Ekogroszek

Inne tematy.
Awatar użytkownika
Branka
Posty: 115
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:17

Ekogroszek

Post autor: Branka »

Wymienialiśmy w tym roku stary piec na taki na ekogroszek, teraz chciałabym się zaopatrzyć w ekogroszek dobrej jakości. Przeglądałam kilka ofert i zauważyłam, ze tutaj https://dobry-ekogroszek.pl/ oferta jest bardzo fajna. Opinie na temat ich opału też sa dobre. Moze ktoś z was korzystał z ich oferty?
Awatar użytkownika
Marika
Posty: 55
Rejestracja: 07 sty 2019, 14:43

Re: Ekogroszek

Post autor: Marika »

Polecam też zainteresować się rekuperacją. W internecie można znaleźć wiele informacji na ten temat - ja odsyłam do strony http://centrumrekuperacji.pl/. Uważam, że rekuperacja to przede wszystkim bardzo duża oszczędność dla gospodarstwa domowego.
Awatar użytkownika
Mikka
Posty: 82
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:11

Re: Ekogroszek

Post autor: Mikka »

Moim skromnym zdaniem póki co najbardziej opłacalny jest właśnie ekogroszek, jeżeli chodzi najwydajniejszy i najtańszy opał. Właśnie przeglądałam ostatnio ofert ich, bo założyłam sobie już odpowiedni piec i chyba tutaj https://najlepszyekogroszek.pl/17-ekogr ... assic.html kupię ekogroszek. Widzę, że jest wydajny, ma dobre właściwości, także fajnie.
Awatar użytkownika
Sofia
Posty: 49
Rejestracja: 15 kwie 2019, 10:53

Re: Ekogroszek

Post autor: Sofia »

A moim zdaniem jeśli coś ma być eko to powinno być takie jak systemy ogrzewania nadmuchowego oferowane przez firmę http://problast.com.pl/. Jeśli dodamy do takiego systemu rekuperację to nasz dom będzie wydajnie i oszczędnie ogrzewany. Takie rozwiązania to przyszłość.
Awatar użytkownika
Kamilla36
Posty: 247
Rejestracja: 07 gru 2019, 18:24

Re: Ekogroszek

Post autor: Kamilla36 »

Wszystkim osobom, które rozglądają się za sprawdzonym dostawcą opału, polecam zapoznać się z ofertą https://sobianek.pl/ Sama od nich regularnie zamawiam ekogroszek i jestem z niego bardzo zadowolony.

ławka krakowska
zośka

Re: Ekogroszek

Post autor: zośka »

ja jestem fanką każdej nowej technologii nie tylko tych energooszczędnych ale na przykład taka rekuperacja - super sprawa.
Właśnie kupiłam berluf filtr i czekam czy sprawdzi się tak dobrze jak inne zamienniki jakie kupuje do swojego rekuperatora.
A wy jakie technologie stosujecie w swoich domach/mieszkaniach?
Ewuś

Re: Ekogroszek

Post autor: Ewuś »

Branka pisze: ↑29 sty 2019, 18:33 Wymienialiśmy w tym roku stary piec na taki na ekogroszek, teraz chciałabym się zaopatrzyć w ekogroszek dobrej jakości. Przeglądałam kilka ofert i zauważyłam, ze tutaj https://dobry-ekogroszek.pl/ oferta jest bardzo fajna. Opinie na temat ich opału też sa dobre. Moze ktoś z was korzystał z ich oferty?
Ile kosztuje tona takiego ekogroszku ?

----
http://sobir.pl/
ODPOWIEDZ