czy mozna umorzyć długi?

Inne tematy.
Awatar użytkownika
luna
Posty: 14
Rejestracja: 26 wrz 2019, 19:11

czy mozna umorzyć długi?

Post autor: luna »

Szukając informacji na temat tego, w jaki sposób uporać się z długami, natknąłem się na ofertę tej firmy: http://przeciwegzekucja.pl/ - czy powinienem z niej skorzystać?
Awatar użytkownika
awoli
Posty: 156
Rejestracja: 27 maja 2019, 19:39

Re: czy mozna umorzyć długi?

Post autor: awoli »

Wszystko zależy od sytuacji. Czasem bowiem możliwa jest upadłość konsumencka. Tutaj https://solvento.pl jest namiar na kancelarię Solvento, w której można dowiedzieć się więcej na temat takiego rozwiązania. Pracują tam prawnicy, którzy później reprezentują swoich klientów w sądzie. Nie biorą wszystkich sprawa. Jeśli nie ma przesłanek do ogłoszenia upadłości, to informują o tym. Bardzo uczciwe mają podejście.
Awatar użytkownika
molinkapol
Posty: 106
Rejestracja: 27 gru 2018, 10:39

Re: czy mozna umorzyć długi?

Post autor: molinkapol »

Na zadłużenie jest kilka sposobów, najłatwiej jest w momencie gdy to zadłużenie masz na prowadzonej przez siebie spółce, wtedy możesz skorzystać z szansy jaką daje Ci https://sprzedajspolke.pl/ z odkupem spółki. Możesz sprzedać ją z wszystkimi zobowiązaniami. Jest to na prawdę świetny sposób na pozbycie się zadłużeń, przepisujecie notarialnie spółkę i jesteś czysta, jeżeli jesteś osobą prywatną, może uratować Cię jeszcze upadłość konsumencka.
biśka

Re: czy mozna umorzyć długi?

Post autor: biśka »

Można, ale z profesjonalnym prawnikiem który nie leci po łebkach tylko skupia się na danej sprawie. Możesz u nich podpytać https://kancelarialexa.pl/ , jedna z bardziej doświadczonych i skutecznych kancelarii
miruś

Re: czy mozna umorzyć długi?

Post autor: miruś »

Kolejna osoba chwali kancelarie Lexa, sam znam kilka osób którym prawnicy z Lexa mega pomogli nawet na etapie licytacji (tuż przed im się udało), poprowadzili postepowanie upadłościowe i udał im się ochronić dużą część majątku klienta
wróblowa

Re: czy mozna umorzyć długi?

Post autor: wróblowa »

molinkapol pisze: ↑04 cze 2020, 14:47 Na zadłużenie jest kilka sposobów, najłatwiej jest w momencie gdy to zadłużenie masz na prowadzonej przez siebie spółce, wtedy możesz skorzystać z szansy jaką daje Ci https://sprzedajspolke.pl/ z odkupem spółki. Możesz sprzedać ją z wszystkimi zobowiązaniami. Jest to na prawdę świetny sposób na pozbycie się zadłużeń, przepisujecie notarialnie spółkę i jesteś czysta, jeżeli jesteś osobą prywatną, może uratować Cię jeszcze upadłość konsumencka.
Na https://mylegalstore.com/pl/ można kupić gotową spółkę, także po przejściach ale z wyprostowanymi dokumentami i wtedy taniej niż przy własnym wkładzie i bieganiu za rejestracja, trwająca dość długo zwłaszcza w dobie pandemii
barbórka0412

Re: czy mozna umorzyć długi?

Post autor: barbórka0412 »

rozwiązanie, jakie wybierzesz jest uzależnione od tego, czy jesteś osobą fizyczną. Możesz poczytać na wielu stronach, jakie są warunki ogłoszenia upadłości konsumenckiej, jest to właśnie między innymi konieczność tego, abyś była osobą fizyczna, nie będącą zarejestrowanym przedsiębiorcą, ewentualnie prowadzącą gospodarstwo rolne, ale nie prowadzącą innej działalności gospodarczej
lub zawodowej. Dużo możesz dowiedzieć się tutaj https://kancelariafenix.pl/upadlosc-konsumencka/, a też znaleźć kontakt do kancelarii Fenix, która specjalizuje się w upadłości konsumenckiej, jeżeli uznasz, że to rozwiązanie odpowiednie dla Ciebie. Jak nie jesteś pewna, to warto umówić się na konsultacje i przedyskutować sprawę z profesjonalistami. Życzę szczęścia ;)
Awatar użytkownika
Kamilla36
Posty: 247
Rejestracja: 07 gru 2019, 18:24

Re: czy mozna umorzyć długi?

Post autor: Kamilla36 »

Jeśli nie jesteś w stanie spłacić swoich zobowiązań, możesz rozważyć upadłość konsumencką. Istnieje wiele firm, które mogą w niej pomóc. Od siebie mogę polecić https://sklepzprawem.pl/upadlosc-konsumencka/
Miłoosz

Re: czy mozna umorzyć długi?

