Strona 1 z 1

Oznakowanie dróg transportowych

: 11 wrz 2019, 11:09
autor: Bejbi
Malowanie oznakowania poziomego, oznakowanie dróg transportowych, malowanie pasów parkingowych, znakowanie parkingów i terenów przyzakładowych, oznakowanie poziome parkingów – tymi rzeczami zajmuje się firma http://malowanielinii.com, którą polecam!

Re: Oznakowanie dróg transportowych

: 18 sie 2021, 12:34
autor: kinguś
Jesteś na etapie remontu dróg i potrzebujesz odpowiednich znaków aby mógł przejeżdżać transport to polecam ten sklep internetowy tutaj https://drogowe.com.pl/ . Znajdziemy w nich bariery drogowe, pachołki, lampy ostrzegawcze, słupki , znaki drogowe i zapory typu U-20.

Re: Oznakowanie dróg transportowych

: 16 wrz 2021, 14:59
autor: Kwiaśniak
Drogi powinny być oznakowane zawsze. Powinny być bariery drogowe które pokazuje wszystko co się dzieje na ulicy czy drodze. Producentem takich barier jest https://zped.com.pl/kategoria-produktu/bariery-drogowe/ . Jest tam bardzi dużo rzeczy do wyboru by oznakować drogę czy chodniki.

Re: Oznakowanie dróg transportowych

: 29 lis 2023, 14:25
autor: Gość
Odpowiednio oznakowana droga musi mieć wszystkie ostrzegawcze i informacyjne znaki umieszczone w widocznych miejscach. Do nich musicie mieć podstawa pod znaki drogowe które będą podporą, nawet przy wietrze je poprawnie utrzymają.

Re: Oznakowanie dróg transportowych

: 24 lut 2024, 11:18
autor: Różany
Efektywność znaków nakazu w dużej mierze zależy od ich umiejscowienia względem jezdni i innych elementów infrastruktury drogowej. Należy zwrócić uwagę na to, aby znaki były umieszczone na tle, które zapewnia kontrast i ułatwia ich dostrzeżenie. Aby poznać najlepsze praktyki dotyczące umiejscowienia i prezentacji znaków nakazu, zachęcam do odwiedzenia https://www.moto.info.pl/jak-ustawia-sie-znaki-nakazu/ i informacje zawarte na tej stronie pomogą w zaprojektowaniu skutecznego systemu oznakowania.

Re: Oznakowanie dróg transportowych

: 28 maja 2024, 17:18
autor: Wiciu
Przy wyborze farby do pasów drogowych ważne jest, aby zwrócić uwagę na jej ekologiczność. Farby na bazie wody są coraz częściej wybierane ze względu na mniejszy wpływ na środowisko i niższą emisję lotnych związków organicznych. Dokładne informacje na temat zalet ekologicznych farb można znaleźć pod adresem https://mieszkaniec.pl/jaka-farba-jest- ... drogowych/ co pomaga w wyborze produktów zgodnych z aktualnymi trendami w ochronie środowiska.