Firmowe szkolenia

Inne tematy.
Awatar użytkownika
Branka
Posty: 115
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:17

Firmowe szkolenia

Post autor: Branka »

czy ktoś z was organizował taki event w willa zagórze? znalazłam ich ofertę tu http://www.willazagorze.pl/pl/konferenc ... szawy.html i chciałabym przeprowadzić wyjazdową konferencję 3 dniową połączoną właśnie z imprezą integracyjną dla naszych pracowników. Mam już nawet namiary na fajnego animatora do takich eventów, myślałam m in o jakimś survivalu albo o zapasach sumo w tych super dużych strojach
Marina
Posty: 426
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:17

Re: Firmowe szkolenia

Post autor: Marina »

A czy Waszym zdaniem pracownicy w firmie powinni być przeszkoleni z zakresu przepisów RODO związanych z ochroną danych osobowych w przedsiębiorstwie? Widziałam ostatnio ofertę takich właśnie szkoleń na stronie https://mwinspektorzy.pl/szkolenia-z-oc ... -osobowych i wydaje mi się, że taka wiedza mogłaby się okazać przydatna i pozwoliłaby na sprawniejsze funkcjonowanie całej firmy. A Wy jak sądzicie?
Awatar użytkownika
Zagora
Posty: 18
Rejestracja: 18 sty 2019, 16:04

Re: Firmowe szkolenia

Post autor: Zagora »

Zupełnie nie znam tego miejsca, ale gdybym miała polecać to wyłącznie Hotel Włoski https://hotelwloski.pl/ . Sama gościłam w nim swoich kontrahentów i muszę przyznać, ze spotkanie było niezwykle udane. Omawialiśmy poważne sprawy biznesowe, mieliśmy przerwę na kawę, później lunch. Spędziliśmy miłe popołudnie, przechadzając sie po Starym Rynku i wieczorem po bankiecie nocowaliśmy w komfortowych pokojach. Hotel bardzo gościnnie nas potraktował i chętnie bym tam jeszcze wróciła.
Awatar użytkownika
gubinko
Posty: 76
Rejestracja: 05 sty 2019, 18:19

Re: Firmowe szkolenia

Post autor: gubinko »

Z tego co słyszałam, to bardzo dobrze szkoleniem dla firm zajmują się pracownicy w Growth Town https://growth.town/ . Mają w ofercie mentoring, który jest po prostu prowadzeniem za rękę po niuansach biznesu, ale też lżejszy coaching, będący swoistą podpowiedzią, co i jak robić. Myślę, że to pełnowartościowa pomoc dla każdego biznesu, czy jest mały, czy duży.
Awatar użytkownika
robbastin
Posty: 319
Rejestracja: 05 maja 2019, 16:35

Re: Firmowe szkolenia

Post autor: robbastin »

Wydaje mi się, że naprawdę warto zerknąć sobie pod ten link: https://www.isecure.pl/. Znajdziecie tam naprawdę sporo bardzo fajnych i ciekawych rzeczy związanych z bezpieczeństwem danych. Od szkoleń po profesjonalną wiedzę z zakresu na przykład RODO. Moim zdaniem firma warta uwagi.

baterie podtynkowe forum
Awatar użytkownika
Eliza111
Posty: 189
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:06

Re: Firmowe szkolenia

Post autor: Eliza111 »

Coaching firmowy coach biznesowy wrocław we Wrocławiu to najlepszy na jakim byłam. Polecam wam bardzo serdecznie jeśli się zastanawiacie nad tym czy wybrać taką opcję to ja serdecznie polecam naprawdę warto.
ODPOWIEDZ