Co po liceum

Inne tematy.
Awatar użytkownika
Branka
Posty: 115
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:17

Co po liceum

Post autor: Branka »

sama ostatecznie zdecydowałam się na kierunek menedżer imprez kulturalnych i sportowych: http://www.wszop.edu.pl/kandydaci/zarza ... 259,54,259 mam nadzieję, że się dostanę bo kierunek to super sprawa. Chcę szukać pracę w agencjach eventowych i impresariatach, urzędach miast i gmin, klubach sportowych, instytucjach kultury i nowoczesnych obiektach widowiskowo-sportowych.
Marina
Posty: 426
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:17

Re: Co po liceum

Post autor: Marina »

Każdy oczywiście chciałby zdać egzamin maturalny jak najlepiej. Kluczem do sukcesu jest ty=utaj odpowiednie przygotowanie. Jeśli chodzi o matematykę, to polecam książki z Nowej Ery, takie, jak na stronie https://www.nowaera.pl/oferta-edukacyjn ... -do-matury. Są one tak skonstruowane, aby przygotowywać uczniów do matury już od pierwszej klasy ;)
Awatar użytkownika
ingrid
Posty: 80
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:53

Re: Co po liceum

Post autor: ingrid »

To prawda. Egzamin maturalny jest bardzo ważny. I każda pomoc jest dobra. Warto skorzystać także z pomocy bioenergetycznej. Tu jest taka możliwość http://egzaminyonline.com.pl/ . To dwutygodniowy program, który pomaga lepiej zdać egzaminy.
Awatar użytkownika
donald
Posty: 41
Rejestracja: 04 mar 2020, 18:51

Re: Co po liceum

Post autor: donald »

Większość moich znajomych miało już dawno sprecyzowane plany po liceum. Mi zajęło to nieco więcej czasu. Sprawdzałem rynek pracy, zastanawiałem się nad tym, co sam lubię i w czym mógłbym się sprawdzić. Ostatecznie zdecydowałem się tryb zaoczny na https://wwsb.edu.pl/specjalnosci/logistyka/. Wybrałem kierunek logistyka. Już na pierwszym roku udało mi się znaleźć pracę w zawodzie. Teraz będąc na drugim roku ciągle się dokształcam. Pierwszy awans już za mną!
aga

Re: Co po liceum

Post autor: aga »

Po liceum czas na rozwój własny, pewnie jakieś studia. Zanim to ważne, aby znaleźć swoje hobby! https://matfel.pl/product-pol-378988-Po ... Janus.html
Marianna

Re: Co po liceum

Post autor: Marianna »

Rozwój osobisty i zawodowy to klucz do sukcesu w każdej branży. Szkolenia Bielsko-Biała oferują szeroki zakres tematyczny, który można znaleźć na https://wseh.pl/pl/page/oferta-edukacyj ... lenia.html. Ciekawą opcją są warsztaty praktyczne, które pozwalają na zdobycie nowych umiejętności i wiedzy bezpośrednio od ekspertów
Dimitrż

Re: Co po liceum

Post autor: Dimitrż »

Osoby planujące karierę w służbie zdrowia mogą rozważyć studia na Śląskim Uniwersytecie Medycznym, który oferuje różnorodne kierunki, takie jak medycyna, pielęgniarstwo czy zdrowie publiczne. Więcej informacji można znaleźć na stronie: https://sum.edu.pl/.
ODPOWIEDZ