Co do firmy?

Inne tematy.
Awatar użytkownika
agus123
Posty: 43
Rejestracja: 30 mar 2019, 15:38

Co do firmy?

Post autor: agus123 »

Siemanko, tak jak w temacie. Co Waszym zdaniem przyda się w firmie, a nie jest tak do końca oczywiste? Moim zdaniem nowoczesne oprogramowania robią dużą robotę. Można skorzystac dla przykładu z https://wfirma.pl/kadry-i-place co bardzo ułatwia sprawy z kadrami i płacami. Daje nam to możliwośc w prosty sposob rozliczac pracowników, ale też prowadzic ewidencje czasu pracy.Dużym ułatwieniem jest też wbudowany w program generator umów. A co Wy uważacie, że może przydac się w firmie?
Awatar użytkownika
Jeggi42
Posty: 3
Rejestracja: 14 paź 2019, 1:41

Re: Co do firmy?

Post autor: Jeggi42 »

Przydał mi się ten temat. Ciekawe informacje się tu pojawiły. Liczę, że jeszcze się on rozwinie.
Chciałam się w Tobie zakochać z miłości. Nie z podziwu albo strachu, że będę sama. Chciałam Cię się zakochać, zakopać w sobie.
Marina
Posty: 426
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:17

Re: Co do firmy?

Post autor: Marina »

Osobiście uważam, że w firmie zdecydowanie najważniejsze jest oprogramowanie. Na przykład wdrażając nowoczesne systemy informatyczne od firmy Primesoft, o których mowa na stronie http://www.primesoft.pl/, możecie zoptymalizować wiele procesów w Waszym przedsiębiorstwie i sprawić, że będzie ono sprawniej funkcjonowało ;)
Awatar użytkownika
andromeda
Posty: 68
Rejestracja: 11 wrz 2019, 11:05

Re: Co do firmy?

Post autor: andromeda »

zgadzam się, to sie zawsze przydaje
Awatar użytkownika
nowacka
Posty: 63
Rejestracja: 21 lip 2019, 10:35

Re: Co do firmy?

Post autor: nowacka »

Myślę że outsourcing IT się bardzo przyda każdej firmie. Wiadomo jak kosztowne i skomplikowane jest stworzenie działu IT wewnątrz firmy, dlatego u nas stawiamy na profesjonalną i bezpieczną zdalną obsługę informatyczną, bo zewnętrzna obsługa it nie naraża nas dodatkowe koszty.

rzeźba grupa laokoona
Kaśśka

Re: Co do firmy?

Post autor: Kaśśka »

Witam wszystkich. U nas również nie ma działu informatycznego. Zbyt wysokie koszty się z tym wiązały. W takiej sytuacji najlepsze są wdrożenia systemów it przez firmę zewnętrzną. Do tego typu prac polecam wam Entra Group https://entra-group.eu/oferta/wdrozenia ... atycznych/. U nas zrobili dobrą robotę. Wszystko od początku do końca było dobierane pod specyfikę naszego przedsiębiorstwa.
tuliś

Re: Co do firmy?

Post autor: tuliś »

Na pewno warto pomyśleć nad powierzeniem obszaru kadr oraz naliczanie wynagrodzeń specjalistycznej firmie. Pomyślcie o tym. Nie kosztuje to zbyt wiele, a płyną z tego same korzyści. Tutaj https://hrk.pl/pl/dla-klienta/payroll-consulting sobie zerknijcie. Mają wiele ciekawych i praktycznych propozycji w tym zakresie.
ODPOWIEDZ