Strona 1 z 1

Jaki program wybrać?

: 11 kwie 2019, 13:21
autor: molinkapol
Poszukuje idealnego oprogramowania dla firmy które ułatwi mi takie zadania jak przygotowywanie dokumentacji dla ZUS lub poprowadzi ze mną systemy kadrowo płacowe. Jest taki magiczny środek? czekam na odpowiedzi :)

Re: Jaki program wybrać?

: 12 kwie 2019, 11:22
autor: lilkka22
Magii to tu raczej nie ma papiery sie same nie zrobią ale prace na pewno usprawni program https://wfirma.pl/ Tu jest możliwość prowadzenia ksiegowosci kadr plac. Łaczy sie z bankowoscia i zusem. Dużo fajnych usprawnień ma.

Re: Jaki program wybrać?

: 15 kwie 2019, 13:40
autor: penks
Moim zdaniem program musi być odpowiednio dobrany do branży, jak i do indywidualnych potrzeb danego przedsiębiorstwa. Tego typu rozwiązania wdraża się obecnie nawet w gabinetach lekarskich. Oprogramowanie dla lekarzy medchart pozwala chociażby na prowadzenia dokumentacji pacjentów w elektronicznej formie, przypomnienia sms o terminie kolejnej wizyty, przez co znacznie mniej ich wypada czy możliwość generowania dokumentów. To zaledwie kilka z zalet, jakie posiada to oprogramowanie.

Re: Jaki program wybrać?

: 15 kwie 2019, 19:46
autor: Karolek
lilkka22 pisze: ↑12 kwie 2019, 11:22 Magii to tu raczej nie ma papiery sie same nie zrobią ale prace na pewno usprawni program https://wfirma.pl/ Tu jest możliwość prowadzenia ksiegowosci kadr plac. Łaczy sie z bankowoscia i zusem. Dużo fajnych usprawnień ma.
Ja też korzystam z programu www.wFirma.pl, skusiło mnie to, że pierwsze 30 dni można korzystać za darmo, potraktowałam to jako okres testowy :) Program prosty, wygodny i intuicyjny, posiada wiele funkcji. W rzeczy samej trudno pisać o wszystkich, najlepiej samemu sprawdzić.
Sprawdza się doskonale jeśli chodzi o faktury, księgowość, podatki, ZUSy, kadry i płace: https://wfirma.pl/poznaj-serwis/kadry-i-place

Re: Jaki program wybrać?

: 16 kwie 2019, 19:09
autor: MyszkaMika
Zgodzę się z przedmówcami, którzy wyrażali opinie dotyczące panelu wFirma.pl - jest to funkcjonalne i wygodne narzędzie dla każdego przedsiębiorcy. Zauważyłam też, że z portalu korzysta wiele osób, które zajmują się sprzedażą w internecie, wynika to zapewne z faktu, że jest to kompleksowy system zarządzania sprzedażą, w skład którego wchodzą, program do faktur z CRM i magazynem, umożliwiający komfortowe zarządzanie sprzedażą: wfirma.pl/zarzadzanie-sprzedaza

Re: Jaki program wybrać?

: 18 kwie 2019, 1:24
autor: doda
Nie mam wiedzy w tym temacie. Nie udzielę Ci żadnej rady.

Re: Jaki program wybrać?

: 18 maja 2019, 12:45
autor: Marina
Skoro już mowa o oprogramowaniu dla firm, to polecam zapoznać się z ofertą systemów informatycznych od firmy Primesoft, które zostały opisane na stronie http://www.primesoft.pl/. Systemy te mogą Wam pomóc usprawnić pracę w Waszych przedsiębiorstwach, przyspieszyć zachodzenie wielu procesów, a także ograniczyć koszty :) Dlatego też warto się zastanowić nad ich wdrożeniem :)

Re: Jaki program wybrać?

: 02 paź 2019, 19:00
autor: Angela9
Jeżeli chodzi o kadry, to ja bym mimo wszystko spróbowała zająć się tym samodzielnie. To w końcu Wasi pracownicy, więc powinno zależeć Wam na ich jak najlepszym traktowaniu. Sprawdźcie też stronę https://sidgroup.pl/oferta/zarzadzanie- ... essfactors bo ostatnio widziałam tam bardzo fajną opcję. Widać, że znają się oni na rzeczy, bo podchodzą do tego niezwykle profesjonalnie.

