Kuchnia polowa

Jaki aparat fotograficzny kupić? Gdzie znaleźć najlepszy rower? Dzielimy się recenzjami najlepszych sklepów ze sprzętem.
bożki

Kuchnia polowa

Post autor: bożki »

Podpowiedzcie, co powinna zawierać kuchnia polowa? Planuję wakacje pod namiotem tego lata i kompletuję powoli sprzęt. To będą moje pierwsze, dłuższe wakacje na łonie natury ;)
kaśkacardio

Re: Kuchnia polowa

Post autor: kaśkacardio »

bożki pisze: ↑03 sty 2021, 13:35 Podpowiedzcie, co powinna zawierać kuchnia polowa? Planuję wakacje pod namiotem tego lata i kompletuję powoli sprzęt. To będą moje pierwsze, dłuższe wakacje na łonie natury ;)
Czy warto się tak męczyć? :D Ja zawsze biorę w góry swój Catering dietetyczny Kalisz - posiłki fajnie zapakowane, poręczne opakowanie :)
Kaśka090

Re: Kuchnia polowa

Post autor: Kaśka090 »

W każdej kuchni czy zwykłej czy polowej przydadzą się Wam wiadra na żywność albo jakieś odpady ;) Dlatego polecam wejść na stronę https://www.plast-box.com/oferta/katalo ... ostokatne/ i zamówić cos dla siebie ;) Na pewno nikt nie pożałuje zakupów
Marina
Posty: 426
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:17

Re: Kuchnia polowa

Post autor: Marina »

Wydaje mi się, że na taki wyjazd może Ci się jeszcze przydać jakiś fajny, turystyczny solarny prysznic ogrodowy. Ja widziałam ostatnio takie prysznice po bardzo atrakcyjnych, niewygórowanych cenach w sklepie internetowym COSTWAY. Czy mieliście z nim może wcześniej do czynienia? Jeśli jeszcze nie, to polecam, sklep oferuje naprawdę ciekawy asortyment i niewygórowane ceny :)
Awatar użytkownika
Happy_ja
Posty: 124
Rejestracja: 18 maja 2020, 20:46
Lokalizacja: bytów
Kontakt:

Re: Kuchnia polowa

Post autor: Happy_ja »

Doskonałe produkty jakie ma Nielsen Polska to torebki skórzane i takie na pewno się przydadzą na specjalne okazje. Warto wybierać dla siebie dodatki do codziennych jak i wyjątkowych kreacji. Dzięki temu będziemy się czuć komfortowo i modnie. Jak najbardziej warto spojrzeć na takie dodatki. To także doskonały pomysł na prezent.
Oferta WS TEX
komiśka12

Re: Organizacja imprezy masowej - wymagania ustawy

Post autor: komiśka12 »

Marina pisze: ↑31 maja 2021, 11:10 Wydaje mi się, że na taki wyjazd może Ci się jeszcze przydać jakiś fajny, turystyczny solarny prysznic ogrodowy. Ja widziałam ostatnio takie prysznice po bardzo atrakcyjnych, niewygórowanych cenach w sklepie internetowym COSTWAY. Czy mieliście z nim może wcześniej do czynienia? Jeśli jeszcze nie, to polecam, sklep oferuje naprawdę ciekawy asortyment i niewygórowane ceny :)
No to teraz jestem zaskoczona!
]-
Aborcja za granicą - Kliniki aborcyjne w Czechach od wielu lat zyskują dobre opinie i przyjmują pacjentki z całej Europy. Prawie 40% to kobiety z Polski, które zdecydowały się na zabieg usuwania ciąży.
ODPOWIEDZ