Strona 1 z 1

biznes

: 01 maja 2021, 9:48
autor: gość
Jak wiemy, biznes rządzi się swoimi prawami i wymaga zupełnie odmiennego podejścia. Stąd też dobrze jest zadbać o obszar techniczny i zawsze pod ręką mieć specjalistów, którzy pomogą uporać się ze wszystkimi problemami. Polecam https://usterka.pl/dla-sieci-serwisowych/ jako pewne i konkretne wsparcie w tej dziedzinie.

Re: biznes

: 01 maja 2021, 20:40
autor: michał
U mnie biznes to szkoła języka angielskiego, którą otworzyłem korzystając z opcji franczyzy. Wygodnie i bezpiecznie, bo miałem wytyczne jak to zrobić krok po kroku, dodatkową pomoc jak i rozpoznawalną markę. Watro się taką opcją zainteresować, bo koszty nie są duże, a jest dużo łatwiej wystartować https://www.wsb.com.pl/wlasna-szkola-je ... co-wybrac/ .

Re: biznes

: 10 maja 2021, 23:35
autor: Łukasz91
Jeśli chodzi o odzież roboczą, to na pewno warto byś zajrzał do sklepu https://anco.com.pl/pl/c/Wysokie/326, w którym ostatnio miałem okazję zaopatrzyć swoich pracowników w robocze buty wysokie, które sprawdzają się naprawdę bardzo dobrze. Mogę ten sklep polecić z pełną świadomością.

Re: biznes

: 17 maja 2021, 12:15
autor: Kaśkaa23
To już bardzo indywidualna sprawa. Wszystko tak naprawdę zależy od tego, jaki macie cel biznesowy. Ja mogę Wam już teraz zasugerować, byście zajrzeli do https://www.cstore.pl/blog/dropshipping ... -po-kroku/ i dowiedzieli się, w jaki sposób zacząć zarabiać na dropshippingu. To w ostatnich latach bardzo ciekawy sposób na prowadzenie biznesu, więc warto przyjrzeć się mu bliżej.

Re: biznes

: 17 maja 2021, 15:18
autor: patryczon
Co do biznesu to ja wam powiem że tutaj https://poradniki.net/kiedy-warto-skorz ... ingu-kadr/ czytam właśnie o tym jak wygląda outsourcing kadrowy i chyba to wybiorę dla mojej firmy. Bo jednak nie znam się na tym dobrze a tak zajmą się tym profesjonaliści, będę miał wszystko jak trzeba prowadzone.

Re: biznes

: 23 maja 2021, 8:35
autor: różana
Ja chciałam rozwinąć w swojej firmie dział call center. Zaczęłam szukać jakichś pomysłów i na jednej ze stron znalazłam ciekawe informacje na temat nowych technologii, których się do tego używa. Rozmowa z botem może tutaj mieć kluczowe znaczenie. To wirtualny asystent, który został stworzony do obsługi telefonicznej konsumenta. Takie rozwiązanie naprawdę wiele przyspiesza a część załogi z tego działu można przenieść do bardziej skomplikowanych zadań.

Re: biznes

: 24 maja 2021, 9:53
autor: Violuś
Prowadząc biznes trzeba patrzeć na firmę całościowo - w końcu jesteśmy z ta firmę w pełni odpowiedzialni. Oczywiście wielkość firmy i liczba zatrudnionych osób ma wpływ na wiele istotnych aspektów - w tym na efektywną komunikację wewnątrz firmy. By sobie uświadomić co dolega naszej firmie w kwestii wewnętrznej komunikacji najlepiej przeprowadzić audyt komunikacyjny - https://publicrelations.pl/nieefektywna ... commplace/ .Audyt ten pokaże nam gdzie mamy wąskie gardła komunikacyjne oraz jak sobie poradzić z udrożnieniem kanałów komunikacyjnych.

Re: biznes

: 24 maja 2021, 17:04
autor: Źrebak21
gość pisze: ↑01 maja 2021, 9:48 Jak wiemy, biznes rządzi się swoimi prawami i wymaga zupełnie odmiennego podejścia. Stąd też dobrze jest zadbać o obszar techniczny i zawsze pod ręką mieć specjalistów, którzy pomogą uporać się ze wszystkimi problemami. Polecam https://usterka.pl/dla-sieci-serwisowych/ jako pewne i konkretne wsparcie w tej dziedzinie.
Z pewnością warto zadbać dobrą stronę internetową. Jest to mega istotne bo dziś reklama opiera się na internecie. Mega fajne strony robią w http://stronywww-lodz.pl/. W dodatku oferują oni bardzo dobre ceny.

