Detoks alkoholowy

Inne tematy.
Pączek

Detoks alkoholowy

Post autor: Pączek »

Mój kolega niebawem przystąpi do terapii leczenia alkoholizmu. Wiele osób zalecało mu, aby przed tym zapisał się na detoks alkoholowy. Nie do końca jednak wiem na czym tak naprawdę polega ten zabieg? Czy ktoś z was lub wasz znajomy korzystał kiedyś z odtrucia?
syśka

Re: Detoks alkoholowy

Post autor: syśka »

Detoks alkoholowy jest przeznaczony głównie dla osób długo nadużywających alkoholu. Pozwala na łagodne przejście tzw. Alkoholowego Zespołu Odstawiennego. Znajoma też korzystała z odtruwania alkoholowego w Skierniewicach. Terapia za pomocą kroplówek jest dość szybka i daje dobre efekty, pozwalając na szybkie pozbycie się toksyn. Dzięki detoksowi pacjent może przestać skupiać się na głodzie alkoholowym i rozpocząć terapię wraz z psychoterapeutą.
fiołek

Re: Detoks alkoholowy

Post autor: fiołek »

Ja natomiast chciałabym zaznaczyć, że z detoksu mogą skorzystać także osoby, którym jednorazowo zdarzyło się przesadzić z alkoholem, o czym można przeczytać na https://odtruwaniekrakow.pl/odtruwanie- ... -oswiecim/. Odtruwanie alkoholowe polega na podaniu dwóch kroplówek – jednej z glukozą, a drugiej z solą fizjologicznej. Dzięki temu otrzymamy podwójny efekt – organizm otrzyma ważne dla siebie minerały, które zmniejszą takie objawy, jak ból mięśni, czy głowy, a także pozwolą na lepsze działanie układu nerwowego.

ocr google
Władysław

Re: Detoks alkoholowy

Post autor: Władysław »

Tak, to dobry pomysł. Chodzi w końcu o to, byście zawsze stawiali na jak najlepsze sposoby pod kątem uzyskania zdrowia. Moim zdaniem dobrym pomysłem mogłoby być chociażby zwrócenie uwagi na takie aspekty jak https://psychomedic.pl/psychiatra-katowice/ Warto wiedzieć, że dzięki dobrym klinikom, będzie Wam zdecydowanie prościej wrócić do formy.
mała

Re: Detoks alkoholowy

Post autor: mała »

Jeżeli chodzi o mnie to wybrałbym detoks alkoholowy od tej placówki: Ośrodek Krajna. Znajdziecie u nich naprawdę profesjonalną ofertę związaną z detoksem ale i nie tylko. Możecie tam również przejść pełnoprawną terapię w bardzo dobrej cenie. Koniecznie sprawdźcie sobie ichniejszy ośrodek, jeśli jesteście zainteresowani.
ODPOWIEDZ