Poszukuję pralni

Jaki aparat fotograficzny kupić? Gdzie znaleźć najlepszy rower? Dzielimy się recenzjami najlepszych sklepów ze sprzętem.
onkiś

Poszukuję pralni

Post autor: onkiś »

Poszukuję najlepszej pralni, ale kompletnie nie mam pojęcia, jaką wybrać. Może jesteście w stanie mi coś polecić? Najlepiej, jeśli oczywiście będzie to pralnia w Warszawie.
expiś

Re: Poszukuję pralni

Post autor: expiś »

Jeśli szukasz dobrej pralni to mogę zaproponować ich https://www.pralnia-warszawianka.pl/. To pralnia na telefon. Działają w Warszawie i okolicach. Mają szeroki zakres usług i radzą sobie nawet z trudnymi do prania tkaninami. Bez wątpienia poradzą sobie ze wszystkimi zabrudzeniami. Nie mają sobie równych, a ich usługi są na jak najwyższym poziomie!
Bezdrożny

Re: Poszukuję pralni

Post autor: Bezdrożny »

Dobrze raz na jakiś czas zlecić czyszczenie naszych mebli lub dywanów firmie, która zajmuje się tym profesjonalnie. W Warszawie można odezwać się również do https://www.emka-warszawa.pl/. Fachowe czyszczenie równa się świetny efekt na dłużej. Najważniejsze to czystość i likwidacja roztoczy, ale też długotrwałe odświeżenie i lepszy wygląd. Ta firma ma w swojej ofercie także się czyszczeniem balkonów i elewacji, piorą dywany i tapicerki https://www.emka-warszawa.pl/oferta/, więc warto się z nimi skontaktować.
Grażyna

Re: Poszukuję pralni

Post autor: Grażyna »

Najlepszą pralnią, która zajmuje się tapicerkami czy dywanami jest jak dla mnie http://clis.pl/ . BArdzo dobrze poradzili sobie z moją tapicerką zabrudzoną przez dzieci mojej siostry. ;) Tapicerka była dosłownie jak nowa, wszystko świeże i pachnące. Gorąco polecam ;) ;)
kapiś8494

Re: Poszukuję pralni

Post autor: kapiś8494 »

Pranie tapicerki to tylko w https://pranie-tapicerki-warszawa.pl/bielany-zoliborz/. Nie próbowałbym sam nigdy czyścić, bo pewnie bym coś popsuł nieodwracalnie. Ta firma zawsze mi pomoże! Myślę, że takie usługi warto wykonywać tylko w sprawdzonych miejscach, aby zyskać na skuteczności usług.
miśka21

Re: Organizacja imprezy masowej - wymagania ustawy

Post autor: miśka21 »

Bezdrożny pisze: ↑25 lut 2021, 13:24 Dobrze raz na jakiś czas zlecić czyszczenie naszych mebli lub dywanów firmie, która zajmuje się tym profesjonalnie. W Warszawie można odezwać się również do https://www.emka-warszawa.pl/. Fachowe czyszczenie równa się świetny efekt na dłużej. Najważniejsze to czystość i likwidacja roztoczy, ale też długotrwałe odświeżenie i lepszy wygląd. Ta firma ma w swojej ofercie także się czyszczeniem balkonów i elewacji, piorą dywany i tapicerki https://www.emka-warszawa.pl/oferta/, więc warto się z nimi skontaktować.
Dobrze, że piszesz. Akurat szukam :)
-
aborcja Czechy - Nasza klinika ginekologiczna działa już od 2008 roku. Dzięki współpracy z klinikami w Austrii udało nam się osiągnąć wysoki poziom oferowanych usług. Usuwanie ciąży w klinice w Czechach jest legalne, bezpieczne i nie grożą Ci żadne konsekwencje prawne.
jasio94

Re: Poszukuję pralni

Post autor: jasio94 »

Napisałeś że szukać pralni w Warszawie ale nie napisałeś dokładnie o jaką pralnię chodzi. Czy ubrań czy dywanów. Jeśli to ma być pralnia dywanów w Warszawie oferująca czyszczenia dywanów takie jak opisane tutaj https://www.wypozyczalniaodkurzaczy.pl/ ... -warszawa/ to masz całkiem spory wybór. Taka pralnia dywanów przyjedzie do ciebie i odbierze dywan, wytrzepie, wypierze na mokro i odwiezie do domu. A jeśli pytasz o pralnie ubrań to zapewne nie odbiorą tego z domu jak masz do wyprania np tylko 1 majtki. Ja chciałem kiedyś oddać do pralni majtki to Pani tak parsknęła śmiechem że aż mnie opluła. Do dzisiaj nie wiem dlaczego. Przecież w porównaniu do mojego dywanu który był brązowy to moje majtki nie były brązowe :)
ODPOWIEDZ