Re: biznes

: 27 maja 2021, 16:44
autor: kizia45
W biznesie chodzi przede wszystkim o dużą skuteczność i dopasowanie do wszelkich elementów związanych z konkretnymi działaniami na rzecz klientów. Dlatego też rusztowanie elewacyjne używane, jeśli jest dobre, to warto w nie zainwestować. Zachęcam zatem do zajrzenia na stronę www.instant.com.pl/blog/rusztowanie-do- ... a-elewacji gdzie trafisz na najlepszy sprzęt w rozsądnej cenie.

Re: biznes

: 31 maja 2021, 11:21
autor: Marina
A czy są tutaj jacyś właściciele dużych przedsiębiorstw? Jak często wykonujecie w Waszych firmach jakieś audyty? My ostatnio przeprowadzaliśmy audyt energetyczny, który wykonała dla nas firma Efektywniej z Wrocławia. Z jej ofertą w tym zakresie możecie zapoznać się na stronie internetowej https://www.efektywniej.pl/audyt-energe ... ebiorstwa/. Polecam, może i Wam się to przyda ;)

Re: biznes

: 02 cze 2021, 13:03
autor: Bożo998
Jeżeli potrzebujecie porady, tipów itp w kwestiach finansowych i biznesowych to polecam zajrzeć tu na stronę w celu poczytania świetnych artykułów dotyczących biznesu, prowadzenia własnej firmy, dotacji, funduszy, kwestii finansowych itd https://edoradca.pl/fundusze-unijne-na-lata-2021-2027/ ;)

Re: biznes

: 07 cze 2021, 23:22
autor: łobuz
gość pisze: ↑01 maja 2021, 9:48 Jak wiemy, biznes rządzi się swoimi prawami i wymaga zupełnie odmiennego podejścia.
Trzeba mieć głowę do interesu ;) Ale przecież nie trzeba od razu nie wiadomo co tworzyć. Wystarczy mały lokalny biznesik typu punkt kurierski i już człowiek zadowolony, bo nie ma szefa nad sobą

Re: biznes

: 11 cze 2021, 14:52
autor: Bożenka0002
Moi drodzy jeżeli prowadzicie albo zamierzacie zacząć prowadzić własny biznes to koniecznie zaopatrzcie się w prywatnego prawnika do spraw prawnych w waszej działalności! To wielki błąd, że dużo przedsiębiorców lekceważy te kwestie! Więcej informacji na ten temat dowiecie się tutaj;) https://lexsecure.pl/

Re: biznes

: 21 cze 2021, 14:24
autor: ćma255
gość pisze: ↑01 maja 2021, 9:48 Jak wiemy, biznes rządzi się swoimi prawami i wymaga zupełnie odmiennego podejścia. Stąd też dobrze jest zadbać o obszar techniczny i zawsze pod ręką mieć specjalistów, którzy pomogą uporać się ze wszystkimi problemami. Polecam https://usterka.pl/dla-sieci-serwisowych/ jako pewne i konkretne wsparcie w tej dziedzinie.
Według mnie mega ważną sprawą jest to, aby znaleźć też dobrą metodę wdrażania pracowników do firmy Na https://www.gamfi.com/efektywny-zespol/ jest opisana bardzo dobra metoda do tego.

Re: biznes

: 21 cze 2021, 17:48
autor: Dżesika
W tak ważnych kwestiach powinniście zawsze wybierać najlepsze rozwiązania pod kątem Waszych możliwości biznesowych. Ja na pewno mogę Wam zasugerować, byście zajrzeli do https://www.cstore.pl/blog/saas-co-to-jest/ i dowiedzieli się więcej na temat specjalnych systemów do sklepu online. To bardzo ważna rzecz, dlatego też koniecznie powinniście już teraz tam zajrzeć.

Re: biznes

: 23 cze 2021, 2:46
autor: bożka
Dżesika pisze: ↑21 cze 2021, 17:48 W tak ważnych kwestiach powinniście zawsze wybierać najlepsze rozwiązania pod kątem Waszych możliwości biznesowych.
Prawda. A że ja szukam rozszerzenia swojej działalności handlowej to interesuje mnie kurier franczyza . Taki punkt mogę bez problemu w moim sklepie otworzyć i mieć dodatkowy dochód

Re: biznes

: 27 cze 2021, 17:38
autor: Łukasz
Prowadzę swój biznes od kilku lat, postanowiłem założyć swoją własną stronę internetową, lecz za bardzo nie wiedziałem jak się za to zabrać. Polecam Wam obsługa informatyczna firm , dzięki skorzystaniu z usług tej firmy moja strona internetowa jest przejrzysta i przystępna dla każdego klienta, który ją odwiedza. Założenie strony internetowej w dużym stopniu przyczyniło się do szybkiego rozwoju mojego biznesu.

