Wypoczynek w Karkonoszach

Miłość, miłość w Zakopanem... Dokąd jechać w góry? Polskie Tatry czy zagraniczne pasma górskie? Najlepsze noclegi, schroniska, apartamenty.
Awatar użytkownika
Albert_81
Posty: 1
Rejestracja: 17 lip 2020, 3:45

Wypoczynek w Karkonoszach

Post autor: Albert_81 »

Polecacie pensjonat willapodzegarem.com? Zastanawiam się, czy nie zarezerwować tam noclegu, mają całkiem w porządku opinie. Marzy mi się wycieczka w góry, stąd pytanie ;)
Awatar użytkownika
Katarzyna79
Posty: 1
Rejestracja: 12 cze 2020, 9:36

Re: Wypoczynek w Karkonoszach

Post autor: Katarzyna79 »

Jak najbardziej polecam! Byłam tam już kilka razy i zawsze pobyt był w pełni udany. Jedzenie podają smaczne, domowe, w środku jest naprawdę komfortowo i przyjemnie, a ze strony gospodarzy możesz liczyć na polecenie ciekawych miejsc do zwiedzenia:)
pawełkomarski

Re: Wypoczynek w Karkonoszach

Post autor: pawełkomarski »

A co jadacie podczas takiego wypoczynku? Ja na swoje weekendowe wypady w góry zabieram pasztety i i dania Michna Food które są pełnowartościowe, łatwe w jedzeniu i są przede wszystkim smaczne co jest miłą odmianą podczas takich dzikich wypraw. Wysoka jakość i rozsądne ceny produktów.
judyśka

Re: Wypoczynek w Karkonoszach

Post autor: judyśka »

Uważam, że to na pewno dobry pomysł żeby zapoznawać dzieci z naszą historią, mimo, że na pewno będzie to dla nich dość emocjonalne doświadczenie. Polecam również obóz w Auschwit https://www.travelin.pl/panstwo/polska , kóry na mnie zrobił ogromne wrażenie. Jeśli dodatkowo będziecie mieć dobrego przewodnika będziecie mogli usłyszeć sporo ciekawych i rzewnych opowieści o makabrycznych zbrodniach, które się w tych miejscach odbywały.
ODPOWIEDZ