Ciekawe szkolenia

Inne tematy.
Awatar użytkownika
Branka
Posty: 115
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:17

Ciekawe szkolenia

Post autor: Branka »

Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad korzystaniem z dodatkowych szkoleń by sama jeszcze bardziej się rozwijam. Widziałam, ze pojawia się wiele różnych miejsc do ktorych warto sie zgłosić. Z tego co czytałam tutaj https://wartoszkolic.pl/szkolenia/ , można znaleźć kilka zdecydowanie wartościowych szkoleń. Wy z jakich korzystacie?
Marina
Posty: 426
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:17

Re: Ciekawe szkolenia

Post autor: Marina »

A jakie są Waszym zdaniem najlepsze szkolenia it dla informatyka w dzisiejszych czasach? Mój mąż jest z zawodu informatykiem, ale w obecnej pracy nie ma szans na awans, więc planuje ją zmienić. Zdaje sobie jednak sprawę, że branża informatyczna cały czas się rozwija i z wiedzą trzeba być na bieżąco. Takich kursów informatycznych można znaleźć mnóstwo, jak sądzicie, które są najbardziej opłacalne i dzięki którym będzie można mieć szanse na zdobycie nowej, lepiej płatnej pracy?
Awatar użytkownika
ingrid
Posty: 80
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:53

Re: Ciekawe szkolenia

Post autor: ingrid »

Jeśli chodzi o branże hr to moim zdaniem ciekawe szkolenia u nich można znaleźć https://hrsensor.pl/ . Oprócz szkoleń świadczą też usługi doradcze w tym zakresie. Więc znają temat nie tylko teoretycznie, ale i praktycznie. Z takich szkoleń faktycznie można sporo wynieść.
Awatar użytkownika
robbastin
Posty: 319
Rejestracja: 05 maja 2019, 16:35

Re: Ciekawe szkolenia

Post autor: robbastin »

Ja bardzo lubię rozwój osobisty. Nie zawahałbym się użyć określenia, że jestem zakręcona na tym punkcie. Jeżeli chodzi o mnie to bardzo dużo czytam i ostatnio znalazłem świetną stronkę związaną z suplementacją i dietą, więc jeżeli jesteście zainteresowani: https://www.ingrandire-il-pene.xyz to sprawdźcie sami, bo moim zdaniem naprawdę warto się rozejrzeć. Polecam wam.
Awatar użytkownika
rowerowy
Posty: 60
Rejestracja: 04 sie 2019, 11:15

Re: Ciekawe szkolenia

Post autor: rowerowy »

Moim zdaniem bardzo interesującym i niecodziennym szkoleniem jest mentorski kurs inwestowania. Ale nie w fundusze czy akcje, a w nieruchomości. Moim zdaniem warto się na taki kurs udać, bo jednak obrót nieruchomościami nigdy nie przynosił strat. A jak się człowiek tego nauczy, wejdzie w środowisko, to na pewno coś na tym zarobi. Zapiszę się tu http://wiwn.pl/ i nauczę wszystkiego.

sig p226
Awatar użytkownika
AbiUbu
Posty: 35
Rejestracja: 23 gru 2019, 11:41

Re: Ciekawe szkolenia

Post autor: AbiUbu »

Wątpię, czy z jakichś krótkich szkoleń można się czegoś przydatnego nauczyć. Do tego potrzeba sporo pracy i czasu. Najlepiej iść na jakąś dobrą uczelnię i spędzić tam kilka semestrów. Ciekawym rozwiązaniem jest na przykład informatyka studia zaoczne Kraków.
Awatar użytkownika
emik0003
Posty: 77
Rejestracja: 13 cze 2019, 7:22

Re: Ciekawe szkolenia

Post autor: emik0003 »

Jeśli już mowa o szkoleniach to podpowiem, że szkolenia z ochrony środowiska przeprowadza firma https://ekodialog.pl/oferta/szkolenia-otwarte/ i nawet z takich szkoleń korzystają różnego rodzaju samorządy. Jest to ważne, aby w odpowiedni sposób poznać cały system działań, które wpłynąć odpowiednio na sukces zachowania takiej ochrony.
Awatar użytkownika
agus123
Posty: 43
Rejestracja: 30 mar 2019, 15:38

Re: Ciekawe szkolenia

Post autor: agus123 »

Niezwykle istotną sprawą jeżeli chodzi o wszystkie te kursy i szkolenia jest kurs pierwszej pomocy. Nigdy nie wiadomo kiedy się może przydać. Warto poszukać czegoś np. na https://www.kursysos.pl . To bardzo dobra firma, która oferuje takie kursy.
Awatar użytkownika
lajla
Posty: 208
Rejestracja: 23 paź 2019, 16:55

Re: Ciekawe szkolenia

Post autor: lajla »

Jeśli szukasz rozwoju, zajrzyj do księgarni,j z strony tego sklepu https://www.taniaksiazka.pl/gdzie-dawni ... 91264.html .Oprócz książek mają wiele ciekawych propozycji prezentów na każdą okazję a wszystko w atrakcyjnych cenach. Na pewno znajdziesz coś ciekawego.
ODPOWIEDZ