Re: biznes

: 28 cze 2021, 21:18
autor: Urszula Górka
Biznes jest bardzo obszerną dziedziną, żeby dobrze prowadzić firmę, trzeba nie tylko posiadać dużą wiedzę o swojej firmie, ale także ogólną wiedzę na temat rynku konsumenckiego. W naszej firmie największy problem mamy z obiegiem dokumentów i księgowością. Mój znajomy polecił mi korzystanie z oprogramowania jpk . Używamy tej aplikacji od 2 miesięcy i juz widzę mniej błędów w dokumentacji.

Re: biznes

: 24 lip 2021, 19:28
autor: błonka
Jakby nie patrzeć prowadzenie biznesu do łatwych zadań nie należy. Im większy tym gorzej, więc trzeba do tego więcej pracowników i osób, które to nadzorują. W związku z tym interesował mnie coaching szkolenia. Zaczęłam więc szukać firmy, która takie szkolenia organizuje. Nie miałem ze znalezieniem żadnego problemu. Skorzystałem z usług firmy ze sporym doświadczeniem w tym zakresie.

Re: biznes

: 28 lip 2021, 15:34
autor: Król33
Biznes można prowadzić na różne sposoby a ja chcę być ekologicznym człowiekiem i dlatego wybrałem dla swojej firmy ofertę respect energia. Dostarczają oni prąd i gaz w atrakcyjnych stawkach ale ważniejsze że te nośniki pochodzą w 100% z odnawialnych źródeł energii. Dzięki temu mam oszczędności w firmie i jestem ekologiczny.

Re: biznes

: 30 lip 2021, 9:56
autor: Anuśka45
Jak wiemy, biznes rządzi się swoimi prawami i wymaga zupełnie odmiennego podejścia w zależności od branży.To samo można powiedzieć o działaniach marketingowych jakie podejmowane są w wielu firmach. Trzeba ustalić odpowiednią strategie marketingową adresowaną do określonej grupy klientów - to nic innego jak marketing niszowy - https://commplace.pl/blog/marketing-nis ... wybranych/ .Marketing niszowy stoi w opozycji do tego kierowanego do masowej publiczności - to marketing wyselekcjonowany.

Re: biznes

: 31 lip 2021, 23:17
autor: aluś86
Witam,co sądzicie o tym,by zainwestować w dobrej jakosci szkolenie,ktore bedzie mnie rozwijało podczas pracy w domu. Co sądzicie o tym https://leadership-center.pl/fundament- ... rojektami/ ? Lubicie takie rozwijające szkolenia? Chętnie poznam wasze opinie, pozdrawiam serdecznie.

Re: biznes

: 02 sie 2021, 20:09
autor: reniuś
Prowadzę swój biznes już od kilku lat , przyjęłam ostatnio nowych pracowników . Aby ułatwić im pracę , kupiłam do tego odpowiedni laptop biznesowy Lenovo ThinkBook 13s G3 ACN . O jego zaletach dowiedziałam się z tego blogu internetowego tutaj https://thinkbooki.pl/laptop-lenovo-thi ... 3s-g3-acn/ . Strona ta zajmuję się nowymi think bookami z firmy Lenovo.

Re: biznes

: 12 sie 2021, 10:32
autor: aluś80
Witam. Od jakiegos czasu zastanawiam sie nad otworzeniem wlasnej dzialalnosci. Przez mysl przeszly mi rozne opcje, ale najbardziej zastanawiam sie nad stacja benzynową, czy ktoś z was zna moze sklepy oferujące sprzęty potrzebne do poprawnego dzialania takiej stacji https://www.tsg-solutions.com/pl/zbiorniki/ Co sądzicie?

Re: biznes

: 27 sie 2021, 14:40
autor: Przemysław
Na pewno warto byłoby już teraz zastanowić się nad tym, jaka forma prowadzenia biznesu byłaby dla Was szczególnie korzystna. Moim zdaniem powinniście w pierwszej kolejności zajrzeć do https://www.cstore.pl/blog/saas-co-to-jest/ i bliżej poznać takie systemy. Warto mieć to na uwadze, bo chodzi w końcu o Waszą rentowność.

