Strona 1 z 1

Norwegia - kredyty

: 30 wrz 2019, 15:35
autor: Maja
Hej, niedawno znalazłam stronę Lorentzen Consulting , na której jest bardzo dużo informacji o kredytach, zadłużeniach i refinansowaniu. Gdyby ktoś chciał podejrzeć to polecam :D :D

Re: Norwegia - kredyty

: 01 kwie 2022, 13:41
autor: Madim
Cóż, zasadniczo dostanie kredytuw Norwegii nie należy do zadań łatwych. Musisz o tym pamiętać. Dlatego osobiście poleciłbym ci skorzystać z pomocy firmy Motty, który zajmuje się doradztwem kredytowym w Norwegii. Pomożę ci uzyskać kredyt i dobrze go spożytkować. Dzięki temu nie tylko znacznie łatwiej będzie ci zdobyć kredyt w obcym kraju, ale również wykorzystać go w odpowiedni sposób, co nie powiem, w tych czasach jest niezwykle istotne. Dlatego też, jeżeli potrzebujesz doradztwa, to moim zdaniem powinieneś skontaktować się właśnie z tym przedsiębiorstwem.

Re: Norwegia - kredyty

: 13 cze 2022, 23:59
autor: Yaozi
Muszę przyznać, ze w całej rozciągłości, zgadzam się w tej materii zp oprzednikiem. Wygląda na to, że kredyty w Norwegii nie są proste do załatwienia bądź Polacy, zwyczajnie są targani wątpliwościami. Jest to całkowicie normalne i naturalne, zdaje sobie z tego świetnie sprawę. Dlatego też dobrym pomysłem dla was moze być skorzystanie z usług firmy Motty. Zasadniczo, jest to przedsiębiorstwo, które zajmuje się załatwianiem formalności w zakresie kredytu w Norwegii. Robią to nawet zdalnie. Dlatego warto skorzystać z ich pomocy.