Czy hobby można zamienić na dochód?

Inne tematy.
nićjec

Czy hobby można zamienić na dochód?

Post autor: nićjec »

W dzisiejszych czasach aktualne są artykuły o tym, jak zarabiać pieniądze w czasie kryzysu finansowego. Jedną ze wskazówek było przekształcenie hobby w dochód. Lubię czytać, uprawiać jogę ...
Jak hobby może zmienić się w zarabianie pieniędzy? Co powinienem zrobić ?
Awatar użytkownika
gament
Posty: 535
Rejestracja: 18 lip 2019, 19:34

Re: Czy hobby można zamienić na dochód?

Post autor: gament »

Od dłuższego czasu szukasz odpowiedzi jak poradzić sobie z tym problemem ? Mam dla Ciebie wspaniałą informację! Poświęciłem trochę czasu aby dowiedzieć się więcej na ten temat i o to są wyniki moich poszukiwań, kliknij w ten link aby poszerzyć swoją wiedzę. https://komputik.pl/ksiazka-telefoniczna-online/
adaś

Re: Czy hobby można zamienić na dochód?

Post autor: adaś »

Numizmatyka to bardzo ciekawe hobby, które pozwala też poszerzyć swoją wiedzę np. z zakresu historii. Kolekcjonowanie starych monet, banknotów wcale nie jest takim nudnym zajęciem, jak mogłoby się wydawać. Zobaczcie sobie jak piękne numizmaty mają na stronie https://www.skarbnicanarodowa.pl/polska ... cjonerskie . Efekt wow gwarantowany - to prawdziwe dzieła sztuki.
aśk

Re: Czy hobby można zamienić na dochód?

Post autor: aśk »

Ja też szukałam ostatnio jakieś pracy dodatkowej, niekoniecznie w domu. Udało mi się trafić na ciekawą ofertę na stronie https://konsultantka.pl/ . Na kosmetykach znam się bardzo dobrze, a kontaktu z ludźmi się nie boję, więc pomyślałam, że mogłoby to być coś dla mnie. A Wy jak sądzicie? Czy są tutaj może jakieś konsultantki, związane z kosmetykami? Jak Wam idzie?
Awatar użytkownika
Maraara
Posty: 32
Rejestracja: 25 mar 2020, 16:24

Re: Czy hobby można zamienić na dochód?

Post autor: Maraara »

Można, a nawet nalezy próbować. Jeżeli wam się to uda to na pewno będziecie dużo bardziej szczęśliwymi ludźmi. No ale musze przyznać, że rzadko się to udaje. Jak szukacie pracy to po prostu porozglądajcie się po ofertach z internetu. Znajdź pracę - pomorskie - od tego może warto zacząć.
Indianin

Re: Czy hobby można zamienić na dochód?

Post autor: Indianin »

Oczywiście że tak, moim hobby jest kolekcjonowanie walut w tym celu z każdej wypłaty przeznaczam 1000 zł na walutę która aktualnie ma najbardziej opłacalny kurs, gdy widzę że kurs rośnie wybieram odpowiedni moment i mnożę to 1000 zł nawet kilkukrotnie i tak co miesiąc, gdy natrafię na wartościowy banknot to dołączam go do mojej kolekcji. Kantor z którego korzystam to Cętuś który ma swoje oddziały w Krakowie i Nowym Sączu, jako osoba która siedzi w temacie już dłuższy okres czasu bez zawachania jestem w stanie polecić tą stronę https://www.kantorcentus.pl/kantor-k.html mam nadzieję że mój wpis komuś pomoże bądź będzie dla kogoś inspiracją. Dziękuję bardzo i serdecznie pozdrawiam.
ODPOWIEDZ