Post autor: Miłoosz »

Długi mają to do siebie, że lubią się piętrzyć. Rozwiązaniem może być kredyt konsolidacyjny. Oni mogą to dla Was ogarnąć - https://www.boldinvest.pl/ Jedna rana, niższa i łatwiejsza do spłaty. Będzie to też jednocześnie odblokowanie Waszej zdolności kredytowej, a to moim zdaniem też istotny temat jest.
PatiŃ

Re: czy mozna umorzyć długi?

Post autor: PatiŃ »

Możność wyjścia z kłopotów finansowych warto przedyskutować ze znawcami. Sama wydawało się, że byłam w sytuacji bez wyjścia z dużym kredytem hipotecznym we frankach. Wówczas moja znajoma widząc moje załamanie zaciągnęła mnie do prawnika z kancelarii Fenix. Porozmawialiśmy na spokojnie, przedstawiłam im swój problem i przedstawiłam im umowę. Okazało się, że miała niewłaściwe zapisy i moja beznadziejna pozycja z dnia na dzień zyskała nowe oblicze, które zakończyło me problemy finansowe.
Michał

Re: czy mozna umorzyć długi?

Post autor: Michał »

W tym przypadku na pewno dobrym przykładem długu który można umorzyć jest kredyt we frankach, bo jeśli Twoja umowa zawiera nielegalne zapisy, to jak najbardziej możesz się starać o umorzenie czy rekompensatę, jeśli już ten kredyt spłaciłeś. Najlepiej jakbyś zajrzał na https://kancelariafrankowicza.pl/, gdzie może Ci z tym pomóc Kancelaria Frankowicza.
rakuś

Re: czy mozna umorzyć długi?

Post autor: rakuś »

Z tego, co mi wiadomo, to można. I jedne długi umarza się na czas pozyskiwania przez dłużnika odpowiednich funduszy, a drugie na stałe. I ja nie wiem, jak to jest, lepiej zapytać pośrednika takiego jak https://kredytolsztyn.com/ekspert-finansowy-ilawa/ . On na pewno wskaże nam odpowiednią drogę.
Boża

Re: czy mozna umorzyć długi?

Post autor: Boża »

Wszystko zależy od sytuacji. Czasem bowiem możliwa jest upadłość konsumencka, ale ciekawym rozwiązaniem jest kredyt konsolidacyjny https://mojegliwice.pl/is,jak-wyjsc-z-d ... 28065.html Konsolidacja pozwala na zamianę kilka rat w jedną, co ułatwi comiesięczną spłatę. To nie tylko bardzo komfortowe, ale też finalnie nowa rata jest niższa od sumy poprzednich.
babciakoś

Re: czy mozna umorzyć długi?

Post autor: babciakoś »

Ogólnie się to zdarza, ale nie tak często, jak byśmy chcieli. Niektóre długi się przedawniają pod kątem lat, jakie minęły od czasu powstania długu. Uważam jednak, że należy to przemyśleć, bo nie zawsze się to udaje. Może lepiej ogłosić bankructwo? Na stronie http://jak-oglosic-upadlosc-konsumencka.pl/ macie porady na ten temat i kursy, które was do tego przygotują. Prawnik wcale nie będzie wam potrzebny.
Maryśka

Re: czy mozna umorzyć długi?

Post autor: Maryśka »

Niestety, ale wiele osób straciło na kredytach we frankach. Nie tylko pieniądze, ale też zdrowie. Na szczęście dziś jest już możliwość walki o swoje prawa. Polecam poczytać https://mbrokers.pl/finanse/kredyty/czy ... -frankach/ i udać się do odpowiedniej kancelarii.
Marek Łoboda

Re: czy mozna umorzyć długi?

Post autor: Marek Łoboda »

luna pisze: ↑17 gru 2019, 15:38 Szukając informacji na temat tego, w jaki sposób uporać się z długami, natknąłem się na ofertę tej firmy: http://przeciwegzekucjapl/ - czy powinienem z niej skorzystać?
Mi pomagał w oddłużaniu adwokat Paweł Marchewka, świetny specjalista ogromna wiedza w tym temacie i duże zaangażowanie, skontaktuj się z nim jeśli potrzebujesz pomocy https://www.adwokatmarchewka.pl/
Olga87

Re: czy mozna umorzyć długi?

Post autor: Olga87 »

Ja kiedy potrzebuję kupić coś większego zwykle biorę kredyt , ale czasami mam problem z jego spłata. Wtedy bardzo pomocne jest złożenie do zus układ ratalny wniosek, pomaga to ze spłatą zadłużenia. Warto zadbać o to, aby nie wpaść w żadne problemy, bardzo polecam zo skorzystania.
Awatar użytkownika
gament
Posty: 535
Rejestracja: 18 lip 2019, 19:34

Re: czy mozna umorzyć długi?

Post autor: gament »

Ostatnio sporo szukałem w Internecie informacji na ten temat, i udało się rozwiać wątpliwości. Już nie musisz błądzić i tracić czas na szukanie odpowiedzi na twoje pytania, bo zrobiłem to za Ciebie! Wystarczy że wejdziesz w tę stronę www a dowiesz się więcej ... https://presscontent.pl
ODPOWIEDZ