Re: biznes

: 27 sie 2021, 22:10
autor: łosia
ciesze się, że się zdecydowałam na otworzenie salonu fryzjerskiego, mogłam decydować o wszystkim co związane z salonem, ponieważ mam duże zaufanie do marki BabylissPRO to wybrałam do swojego salonu właśnie od nich sprzęt, są niezawodne i świetnie zaprojektowane

ngk bkur6et-10

Re: biznes

: 02 wrz 2021, 12:20
autor: Wiesław
To prawda, że prowadzenie dużego przedsiębiorstwa to nie łatwy kawałek chleba. Właśnie dla takich firm powstała aplikacja https://onepower.app/, łącząca w sobie mnóstwo funkcjonalności potrzebnych do organizowania sprawnej pracy w firmie przemysłowej i nie tylko.

Re: biznes

: 21 wrz 2021, 20:53
autor: kaśka
Ostatnio jak robiłam research odnośnie takich właśnie płatności to znalazłam firmę https://bluemedia.pl/oferta/platnosci/platnosci-online po zapoznaniu się z ich ofertą zdecydowałam się, że będą to najlepsze płatności online dla mojego sklepu. Polecam i wam, sprawdzić ich ofertę.

Re: biznes

: 13 paź 2021, 13:19
autor: Right
W kwestiach biznesowych warto zawsze się edukować i czytać nowe rzeczy, z których można później wyciągać wnioski. Na stronie https://monikaapitz.pl/ można znaleźć wiele ciekawych artykułów z zakresu komunikacji w biznesie. Polecam tam zajrzeć jeśli prowadzicie własną działalność.

Re: biznes

: 17 paź 2021, 11:30
autor: izka
Prowadzenie własnego biznesu to naprawdę niełatwe zadanie. Stale trzeba coś sprawdzać, monitorować i nadzorować. Nie można również zapominać o rozwoju swojego przedsiębiorstwa. Wirtualne call center doskonale sprawdza się w działach call center. Taki bot głosowy porozumiewa się za pomocą mowy naturalnej. Dzięki temu część załogi można przenieść do zdecydowanie bardziej złożonych zadań.

Re: biznes

: 17 paź 2021, 14:41
autor: Łukasz
W dzisiejszych czasach praktycznie w każdym zakładzie korzysta się z kas fiskalnych. Prowadzę własny zakład gastronomiczny odpowiednio skonfigurowana kasa pozwala usprawnić pracę. Polecam Wam kasy fiskalne , na ich stronie znajdziecie różnego rodzaju kasy w atrakcyjnej cenie. Sam skorzystałem z ich oferty.

Re: biznes

: 25 paź 2021, 20:36
autor: oleckaOla
Pomysł na biznes to jedno, ale trzeba wiedzieć też jak go prowadzić i rozwijać, aby przynosił zyski. Jako dodatkowe źródło dochodu dobrym rozwiązaniem może okazać się na przykład sprzedaż owoców i warzyw. Sadownictwo to przyszłość moim zdaniem, tylko trzeba mieć ziemię i trochę cierpliwości ;)

Re: biznes

: 28 paź 2021, 12:02
autor: Władysław
A macie już upatrzoną jakąś konkretną branżę? Moim zdaniem w pierwszej kolejności powinniście przede wszystkim zastanowić się nad tym, z czym konkretnie chcielibyście działać. Myślę, że takie informacje jak chociażby https://www.cstore.pl/platforma-zakupowa-b2b/ mogą byc dla Was bardzo przydatne, więc śmiało weźcie je pod uwagę.

lzkar6ap-11

Re: biznes

: 30 paź 2021, 11:32
autor: Miś
Prowadząc własną działalność inwestujecie z pewnością w różnego rodzaju narzędzia np. nitownice. Na stronie https://slavi.pl/67-czesci-do-nitownic znajdziecie szeroki wybór części zamiennych do nitownic np. podkładki, satelity, tulejki zwężające, koła koronkowe, złącza, tłumiki, przekładki do śrub czy wirniki. Firma stawia na profesjonalizm, szybką dostawę i wsparcie podczas zakupów, więc z pewnością będziecie zadowoleni.

Re: biznes

: 02 lis 2021, 18:35
autor: Ćma
Jeśli poszukujecie doradztwa w zakresie doradztwa personalnego to polecam spojrzeć na szeroką ofertę firmy https://hrk.pl . Ponad 20-letnie funkcjonowanie firmy w branży, pozwala jej na precyzyjne zaspokajanie potrzeb klientów oraz elastyczne podejście do nich. Zajmują się nie tylko szeroko pojmowaną rekrutacją, ale także oferują szereg dodatkowych usług. Pomogą przygotować kampanię rekrutacyjną, sprawdzą kompetencje kandydatów, zarządzają dokumentacją pracowników oraz rozliczają ich wynagrodzenia.

