Zbieranie znaczków - pomysł na hobby

Najlepsze sposoby na relaks - jak pokonać zmęczenie, jak radzić sobie ze stresem, co robić w czasie wolnym.
Awatar użytkownika
myszka
Posty: 26
Rejestracja: 08 sty 2020, 8:13

Zbieranie znaczków - pomysł na hobby

Post autor: myszka »

Wiele osób szuka swojego hobby. Myślę, że ciekawą pasją jest filatelistyka czyli zbieranie znaczków. Niektórzy mają ich naprawdę dużo. Ciekawą ofertę znalazłam w sklepie HanMart. To ich oferta: www.hanmart.pl. A jakie jest wasze hobby? Czym się zajmujecie?
Awatar użytkownika
molinkapol
Posty: 106
Rejestracja: 27 gru 2018, 10:39

Re: Zbieranie znaczków - pomysł na hobby

Post autor: molinkapol »

Ja o wiele bardziej wolę ksiażki, one maja dusze i mogą naprawdę wiele nauczyć człowieka. Na stronie jaką jest https://www.taniaksiazka.pl/przekret-pa ... 80723.html znalazłam naprawdę interesującą ofertę odnośnie dobrego kryminału który mam nadzieję trafi w moje ręce.
Awatar użytkownika
kizia45
Posty: 280
Rejestracja: 04 kwie 2019, 22:28

Re: Zbieranie znaczków - pomysł na hobby

Post autor: kizia45 »

Nie tylko zbieranie znaczków może być świetnym hobby. Przede wszystkim liczy się tu znalezienie czegoś, co pozwoli Ci się odprężyć i zrelaksować, a dodatkowo pozwoli oderwać się od codzienności. Może glina i praca z nią będzie dobrym i ciekawym pomysłem? Bez wątpienia jest to ciekawy i unikalny projekt, który zdecydowanie pomoże się odprężyć.
któż

Re: Zbieranie znaczków - pomysł na hobby

Post autor: któż »

Ja staram się zbierać medale od jakichś dwóch lat. Szczerze, to myślę, iż mogę polecić Wam naprawdę ciekawą stronę, gdzie zakupicie mnóstwo medali: https://www.skarbnicanarodowa.pl/inne-m ... cznosciowe Jeśli chodzi o mnie, to uważam, że najlepszy okaz to medal "Historia Godła Polskiego" Jakoś mnie urzekł i mam na niego chrapkę. Myślę, że na prezent również świetnie sprawdzi się jakiś ładny medal.
Awatar użytkownika
Paltuska
Posty: 91
Rejestracja: 07 paź 2019, 21:36

Re: Zbieranie znaczków - pomysł na hobby

Post autor: Paltuska »

Można spróbować, niektórych to wciąga;) Jednak jeżeli chodzi o fajne hobby to ja mam całkiem inne upodobania. Myślę, że lepszym pomysłem jest wyjście gdzieś z domu, jakaś aktywność fizyczna na świeżym powietrzu. W zeszłym roku jeszcze znajoma zabrała mnie do teatru i mega mi się spodobało. Teraz chciałabym się wybrać na spektakl Pikantni, na https://biletyna.pl/spektakl/Pikantni są bilety. Polecam :)
ODPOWIEDZ