Filmowanie dronem jako forma dokumentacji

Inne tematy.
kliś

Filmowanie dronem jako forma dokumentacji

Post autor: kliś »

Hej, co sądzicie o takiej formie dokumentacji postępów prac na budowie? Po zapoznaniu się z informacjami ze strony https://www.bank-life.pl/filmowanie-dronem-w-warszawie/ temat zdecydowanie mnie zainteresował. Dzięki takiej metodzie można pokazać wybrany obiekt z zupełnie innej, nowej perspektywy. Korzystał już ktoś z Was może?
vileś

Re: Filmowanie dronem jako forma dokumentacji

Post autor: vileś »

Tutaj https://megadron.pl/pl/products/dji-mav ... 25559.html jest ciekawa strona, gdzie można zakupić naprawdę dobry sprzęt. Można się tam kompleksowo zaopatrzyć. Mają tam ciekawy asortyment. Wybór jest spory, więc myślę, że każdy znajdzie tam coś dla siebie i to niezależnie od posiadanego budżetu.
pawełek

Re: Filmowanie dronem jako forma dokumentacji

Post autor: pawełek »

Kolorystykę i wszystkie pomysły konsultujemy z zamawiającymi https://konopny-sklep.pl/invex-remedies. Kwiaty są z Holandii, w pełni świeże, przepiękne. Mamy wiele ciekawych pomysłów na wystrój sal weselnych. Na stronie poznasz nas z najlepszej strony, przeczytasz wiele artykułów tematycznych ukierunkowanych na kwestię porad, obejrzysz galerię i nabierzesz ochoty do kontaktu. Dołącz do osób, dla których ważna jest atmosfera w jakiej odbywa się celebrowanie uczucia miłości.
ODPOWIEDZ