Re: biznes

: 12 lis 2021, 10:48
autor: Żyleta
W jaki sposób obecnie motywujecie swoich pracowników? Tradycyjne benefity straciły wartość w dobie pandemii. Zastanawiam się nad wprowadzeniem zdrowych przekąsek lunchowych. Słyszałam, że w wielu firmach się sprawdziły i pracownicy bardzo sobie chwalą takie rozwiązanie. Chciałabym pokazać im, że zależy mi na nich i ich zdrowiu. Znalazłam taką ofertę w https://dailyfruits.pl/ . To fajna i zdrowa alternatywa dla szybkich posiłków w fast foodach. Jak myślicie? To dobre podejście?

Re: biznes

: 14 lis 2021, 4:53
autor: daszka
oleckaOla pisze: ↑25 paź 2021, 20:36 Pomysł na biznes to jedno, ale trzeba wiedzieć też jak go prowadzić i rozwijać, aby przynosił zyski. Jako dodatkowe źródło dochodu dobrym rozwiązaniem może okazać się na przykład sprzedaż owoców i warzyw. Sadownictwo to przyszłość moim zdaniem, tylko trzeba mieć ziemię i trochę cierpliwości ;)
Jeżeli chodzi sadownictwo to polecam zapoznać się z tematem na stronie internetowej https://sadowniczeabc.pl - dużo wiedzy, ciekawych porad, wskazówek. Moim zdaniem warto sobie sprawdzić tę stronę, może się przyda jak macie w planach uprawę na większą skalę chociaż nie tylko.

Re: biznes

: 14 lis 2021, 14:41
autor: Daniel O.
Kaśkaa23 pisze: ↑17 maja 2021, 12:15 To już bardzo indywidualna sprawa. Wszystko tak naprawdę zależy od tego, jaki macie cel biznesowy. Ja mogę Wam już teraz zasugerować, byście dowiedzieli się, w jaki sposób zacząć zarabiać na dropshippingu. To w ostatnich latach bardzo ciekawy sposób na prowadzenie biznesu, więc warto przyjrzeć się mu bliżej.
Wg mnie to jest bardzo dobry sposób na naukę prowadzenia biznesu. Założyć sklep internetowy w tym modelu, zobaczyć jak to funkcjonuje i jeśli pójdzie dobrze, to wtedy już założyć własny sklep, tj samodzielny, z własnym towarem.
Ja się właśnie edukuję na ten temat i zobaczymy czy się zdecyduję, bo rozważam jeszcze założenie firmy na próbę bo na pełną firmę czyli z wszelkimi opłatami na razie nie mogę sobie pozwolić.

Re: biznes

: 14 lis 2021, 16:32
autor: alohaa
daszka pisze: ↑14 lis 2021, 4:53
oleckaOla pisze: ↑25 paź 2021, 20:36 Pomysł na biznes to jedno, ale trzeba wiedzieć też jak go prowadzić i rozwijać, aby przynosił zyski. Jako dodatkowe źródło dochodu dobrym rozwiązaniem może okazać się na przykład sprzedaż owoców i warzyw. Sadownictwo to przyszłość moim zdaniem, tylko trzeba mieć ziemię i trochę cierpliwości ;)
Jeżeli chodzi sadownictwo to polecam zapoznać się z tematem na stronie internetowej https://sadowniczeabc.pl - dużo wiedzy, ciekawych porad, wskazówek. Moim zdaniem warto sobie sprawdzić tę stronę, może się przyda jak macie w planach uprawę na większą skalę chociaż nie tylko.
Dzięki serdecznie za namiary bez wątpienia się przydadzą. Uprawa warzyw nie jest taka prosta jak mogłoby się wydawać, warto się doedukować.

biała sobota warszawa

Re: biznes

: 01 mar 2023, 16:02
autor: majaa
Na pewno też przy okazji warto sobie zerknąć na ofertę https://www.brokelmann.eu/oferta/stojaki-i-wieszaki/ - ponieważ tam możecie przy okazji znaleźć wiele produktów z wyposażenie do swojej firmy. Czy to regały, czy stojaki, czy wszelkie inne rzeczy... Ich oferta jest obszerna korzystna.

Re: biznes

: 27 maja 2023, 8:46
autor: sarkaa
No dobrze... Pomysł na biznes to już coś , to teraz czas byłoby zacząć realizować plany. Jak chodzi o zakup lokalu użytkowego warszawa , to w tym kierunku na pewno warto zapoznać się z usługami LOCO COMMERCIAL. Oni specjalizują się w nieruchomościach komercyjnych i pomagają znaleźć ludziom miejsce idealne na ich biznes.

