BHP

Inne tematy.
Awatar użytkownika
MartinBic
Posty: 60
Rejestracja: 29 maja 2019, 12:33

BHP

Post autor: MartinBic »

Hej. Zastanawiam sie nad jakims szkoleniem BHP i pomyslalam o szkolenie bhp Co sadzicie o tej firmie? Bede zadowolona? Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Celestyna
Posty: 73
Rejestracja: 05 lis 2019, 18:36

Re: BHP

Post autor: Celestyna »

Zarówno w zakresie BHP jak i innych dziedzinach doskonałe szkolenia przeprowadzają Bureau Veritas https://szkolenia.bureauveritas.pl/kursy-irca/ . Słyszałam wiele pozytywnych opinii o ich trenerach. Od 1995 roku współpracują z IRCA i są jedną z 90 organizacji szkoleniowych na świecie, które mają odpowiednie uprawnienia. Szkolą właśnie pod patronatem IRCA.
Awatar użytkownika
robbastin
Posty: 319
Rejestracja: 05 maja 2019, 16:35

Re: BHP

Post autor: robbastin »

Ja ostatnio znalazłam fajny blog https://blog-glovex.pl/ o bhp. Poruszane są różne kwestie związane z bezpieczeństwem. Swoim jk i innych z nami współpracujących. Jak się wielu rzeczy można ustrzec. warto poczytać.
eliś

Re: BHP

Post autor: eliś »

Jeśli pracownicy pracują w dużym hałasie o dużym natężeniu, to na pewno warto sobie zerknąć tutaj https://anco.com.pl/pl/c/Ochrona-sluchu/15 . Jest tam bowiem namiar na sklep, w którym znajdziecie asortyment do ochrony słuchu. Rozejrzyjcie się tam koniecznie. Można tam również zakupić inne produkty i akcesoria. Wybór jest spory. Poza tym cenowo sklep wypada ok, a to też jest ważne.
Uleńka

Re: BHP

Post autor: Uleńka »

Kwestie zachowania zasad bhp w firmie są niezwykle ważne. Trzeba zapewnić pracownikom odpowiednie szkolenia z wdrożonych procedur i zasad, a także odzież ochronną jeśli jest to wskazane. Różnego rodzaju artykuły z zakresu bhp jak odzież czy google ochronne można znaleźć tutaj. Dzięki temu pracownicy będą odpowiednio zabezpieczeni, a także poznają wszelkie zagrożenia na danym stanowisku pracy.
Awatar użytkownika
Martk2
Posty: 36
Rejestracja: 20 mar 2020, 18:05

Re: BHP

Post autor: Martk2 »

Ubrania i buty robocze to na pewno ważny element jeżeli chodzi o bezpieczeństwo w pracy, o takie rzeczy musicie koniecznie zadbać. Sprawdźcie sobie tak może i tu propozycje od https://meridus.pl Znajdziecie tu wszystko co będzie wam potrzebne do pracy fizycznej.
Piotruś92344

Re: BHP

Post autor: Piotruś92344 »

Bhp jest bardzo ważne, więc jeśli prowadzicie firmę to musicie pamiętać o bezpieczeństwie i zasadach bhp. Na stronie internetowej https://onefire.pl/ znajdziecie firmę, która zajmuje się przeglądami systemów przeciwpożarowych.
Mośka123

Re: BHP

Post autor: Mośka123 »

Ważne są także uprawnienia budowlane. Uprawniają one do samodzielnego projektowania oraz kierowania robotami budowlanymi. Takie można uzyskać na https://uprawnienia-budowlane.pl sprawdźcie zapoznajcie się z ofertą.
bnęk

Re: BHP

Post autor: bnęk »

moja praca wiąże się z przebywaniem przez długi czas na zewnątrz, dzięki temu, że mam podgrzewaną kurtkę od milwaukee nie jest to dla mnie jakieś uciążliwe. Kurtka solidnie grzeje, działa nawet do 8 godzin i jest wygodna

mieszkania oświęcim sprzedaż
Świstak34

Re: BHP

Post autor: Świstak34 »

