firma

Inne tematy.
Awatar użytkownika
molinkapol
Posty: 106
Rejestracja: 27 gru 2018, 10:39

firma

Post autor: molinkapol »

Jak motywujecie swoich pracownikow bo czasem rece opadaja?
Awatar użytkownika
lilkka22
Posty: 104
Rejestracja: 27 gru 2018, 11:04

Re: firma

Post autor: lilkka22 »

To zależy od ich wyników w pracy. Czasem sa to premie miesięczne albo kwartalne. Czasem słowa uznania. Możesz też kupić dyplom drewniany tutaj https://www.grawernia.pl/k56,dyplomy-po ... rewna.html i też wręczyć. Takie drobne gęsty ale częściej też zdają egzamin.
Awatar użytkownika
penks
Posty: 72
Rejestracja: 06 lut 2019, 12:41

Re: firma

Post autor: penks »

Prowadząc własną działalność koniecznie przemyśl sobie wdrożenie narzędzi, które usprawnią funkcjonowanie takiego miejsca oraz jego kontrolę. Jednym z tych, nad którymi warto pomyśleć bez wątpienia będzie dobrze dopasowane do branży oprogramowanie. To rozwiązanie, z którego korzysta teraz już coraz więcej różnych branż. W gabinetach lekarskich można spotkać program do gabinetu lekarskiego , który pozwala na prowadzanie elektronicznej dokumentacji pacjentów, umawianie wizyt według kalendarza, gdzie widoczne są zarówno wolne jak i już zajęte terminy czy korzystanie z aktualnej bazy leków, co znacznie ułatwia codzienną prace lekarzy. To tylko kilka z zalet posiadania takiego programu.
Awatar użytkownika
lilkka22
Posty: 104
Rejestracja: 27 gru 2018, 11:04

Re: firma

Post autor: lilkka22 »

Jak chcesz prowadzić firmę to palecam Ci przeróżne udogodnienia dla przedsiębiorców jak na przykład oprogramowanie https://wfirma.pl/kadry-i-place Dzięki któremu nie będziesz potrzebować kadrowej, takie rzeczy jak raporty pracy, ewidencja czasu pracy czy nawet prowadzenie elektronicznych akt osobowych będziesz mógł wykonywać samodzielnie bez pomocy dodatkowych pracowników.
ODPOWIEDZ