Re: biznes

: 31 maja 2023, 21:45
autor: iustii
Ja to mam sporo kłopotów, ale jak już, to może podpowiem Wam, że są kwestie, które mi naprawdę nie odpowiadają, a mianowicie coś takiego https://pl.meest.cn/pl/pl jestem w stanie ogarnąć, tak sprzedawać, ale kompletnie nie wiem, jak by to miało wyglądać, jeśli chodzi o sprzedaż poza granice Polski. Może macie jakieś doświadczenia?

zdrada blog

Re: biznes

: 21 cze 2023, 21:12
autor: boćko
Jestem ciekawa, jeśli mówimy o prądzie dla firm, czy można ogólnie dostać na przykład wniosek o tańszy prąd i go odpowiednio wypełnić w sieci. Jestem w tym stopniu w tym nie rozeznana, że nie do końca wiem, jak postąpić. Dlatego wskazówką dla mnie będzie sukcesywne działanie. I jak to ogólnie połączyć ?

Re: biznes

: 04 lip 2023, 5:54
autor: torka
Ja to naprawdę zdaję sobie sprawę z tego, że każdy z nas ma swoje własne cele i też biznesowe, ale nie zawsze będziemy je w stanie sami osiągać. Stąd może warto sprawdzić , jak powinien wyglądać mówca motywacyjny i co w tym kontekście powinniśmy wiedzieć? Naprawdę to dla mnie ważne.

Re: biznes

: 04 lip 2023, 14:34
autor: kenza
U mnie sporo rzeczy jest problematycznych, niemniej jednak dla mnie kompleksowo jest takie działanie, dbające przede wszystkim o nasz biznes. Dlatego sprawdzam sobie, czy coś takiego może pomóc, jak odpowiednie wyposażenie konserwacyjne. Pompa liniowa jest jednym z akcesoriów, jakie mam na myśli. Czekam na podpowiedzi.

Re: biznes

: 04 lip 2023, 14:37
autor: dotti88
Jak Wam się wydaje, ile może kosztować, dla małej jednoosobowej działalności gospodarczej faktoring pełny ? Ja sobie to wszystko zaczynam przemyśliwać i na pewno będzie to mi pomocne. Tylko koszty są dla mnie ważne. Co w tym kontekście możecie mi powiedzieć? Jakie wskazówki dać?

Re: biznes

: 04 lip 2023, 14:47
autor: mayurii
U mnie w biznesie naprawdę sporo można powiedzieć, ale ja to jednak nie szukam sama rozwiązań, tylko działam z odpowiednimi specjalistami. I tu https://www.eplan.pl/branze/automatyka-budynkow macie coś naprawdę sensownego. To niech okaże się po prostu działaniem prostym i dobrym, na to liczę.

Re: biznes

: 18 lip 2023, 16:12
autor: pudelkos
A czy słyszeliście o outsourcingu dla biznesu? Takie firmy ja ta https://leasingteam.pl/ oferują coś takiego i jest to tańsze niż zatrudnienie kolejnego pracownika dedykowanego na etacie. Wiele firm się na coś takiego decyduje ostatnimi czasy wam powiem.

Re: biznes

: 05 sie 2023, 0:18
autor: maluszku
Jeśli o mnie chodzi, to wielkie firmy wydają mi się pewniejsze, niż małe spółki, czy działalności jednoosobowe. Są jednak one niezbyt konkretne, jeśli chodzi o działalność na rzecz ochrony środowiska i sporo generują odpadów (utylizacji) .

Re: biznes

: 21 sie 2023, 7:21
autor: ramirez
W każdej firmie ważne jest budowanie zaufania swoich klientów względem firmy. Tutaj https://terazgostynin.pl/lifestyle/prow ... m6Evwv6V7d znajdziecie artykuł, w którym o takich relacjach wspomniano. Co o tym myślicie?

Re: biznes

: 20 wrz 2023, 19:50
autor: Koczek37
Prowadząc biznes trzeba być dobrze do niego przygotowanym. Ja planuję otworzyć własny sklep internetowy. Ostatnio zaczęłam zastanawiać się z jakimi firmami kurierskimi wspólpracować i w taki sposób natknęłam się na stronę: https://www.apaczka.pl/oferta/przewoznicy/ . Bardzo fajnie jest tutaj wszystko opisane.

Re: biznes

: 02 paź 2023, 17:41
autor: Mikolaj1235
Cześć!