Re: Jaki program wybrać?

: 15 gru 2019, 18:20
autor: gament
Ostatnio czytałem o tym tutaj: https://pinbook.pl/programy-i-aplikacje

Re: Jaki program wybrać?

: 21 cze 2020, 10:37
autor: diska
Ja sporo czasu spędziłam nad szukanie odpowiedniego oprogramowania antywirusowego. Ostatecznie zdecydowałam się na to https://gdata.pl/ . Moim zdaniem warto zainwestować w program, który da nam pewność, że nasze dane są dobrze chronione. Ich ochrona antywirusowa jest wielokrotnie nagradzana.

Re: Jaki program wybrać?

: 08 mar 2021, 18:54
autor: liśka
Zgodzę się z przedmówcami, którzy wyrażali opinie dotyczące panelu wFirma.pl - jest to funkcjonalne i wygodne narzędzie dla każdego przedsiębiorcy. Zauważyłam też, że z portalu korzysta wiele osób, które zajmują się sprzedażą w internecie, wynika to zapewne z faktu, że jest to kompleksowy system zarządzania sprzedażą, w skład którego wchodzą, program do faktur z CRM i magazynem, umożliwiający komfortowe zarządzanie sprzedażą

Re: Jaki program wybrać?

: 09 mar 2021, 8:07
autor: nowacka
liśka pisze: ↑08 mar 2021, 18:54 kompleksowy system zarządzania sprzedażą, w skład którego wchodzą, program do faktur z CRM i magazynem, umożliwiający komfortowe zarządzanie sprzedażą
Mamy w firmie podobny program dzięki którym wystawianie faktur online odbywa się bez żadnego problemu ale dzięki temu programowi można też z powodzeniem zarządzać nie tylko sprzedażą ale również magazynami

Re: Jaki program wybrać?

: 12 mar 2021, 14:33
autor: Miłosz
Koniecznie zobaczcie sobie na stronę https://proficompetence.com/ tutaj jest baza testów kompetencji, osobowości czy testów psychologicznych. To profesjonalne narzędzia diagnostyczne do badania wielu obszarów z zakresu kompetencji i predyspozycji osobowościowych. Bardzo ciekawa opcja zapoznajcie się z tym.

Re: Jaki program wybrać?

: 22 cze 2021, 19:06
autor: Miłosz
Jak dla mnie najfajniejsze oprogramowanie do faktur online to Melpe. Zawsze niezawodne i proste w użytku. Do tego płacę tylko 6 złotych miesięcznie, za full funkcji dla biznesu. Ułatwia mi to bardzo pracę i życie i w końcu nie muszę się denerwować wypisywaniem miliona faktur, bo tutaj mam zapamiętane dane i tylko klikam odpowiedniego klienta.

Re: Jaki program wybrać?

: 08 lip 2021, 14:28
autor: parasolka
U nam mamy jeszcze dodatkowo UseCrypt Safe https://www.computerworld.pl/news/UseCr ... 11729.html a to coś więcej niż usługa udostępniania plików w sposób bezpieczny dlatego że jest szyfrowana, czegoś takiego nie ma w najbardziej popularnych dyskach, takich jak Dysk Google, Dropbox lub OneDrive.

Re: Jaki program wybrać?

: 28 sie 2021, 10:49
autor: Zośka
Gdzie najczęsciej szukacie interesujących Was artykułów? Czy macie swoje ulubione portale informacyjne? Jeżeli szukacie sprawdzonego portalu z nowinkami technologicznymi, to ze swojej strony mogę Wam polecić https://www.wawrus.pl/ . Jest to strona, którą odwiedzam regularnie w poszukiwaniu nowej wiedzy.

Re: Jaki program wybrać?

: 14 wrz 2021, 16:47
autor: andżelika
My z rodziną najczęściej jednak oglądamy TV Aleksandrów Łódzki . Tutaj na bieżąco są wszystkie informacje dotyczące miasta jak i innych wydarzeń, więc według mnie jeżeli macie więcej wolnego czasu to jak najbardziej warto tutaj zajrzeć. Jest to jeden z najlepszych serwisów internetowych