BHP to bardzo ważna sprawa. Ja dodam od siebie jeszcze to, że istotne w wielu branżach są systemy odwodnienia. Takie rzeczy można znaleźć np. u https://www.zew-inwestycje.eu/. Mają tam szeroki wybór odwodnień wykonanych z bardzo dobrych materiałów.
Bargieł

Re: BHP

Post autor: Bargieł »

U nas szef zwraca dużą uwagę na przestrzeganie BHP. Czasami trochę mamy tego dość, ale wiemy, że robi to dla naszego dobra. Mamy zawsze dostęp do obuwia ochronnego, rękawic czy okularów ochronnych, nikt nam tego nie wylicza. Wiem, że wszystko zamawia w https://www.egsystem-sklep.pl/. Znając mojego szefa, to dokładnie przeanalizował stosunek jakości do ceny. Ja mogę powiedzieć, że jakość jest bardzo dobra.
Śnieżka

Re: BHP

Post autor: Śnieżka »

Jeśli pracodawca rzeczywiście stawia na bezpieczeństwo pracowników to należy się tylko cieszyć. Wielu nie zdaje sobie sprawy jak ważnym elementem jest odpowiednia odzież ochronna, na którą nie chcą wydawać pieniędzy. Odpowiednia ochrona przy wykonywaniu pracy jest niezbędna. Zwłaszcza w przypadku ochrony ciała, głowy i oczu przyda się właściwy hełm od https://www.contracor.com.pl/helmy-comfort.php
Kubuś19

Re: BHP

Post autor: Kubuś19 »

Witam! Osobiście uważam, że przestrzeganie zasad BHP w pracy jest bardzo ważne o ile nie najważniejsze. Natomiast równie istotny jest sprzęt w jaki zaopatrujemy naszych pracowników. Jeżeli wasi pracownicy pracują w dużym hałasie to polecam zajrzeć na https://bhptechnik.pl/ochrona-sluchu-26. Możecie zamówić tam nauszniki w bardzo atrakcyjnych cenach. A wy gdzie kupujecie sprzęt BHP?

ochronne pomadki do ust
Awatar użytkownika
nowacka
Posty: 63
Rejestracja: 21 lip 2019, 10:35

Re: BHP

Post autor: nowacka »

Uleńka pisze: ↑20 paź 2020, 21:08 Kwestie zachowania zasad bhp w firmie są niezwykle ważne. Trzeba zapewnić pracownikom odpowiednie szkolenia z wdrożonych procedur i zasad, a także odzież ochronną jeśli jest to wskazane.
Dokładnie! U nas sprawami związanymi z BHP zajmuje się ta https://www.agm-konsulting.pl firma. Zdaliśmy się na nich w tych sprawach bo to bardzo wygodne rozwiązanie żeby takimi sprawami zajmowała się zewnętrzna firma.
Awatar użytkownika
arturkazmierczak
Posty: 56
Rejestracja: 08 wrz 2020, 8:20

Re: BHP

Post autor: arturkazmierczak »

Myślę, że odzież robocza powinna nie tylko zapewniać nam bezpieczeństwo (ale też przede wszystkim), ale być także komfortowa w noszeniu. W końcu spędzamy w niej większość naszego dnia, często pracując w trudnych warunkach. Ja szukając ostatnio roboczych ubrań do pracy znalazłem takie spodnie robocze snickers: https://www.bhp-gabi.pl/p11072,3215-spo ... 11072.html Spodnie noszę już 2 tydzień i są naprawdę wygodne.
łatka

Re: BHP

Post autor: łatka »

Jeśli poszukujecie sklepu, który ma w swojej ofercie systemy zapewniające bezpieczeństwo w pracy, to koniecznie sprawdźcie sklep protekt.pl. Znajdzie się tam pasy do przenoszenia ciężkich rzeczy już w bardzo dobrych cenach. Mają naprawdę szeroką gamę ofertową, którą warto sprawdzić.
miśka11

Re: BHP

Post autor: miśka11 »

Bardzo szeroką ofertę gaśnic w dobrych cenach mają w https://www.egsystem-sklep.pl/. Kupuję różne akcesoria BHP w tym sklepie już od kilku lat i nigdy nie miałem zastrzeżeń. Dostawy są terminowe i dobrze zabezpieczone. A jako ciekawostka - spójrzcie na domową gaśnicę z dalmatyńczykiem - moim zdaniem świetny pomysł na prezent na parapetówkę do nowego mieszkania.
reniuś