Jeśli chcesz rozpocząć własny biznes online, to pamiętaj o niezbędnym regulaminie sklepu internetowego wraz z polityką prywatności. Pomóc przy stworzeniu dokumentów może https://kochaniecki.pl/dokumentacja-prawna Bardzo polecam :)

Re: biznes

: 03 paź 2023, 8:57
autor: lilivv
W niektórych kwestiach też przyda się wsparcie zewnętrznych firm.... Dlatego jak chodzi o takie usługi tłoczniki wykrojniki, czy inne podobne to tutaj warto postawić na firmę Palimet.com. Oni mają wykwalifikowany zespół i doskonale rozwinięty park maszynowy.

Re: biznes

: 05 paź 2023, 19:07
autor: kizia45
W biznesie chodzi o to, aby jak najlepiej zorganizować działania i przystąpić do jak najlepszego angażowania i ustawienia wszystkich elementów. Warto zatem przygotować się na to i rozwijać zarazem, aby osiągnąć zamierzone cele. Dobrym sposobem jest pomoc z zewnątrz. Dlatego opieka nad infrastrukturą serwerową od firmy
https://itsf.com.pl/oferta/uslugi-sieciowe/ jest wartościowym wsparciem.

Re: biznes

: 24 paź 2023, 13:14
autor: netka
Koniecznie zwróć uwagę na ofertę przygotowaną przez AFORTI Exchange. Swoim klientom oferują hurtowe ceny wymiany walut. Co ważne, caly proces odbywa się w pełni online, co jest niezwykle wygodne.

Re: biznes

: 13 gru 2023, 18:23
autor: lajla
Jeżeli chcielibyście zainwestować w profesjonalne tablice unijne, ale nie wiecie za bardzo do kogo w tej sprawie się zgłosić, to słyszałam, że ta firma https://fantasiadesign.pl/tablice-unijne/ ma w tym temacie naprawdę bardzo duże doświadczenie. Przyjrzyjcie sobie ich ofertę, a myślę że nie będziecie żałować

UWAGA!!! nie płaci za SEO - sprawdź w BIG

Re: biznes

: 14 gru 2023, 17:40
autor: rituals
Korzystając z okazji rozmawiamy o biznesie, chciałabym się was zapytać, czy korzystacie może z jakichś firm zewnętrznych w zakresie zabezpieczenia waszej sieci? Ja ostatnio znalazłam bardzo ciekawe usługi od https://www.ascocyber.pl/natychmiastowa ... hakerskim/ i zastanawiam się nad podjęciem z nimi współpracy. Jeżeli korzystaliście może z ich usług, to koniecznie dajcie mi znać.

Re: biznes

: 03 sty 2024, 16:09
autor: pannadivanna
Jestem młodą osobą i na pewno potrzebuję odpowiednich rozwiązań w kwestii decyzyjności i jak na razie to zweryfikowałam dla siebie nowoczesne etykietarki. Sklep https://netselekt.pl/drukarki-etykiet-brother ma dla mnie je od producenta Brother, a to znana marka. Mogę im śmiało zaufać, tego jestem pewna.

Re: biznes

: 12 sty 2024, 18:25
autor: Fafik
Przyznam szczerze, że jeśli chodzi o kompana biznesowego w branży pomp ciepła czy rekuperacji, to moim zdaniem warto postawić na tę firmę: https://www.stiebel-eltron.pl/pl/formul ... racja.html . Z tego co słyszałem od znajomego, to są bardzo rzetelni, uczciwi, a także posiadają wysokiej klasy sprzęt.

Re: biznes

: 12 sty 2024, 20:10
autor: Marecki
Prowadzenie własnego biznesu to odpowiedzialne zadanie. Szczególnie gdy działamy dużo w sprzedaży, potrzebujemy wtedy być w każdym momencie mobilni. Nie ma chyba nic gorszego niż szukanie oszczędności w takich aspektach jak zakup samochodu. W dłuższej perspektywie czasu sprawdzi się jedynie model prosto ze salonu. A to za sprawą niezawodności, wygody jazdy oraz nowoczesnych technologii trakcji. W ten sposób będziemy bezpieczni nawet w najtrudniejszych warunkach. Jeżeli chodzi o sprawdzone marki to warto zajrzeć na stronę Renault - https://www.renaultfinansowanie.pl/ gdzie znajdziemy też bardzo atrakcyjne warunki finansowania zakupu. Chyba leasing jest najchętniej wybierany przez przedsiębiorców.

Re: biznes

: 25 sty 2024, 16:24
autor: mikus
Ostatnio zastanawiałam się, do kogo mogłabym się zwrócić w kwestii systemu zintegrowanej komunikacji dla mojej restauracji. Widziałam, że firma https://m4b.com/en/digital-signage/ ma doświadczenie w tej dziedzinie i jestem ciekawa, czy mieliście kiedyś okazję z nimi współpracować. Proszę o informację, będę wdzięczna.

