Strona 1 z 1

Leki dla zwierząt domowych

: 15 gru 2019, 6:57
autor: Dancer2
Gdzie kupujecie leki dla swoich zwierząt domowych? Ja osobiście zastanawiam się nad ofertą tego sklepu zoologicznego https://weterynaryjny.pl/ . Wydaje mi się, że mają zdecydowanie najlepsze ceny w porównaniu do konkurencji. Zrobię tam zakupy i dam znać jak to u nich wygląda z przesyłką.

Re: Leki dla zwierząt domowych

: 18 gru 2019, 18:18
autor: Marina
A czy Wasz pupil był kiedyś tak chory, że musieliście zostawić go w szpitalu dla zwierząt? Widziałam na stronie https://przychodniagrodzisk.pl/szpital-weterynaryjny, że taka placówka funkcjonuje na przykład w Grodzisku Wielkopolskim. Jak sądzicie, kiedy taka wizyta w szpitalu dla zwierząt jest konieczna?

ciekawe nazwy po angielsku

Re: Leki dla zwierząt domowych

: 12 lip 2020, 13:06
autor: Wiktoria36
Ja do tej pory żadnych leków nie kupowałam, mój pies uchodzi za okaz zdrowia. Zaczęłam się jednak zastanawiać nad jakimś suplementem i konsultacją z weterynarzem, bo zauważyłam brzydki nawyk u mojego 1,5 rocznego pupila. Nie mam pojęcia dlaczego pies je kupę ?! Kocią, czasem innych psów podczas spaceru. Wydaje mi się to nie tylko obrzydliwe ale i szkodliwe. Na stronce https://johndog.pl/blog/zdrowie/dlaczego-pies-je-kupe/ czytałam, że koprofagia może świadczyć o niedoborach żywieniowych , stąd myśl o uzupełnianiu diety jakimiś witaminami.

https://pozycjonowanie-w-lodz.pl/co-sklada-sie-na-wizerunek-firmy-w-internecie-i-poza-nim/

Re: Leki dla zwierząt domowych

: 20 lip 2020, 12:44
autor: wiki01
Jeżeli szukacie czegoś na problemy ze stawami u psów to zapoznajcie się z tym artykułem http://blog.zoona.pl/problemy-ze-stawami-u-psa i najlepiej udać się do weterynarza.

Re: Leki dla zwierząt domowych

: 06 wrz 2020, 20:30
autor: adam-levine
Ja polecam sklep Vitalzam. Nie tylko można kupić witaminy czy suplementy dla zwierzą, i hodowlanych i innych, ale np dowiedzieć się, jakie pasze dla krów mlecznych są odpowiednie, albo jak dobrać innym zwierzętom odpowiednie dawki pokarmu.