Re: BHP

Post autor: reniuś »

Dla bezpieczeństwa pracowników i klientów zamówiłam do swojej firmy potykacze ostrzegawcze z tego sklepu tutaj https://drogowe.com.pl/ . Najwięcej modeli wybrałam z 'uwaga śliska podłoga' . Ustawiając stojak w miejscach śliskich jesteśmy w stanie zapobiec wielu nieprzyjemnym wypadkom.
Miaśto4te

Re: BHP

Post autor: Miaśto4te »

Jeśli pracujesz fizycznie, powinieneś zadbać o zabezpieczenie miejsca pracy. Niedawno znalazłem artykuł, który całościowo opisywał zagadnienie - warto zerknąć aby być świadomym podejścia do tematu - https://zapakujemy.pl/blog/rodzaje-i-za ... egawczych/. Etykiety nie od dziś są cenionym i niezbędnym produktem do zachowania środków ostrożności na placach budowy.
RafałS

Re: BHP

Post autor: RafałS »

Ja mocno polecam stronę https://e-safetyatwork.pl/ . Przez jakiś czas kupowałem tam całe wyposażenie dla mojej formy remontowej, którą niestety musiałem zamknąć. Teraz kupuje tam buty i rękawice do pracy w ogródku. Mają na prawdę porządny sprzęt i nigdy nie miałem z tym sklepem problemów.
ways

Re: BHP

Post autor: ways »

Świstak34 pisze: ↑27 sty 2021, 17:00 BHP to bardzo ważna sprawa. Ja dodam od siebie jeszcze to, że istotne w wielu branżach są systemy odwodnienia. Takie rzeczy można znaleźć np. u https://www.zew-inwestycje.eu/. Mają tam szeroki wybór odwodnień wykonanych z bardzo dobrych materiałów.
W tym temacie sporo informacji może po prostu być związanych z budowaniem napięcia, a raczej systemu wzajemnych korelacji. W końcu elementy takie jak BHP i PPOŻ się uzupełniają, a skoro tak, to może warto sprawdzić takie rzeczy jak koc gasniczy ? Sama wiem, że to może być dla mnie odpowiednie.
Awatar użytkownika
netka
Posty: 182
Rejestracja: 05 gru 2019, 12:35

Re: BHP

Post autor: netka »

Skoro zeszliśmy już na ten temat, to ze swojej strony chciałabym wam polecić https://www.ekofit.pl/ To właśnie z ich pomocą możecie przeprowadzić profesjonalne szkolenia bhp
xenaa

Re: BHP

Post autor: xenaa »

Jak wiadomo nierozłącznym elementem każdej firmy jest wybór odpowiedniej odzieży roboczej. Dlatego warto tutaj wspomnieć o firmie https://renthoff.pl/uslugi/pranie-odziezy-roboczej/ , która oferuje nie tylko wynajem profesjonalnej odzieży prawniczej, ale również i jej pranie, jak i serwisowanie.
kisia

Re: BHP

Post autor: kisia »

Twierdzę, że posiadanie dokumentu jakim jest instrukcja bezpieczeństwa pożarowego jest nie tylko korzystne, ale wręcz niezbędne dla każdego zakładu. Warto wziąć pod uwagę potencjalne konsekwencje jej braku, takie jak narażenie życia osób i konsekwencje prawne. Dlatego uważam, że dla wszystkich firm kluczowe znaczenie ma priorytetowe traktowanie tworzenia i utrzymywania instrukcji bezpieczeństwa pożarowego.
NATX

Re: BHP

Post autor: NATX »

kwestia zachowania zasad BHP w firmie jest niezwykle ważna. Trzeba zapewnić pracownikom odpowiednie szkolenia z wdrożonych procedur i zasad, a także odzież ochronną, jeśli jest to wskazane. Różnego rodzaju ARTYKUŁY BHP, takie jak odzież czy gogle ochronne, można znaleźć w ofercie firmy Elmar. Dzięki temu pracownicy będą odpowiednio zabezpieczeni i poznają wszelkie zagrożenia na danym stanowisku pracy.
ODPOWIEDZ