »

Słuchajcie, mnie najbardziej relaksuje spokojne popołudnie i świeżo palona kawa a do tego dobra książka. Znacie palarnię kawy UpCafe? jeśli nie, polecam Wam zajrzeć do ich sklepu, bo naprawdę można się zakochać w ich kawach.
Awatar użytkownika
paulinabb
Posty: 72
Rejestracja: 20 sty 2020, 9:07

Re: Świeża kawa

Post autor: paulinabb »

Zgadzam się z tym, że najlepsza jest świeżo palona kawa z palarni kawy. Moją ulubioną kawą jest kawa ziarnista Etiopia od Blueberry Roasters. Jako jedna z nielicznych kaw daje odczuwalne pobudzenie i energię do działania ;)
Łucja

Re: Świeża kawa

Post autor: Łucja »

Super rozwiązaniem jest mielenie kawy z palarni kawy ja już od pewnego czasu testuje kawy od https://www.palarniakawyjawa.pl/ i jak narazie się nie zawiodłam ! To coś innego niż kawa z marketu.. smak, aromat, goryczka i kwasowość można dobrać do własnych preferencji i wybrać mniej lub bardziej paloną kawę. :D
Syśka102

Re: Świeża kawa

Post autor: Syśka102 »

Polecam wam kawę parzyć sobie w Kawiarka Ja nie wierzyłam że może być taka różnica w smaku. Ważne jest też oczywiście dobór odpowiedniej kawy i znajdziecie to wszystko na jednej stronie. Polecam
ODPOWIEDZ