Re: biznes

: 31 sty 2024, 10:26
autor: foxi
Doskonale wiedzą o tym i znają ten problem osoby prowadzące biznes. Chodzi o to ,że trzeba cały czas walczyć o pracowników.Już nie wystarczą samy kwestie płacowe. Pracownicy oczekują też innych benefitów takich jak darmowe karnety wstępu do klubów fitness czy darmowa opieka lekarska. Ostatnio serwowane są też w firmach kanapki na zamówienie , które dostarcza firma zajmująca się profesjonalnie cateringiem.W Warszawie jest to np. firma Lunch Service Catering.

Re: biznes

: 10 lut 2024, 16:04
autor: Walldzuy
W biznesie e-commerce szybka i efektywna wysyłka ma kluczowe znaczenie dla sukcesu. Dlatego właśnie zautomatyzowane zarządzanie wysyłką jest niezwykle istotne. Dzięki automatyzacji procesów logistycznych, firmy e-commerce mogą zoptymalizować cały łańcuch dostaw – od przyjmowania zamówień po dostarczenie produktu do klienta - https://zlotowskie.pl/artykul/zautomaty ... ie/1460887 . To nie tylko przyspiesza procesy, ale także minimalizuje ryzyko błędów, co przekłada się na zwiększoną satysfakcję klientów i poprawę wyników finansowych przedsiębiorstwa.

Re: biznes

: 12 lut 2024, 1:57
autor: Kaziiik
W świecie e-commerce, optymalizacja ostatniej mili stała się kluczowym czynnikiem wpływającym na sukces biznesowy - https://gazetakolobrzeska.pl/e-commerce ... as-dostaw/ . Dlatego warto skupić się na optymalizacji tego etapu procesu dostawy, aby zapewnić klientom szybką i niezawodną obsługę. Wykorzystując nowoczesne technologie, takie jak inteligentne routery i systemy monitorowania trasy dostaw, możemy skrócić czas dostaw i zwiększyć efektywność operacyjną naszego e-biznesu.

Re: biznes

: 19 mar 2024, 11:06
autor: lulek
Jeśli potrzebujesz profesjonalnej pomocy w zakresie patentów i wzorów użytkowych, https://madpat.eu/ może być idealnym partnerem. Ich usługi obejmują badania patentowe, przygotowanie opisów patentowych oraz zgłaszanie rozwiązań w procedurach krajowej, europejskiej i międzynarodowej, co pozwala klientom zabezpieczyć ich intelektualną własność w sposób skuteczny.

Re: biznes

: 27 kwie 2024, 11:44
autor: Zaborowicz2
Outsourcing IT stał się kluczowym narzędziem dla firm dążących do optymalizacji swoich zasobów. Pozwala on skoncentrować się na głównych celach biznesowych, jednocześnie korzystając z ekspertyzy zewnętrznych specjalistów IT. Choć brak pełnej kontroli nad procesami może być wyzwaniem, elastyczność i oszczędności finansowe sprawiają, że outsourcing jest często preferowaną opcją. Szerzej ten temat został omówiony tutaj: https://www.strzelce360.pl/artykul/7292 ... ety-i-wady .

Re: biznes

: 29 kwie 2024, 13:05
autor: Viollet
Migracja do usług chmurowych otwiera przed firmą nowe możliwości rozwoju i innowacji - https://lowiczanin.info/pl/651_artykuly ... racji.html . Dzięki dostępowi do zaawansowanych narzędzi i technologii, możemy szybciej wdrażać nowe projekty i lepiej reagować na zmieniające się potrzeby rynku. Inwestując w nowoczesne rozwiązania chmurowe, stajemy się bardziej konkurencyjni i przygotowani na wyzwania przyszłości.

Re: biznes

: 26 maja 2024, 9:38
autor: netka
Uważam, ze https://enicom.pl/ to pewny partner, który sprosta nawet najbardziej wymagającym oczekiwaniom. Ich doświadczenie i profesjonalizm sprawiają, że klienci mogą mieć pewność, że ich projekty będą realizowane zgodnie z planem i w terminie.

Re: biznes

: 03 cze 2024, 11:02
autor: aimee
A czy ktoś z was może korzysta z usług mpl techma? Tak pytam, ponieważ chciałabym zautomatyzować swój magazyn i zastanawiam się nad tym - czy w tym kierunku skorzystać z ich rozwiązań? Co mi radzicie? Z tego co zauważyłam można u nich pozyskać: wózki, układnice, windy i inne podobne rzeczy.