Strona 1 z 1

Akcesoria i etui do smartfona

: 15 gru 2019, 19:02
autor: Karina
Czy etui na telefon to dobry pomysł na prezent? Szukam inspiracji w sieci i trafiłam do tego sklepu: https://homescreen.pl/ , gdzie mają niesamowity wybór doskonałych jakościowo i designersko etui na niemal wszystkie modele telefonów. Zastanawiam się, czy nie zamówić dla mojej przyjaciółki i brata na prezent świąteczny, bo dla siebie na pewno będę zamawiała. Myślicie, że to dobry pomysł?

Re: Akcesoria i etui do smartfona

: 30 wrz 2021, 22:57
autor: awoli
Sporo różnych akcesoriów do iPhone na pewno znajdziecie tutaj https://idream.pl/iphone/zasilanie-i-st ... phone.html . Jest tam bowiem wiele ciekawych propozycji. Między innymi znajdziecie tam stacje dokujące. Można się tam na spokojnie rozejrzeć i przede wszystkim zrobić kompleksowe zakupy online. Zaoszczędzicie w ten sposób sporo czasu i pieniędzy.

Re: Akcesoria i etui do smartfona

: 22 lut 2023, 22:22
autor: maciejaszczyk
Każdy, gdy ma problem z telefonem to jest nieco zaskoczony zastałą sytuacją, dlatego też należy za wczasu poszukać informacji na temat swojego telefonu. Jeśli chodzi o iPhone, to maja one różne, ciekawe funkcje, o czym więcej przeczytacie w tym artykule https://echo24.pl/5-rzeczy-w-iphonie-o- ... iedziales/