Strona 1 z 1

Kawa w ogrodzie

: 11 cze 2020, 22:07
autor: Lech_94
Czy znajdę tu fanów picia kawy o poranku w ogrodzie? :)

Re: Kawa w ogrodzie

: 25 cze 2020, 1:50
autor: przemyslawa-78
Ja uwielbiam! Ostatnio pijam kawę z ziaren z Etiopii i czuję się jak na dalekiej wyprawie.

andrzej gliwa opinie

Re: Kawa w ogrodzie

: 16 lip 2020, 3:14
autor: donald
Lech_94 pisze: ↑11 cze 2020, 22:07 Czy znajdę tu fanów picia kawy o poranku w ogrodzie? :)
Oczywiście! To moja ulubiona część poranku. Zawsze wstaję wcześniej, żeby móc sobie na spokojnie taką kawkę przed pracą wypić. Powiem ci, że weekendy są jeszcze lepsze, bo kawkę popijamy sobie z żoną w jacuzzi. To jest dopiero relaks. Zawsze chcieliśmy sobie sprawić takie jacuzzi do ogrodu. W tym roki nam się wreszcie udało. Sam nie wiem czemu tak długo zwlekaliśmy.

akamai waf

Re: Kawa w ogrodzie

: 11 sie 2020, 23:55
autor: Podróżniczka
Lech_94 pisze: ↑11 cze 2020, 22:07 Czy znajdę tu fanów picia kawy o poranku w ogrodzie? :)
Ja jestem fanką :) Mam wspaniały taras, na którym siadam każdego ranka z kubkiem kawy :) Teraz w lato jest tak pięknie z samego rana i już jasno, że nieraz budzę się o 6. Ale mam problem, bo ostatnio wymieniłam ekspres na inny i muszę kupić nowe kapsułki. Zastanawiam się czy nie zamawiać tutaj bo mają spory wybór. A chciałabym poróbować różnych kapsułek :)

Re: Kawa w ogrodzie

: 21 kwie 2021, 13:51
autor: mrók
Inwestycja w własny dom czy też ogród wydaje się teraz uzasadniona jak nigdy - prawdopodobnie tylko tutaj tj. na tarasie lub w ogrodzie będziemy mogli wypoczać w lato biorąc po uwagę zamkniete granice, trudności w wyjazdach do egzotycznych krajów. Porządna pergole wykonana z aluminium i do tego ze sterowanym dachem pozwoli na komfortowy wypoczynek - w słońcu lub cieniu - w zależności od ustawień dachu. Solidna konstrukcja wytrzyma wiele lat. Sprawdź jak to może wyglądać u Ciebie - https://www.bartmetaco.pl/pergole-alumi ... rszawa.php

Re: Kawa w ogrodzie

: 20 maja 2021, 10:23
autor: ą123ola
Ja też poranną kawkę staram się zawsze pić we własnym ogrodzie :) Chcę stworzyć w nim taras z granitowych płytek, jednak muszę zamówić jeszcze takie palisady - [url=ahttp://artgranit.pl/palisady-granitowe/]palisada granit[/url]. Czy ktoś z Was układał taki taras samodzielnie? Chętnie dowiem się na co warto zwrócić uwagę podczas takich prac :)

Re: Kawa w ogrodzie

: 16 sie 2021, 10:46
autor: Happy_ja
Wiele inspiracji także mamy możliwość znajdować dla siebie w sieci. Tutaj https://koszalinskieogloszenia.pl/oglos ... -dokumenty patrzyłam na galanterię i dodatki, które mogą okazać się świetnym uzupełnieniem codziennej kreacji.

Re: Kawa w ogrodzie

: 25 sie 2023, 23:34
autor: Yuykkii
Tutaj https://www.dsi.net.pl/wszystkie-wiadom ... -wiele-lat możecie poczytać o tym, jak dbać o meble ogrodowe. Należy regularnie sprawdzać stan mebli ogrodowych i natychmiast naprawiać wszelkie uszkodzenia, takie jak pęknięcia, zarysowania czy odklejające się elementy. Dla mebli drewnianych można wymieniać uszkodzone elementy, a w przypadku mebli metalowych, warto zabezpieczać powierzchnie przed rdzą za pomocą odpowiedniej farby czy impregnatu.